PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -935
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 17 okt
Spant!
Bussum
1
1
Vorst Nationaal
Brussel
1
15:00
Theater Dakota
Den Haag
18:00
Decadance
Gent
Trix
Antwerpen
2
19:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
3
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
3
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Spieghel
Groningen
013
Tilburg
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Café de Brasserie
Emmen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
di 18 okt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Depot
Leuven
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
9
19:00
Kasteel Maurick
Vught
19:30
013
Tilburg
3
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Winston
Amsterdam
1
1
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
1
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
wo 19 okt
Theater De Lievekamp
Oss
Kennemer Theater
Beverwijk
Spirit of 66
Verviers
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
De Cerck
Beilen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
BIRD
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
Gebr. De Nobel
Leiden
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
9
4
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Orangerie
's-Hertogenbosch
1
20:00
Trix
Antwerpen
1
Charlatan
Gent
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
2
1
Korzo
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Hofman Café
Utrecht
21:30
Vera
Groningen

maandag 17 oktober 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van Spant!, Bussum
1
1
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour Vorst Nationaal, Brussel
1
15:00
Karsu Theater Dakota, Den Haag
18:00
Negura Bunget Decadance, Gent
Foto Architects
Architects Trix, Antwerpen
2
19:00
Ragnarok (NOR) + Cvinger (SLO) + Mecalimb (NOR) Little Devil, Tilburg
Foto Status Quo
Status Quo 013, Tilburg
3
19:30
Jacob Whitesides Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Skye / Ross Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Quiz'M Mezz, Breda
Foto Dead Kennedys
Dead Kennedys Melkweg, Amsterdam
3
1
20:00
Scott Matthews Paradiso, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Marco Borsato / Zucchero
Marco Borsato / Zucchero Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Seasick Steve Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Otis Gibbs De Spieghel, Groningen
Foto 65DaysofStatic
65DaysofStatic 013, Tilburg
1
20:00
Smack! Patronaat, Haarlem
20:30
Trio Da Kali De Oosterpoort, Groningen
21:00
Yellow Grass Café de Brasserie, Emmen
22:00
Crocodiles Paradiso, Amsterdam
Haley Bonar Paradiso, Amsterdam

dinsdag 18 oktober 2016

Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty Theater Walhalla, Rotterdam
Fleddy Melculy Het Depot, Leuven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Posttheater, Arnhem
Foto Architects
Architects Melkweg, Amsterdam
9
19:00
Alice Chan / Aron Tringali Kasteel Maurick, Vught
19:30
Jimmy LaFave 013, Tilburg
3
19:30
Henk & Melle Paard, Den Haag
Token Melkweg, Amsterdam
19:30
Sarah Ferri Paradiso, Amsterdam
19:45
Jamie Lidell Doornroosje, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Turnover (USA) / Sorority Noise (USA)
Turnover (USA) / Sorority Noise (USA) Winston, Amsterdam
1
1
20:00
Simone Kleinsma De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Spot Theater PePijn, Den Haag
20:00
Otis Gibbs Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Emancipator Ensemble Paard, Den Haag
Fairport Convention Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater De Tuin, Leusden
20:00
Ben Harper & The Innocent Criminals Vorst Nationaal, Brussel
1
20:00
White Lies Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lianne La Havas Paradiso, Amsterdam
Foto The Robert Cray Band
The Robert Cray Band Hedon, Zwolle
1
Selena Gomez Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Raging Fyah De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Triffids Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
22:00
Mild High Club Paradiso, Amsterdam

woensdag 19 oktober 2016

Paul de Munnik Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - JABROER Kennemer Theater, Beverwijk
Fairport Convention Spirit of 66, Verviers
Daniël Arends - De Afterparty Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Bouwkunde, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Wilfried de Jong & Bruut! Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Spot Theater PePijn, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast De Cerck, Beilen
Minou Bosua - Minoux Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Teus Nobel - Social Music BIRD, Rotterdam
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
OIJ / Pablo Nouvelle / Superpoze Sugar Factory, Amsterdam
Foto Digitalism
Digitalism Melkweg, Amsterdam
1
Foto Eek-A-Mouse
Eek-A-Mouse Gebr. De Nobel, Leiden
1
19:30
Henrik Schwarz / Metropole Orkest Melkweg, Amsterdam
Foto Aurora
Aurora TivoliVredenburg, Utrecht
9
4
19:45
James Vincent McMorrow TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Matt Andersen & The Bona Fide Paard, Den Haag
1
20:00
The Great Communicators + Radio Eliza Rotown, Rotterdam
20:00
Nicky Romero and Friends Melkweg, Amsterdam
20:00
Donnie Paradiso, Amsterdam
20:00
Albert Lee Neushoorn, Leeuwarden
Foto The Robert Cray Band
The Robert Cray Band Orangerie, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Daughter Trix, Antwerpen
1
Pink Oculus Charlatan, Gent
20:00
Louise Korthals / Mathilde Santing - Fiere Vrouwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
PJ Harvey Vorst Nationaal, Brussel
2
1
Matangi Kwartet Korzo, Den Haag
20:00
Craig David’s Ts5 Paradiso, Amsterdam
20:00
White Lies Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Victor Griffin's In~graved Little Devil, Tilburg
20:00
NUHR Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Raging Fyah / Stick Figures De Helling, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Hollis Brown Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer De Oosterpoort, Groningen
20:30
Causes Doornroosje, Nijmegen
20:30
STUFF. Hedon, Zwolle
20:30
Jimmy LaFave Luxor Live, Arnhem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus ATLAS Theater, Emmen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
And Friends Concerts: Sväva, A Mangle Man, Jo Marches Hofman Café, Utrecht
21:30
Konono No.1 Vera, Groningen
Pagina -935