Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
21:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Atak
Enschede
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:30
Club Antre
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
17:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
22:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
De Horst
Venhorst
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Weijer
Boxmeer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Flatertheek
Naaldwijk
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Depot
Leuven
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Kunstenlab
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
10:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
P3
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paardcafe
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
PopEi
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:30
RASA
Utrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:15
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:30
The Lane
Oostburg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
donderdag 12 november 2015
20:15
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Kid Totem / ElectRick
Winston, Amsterdam
20:00
Stefano Giannotti + Jenny Pickett & Julien Ottavi + Dinah Bird
WORM, Rotterdam
vrijdag 13 november 2015
21:30
013 RE:OPENS
013, Tilburg
Caro Emerald
013, Tilburg
20:00
The Maureens
Altstadt, Eindhoven
Kensington
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Evil Invaders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Common Linnets
Atak, Enschede
Fozzy
Baroeg, Rotterdam
Darwin Deez
Bibelot, Dordrecht
20:00
Scotch
Bibelot, Dordrecht
TaxiWars
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Anneke van Giersbergen / The Gentle Storm
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
20:00
Dio (Diorno Braaf)
Burgerweeshuis, Deventer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Flying Horseman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Gabriel Rios
Chassé Theater, Breda
20:30
Gipsy Roses
Club Antre, Amsterdam
De Dijk
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
17:00
Lorrèn
Concerto, Amsterdam
21:00
I'm With Stupid
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Cote d'Aver
dB's, Utrecht
21:00
Mike Zito & The Wheel + Some Got It
De Bosuil, Weert
20:15
Marina Baranova
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
22:00
Oaktree / Polynation / Vuurwerk
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
Broederliefde / D-Double / SBMG
De Helling, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
21:00
Jacuzzi Boys
De Zwerver, Oostende
20:00
Jacqueline Govaert
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Damp
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Local Heroes
Duycker, Hoofddorp
20:00
LOPENDE BAND PRESENTS: SUGARBOY AND THE SINNERS & THE RAGTIME RUMOURS
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Nachtdieren: o.a. Branko (Buraka Som Sistema)
Effenaar, Eindhoven
Douwe Bob
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
20:00
De Dood
Flatertheek, Naaldwijk
20:30
Beans & Fatback
Fluor, Amersfoort
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Jack Hustinx & The Southern Aces feat. Malford Milligan
Groene Engel, Oss
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
Oscar & The Wolf
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Hans Dulfer 75/60
Het Bolwerk, Sneek
Reel Big Fish
Het Depot, Leuven
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
The Kik
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
20:30
NNENN
Kunstenlab, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
10:30
Brit Floyd
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Dina Medina Albumrelease Pegam Na Mô
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
21:00
Lord Vicar
Little Devil, Tilburg
20:00
Point Quiet + Theo Sieben
Luxor Live, Arnhem
21:00
Gunz N Rozes / Metallicas (coverband)
Manifesto, Hoorn
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
Chvrches
Melkweg, Amsterdam
22:00
Rotor
Merleyn, Nijmegen
20:30
Maison Du Malheur
Metropool, Hengelo
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Metropool, Hengelo
Therapy?
Mezz, Breda
19:30
Thrashbangers Night: Facelifter + Splinterbomb
Mezz, Breda
20:15
De Kift
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Kenny B
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Second Wave 'One Year Anniversary'
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
3rd Machine
P3, Purmerend
20:00
Janne Schra
Paard, Den Haag
21:00
Danella Smith Band
Paardcafe, Den Haag
Arstidir
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mind Rays (B) The Glücks (B) + Support
Patronaat, Haarlem
20:00
The Cool Quest
Patronaat, Haarlem
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
BRNS
Podium Asteriks, Leeuwarden
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
PopEi, Eindhoven
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
20:30
Tango Spleen
RASA, Utrecht
21:00
UNDERCOVERSESSIE SUPERTRAMP
Roepaen, Ottersum
20:30
PaRaDoXaal - Hiromi: The Trio Project (Japan)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
21:15
Projekt Rakija
Simplon, Groningen
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:30
Jim Suhler & Monkey Beat
The Lane, Oostburg
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn