Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
De Witte Bal
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Trix
Antwerpen
DE Studio
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
15:30
De Bosuil
Weert
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
P3
Purmerend
14:30
Roepaen
Ottersum
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Sojo
Leuven
15:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:30
NiXenMeer
Enschede
14:30
De Nieuwe Doelen
Enkhuizen
19:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Azotod
De Meern
Spant!
Bussum
10:15
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Theater 4en1
Breukelen
21:00
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
17:00
Taverne
Bergen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Mansion24
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
14:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
13:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Het Depot
Leuven
O.C. De Vonke
Heule
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Botanique
Brussel
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Rotown
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Havezathe het Everloo
Rossum
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 07 november 2015
20:00
spinifeX maXimus
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Black Bottle Riot
De Witte Bal, Assen
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Posttheater, Arnhem
Causes + Phos
Luxor Live, Arnhem
20:00
NNENN
Musis, Arnhem
20:00
Never Say Die! Tour
Trix, Antwerpen
TaxiWars
DE Studio, Antwerpen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Hallo Venray
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
45 Acid Babies / HØUND / Silent War
Winston, Amsterdam
Half Moon Run
Tolhuistuin, Amsterdam
Alabama Shakes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bob Dylan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Ewan Dobson
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
I-Octane / Konshens
Paradiso, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Kenny B
De Meester, Almere
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
November Music presents Julia Holter
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 08 november 2015
20:00
Sheila E.
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
15:30
Silent Voices + Synergy Protocol + Secret Soul
De Bosuil, Weert
Zebrahead
De Helling, Utrecht
16:00
Cherry Casino & The Gamblers + Roddy Jackson
dB's, Utrecht
16:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Christian Scott
BIRD, Rotterdam
20:30
Hiatus Kaiyote (LantarenVenster)
BIRD, Rotterdam
Hiatus Kaiyote
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jerusalem In My Heart / Laura Cannell
WORM, Rotterdam
18:00
Guy Tortora Band
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Alex Carpani Band Feat. David Jackson
P3, Purmerend
14:30
EUREGIONAAL KOOR
Roepaen, Ottersum
20:00
Nicolas Jaar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Over The Rhine
Lux, Nijmegen
20:00
Monkey3
Sojo, Leuven
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Our Last Night
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Rome Fortune (USA) + FilosofischeStilte
Patronaat, Haarlem
Alabama Shakes
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Above the North / As Mercy Comes / Athena's Word / First Fight Down /
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:30
Grainne Duffy
NiXenMeer, Enschede
14:30
The Fureys
De Nieuwe Doelen, Enkhuizen
19:00
B-Brave BAD Tour
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Wombats
Paard, Den Haag
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Azotod, De Meern
Tangerine - In Stereo
Spant!, Bussum
10:15
Christophe Willem
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Fanfare Orkest
Theater 4en1, Breukelen
21:00
Douglas Firs (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Het Postkantoor, Bovenkarspel
17:00
Leif de Leeuw Band
Taverne, Bergen
16:15
Pondertone
Gigant, Apeldoorn
16:00
Leeways
Mansion24, Apeldoorn
22:00
Vast Countenance
Paradiso, Amsterdam
21:00
Zella Day
Bitterzoet, Amsterdam
Slaves
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Other Lives
Paradiso, Amsterdam
20:00
Queen Ifrica / Tony Rebel
Melkweg, Amsterdam
20:00
Darwin Deez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maarten Heijmans - Maarten Heijmans zingt Ramses Shaffy
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Third Eye Blind
Melkweg, Amsterdam
14:00
Rondane Kwartet
Concerto, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Paradigm
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:45
November Music presents TaxiWars ft. Tom Barman & Robin Verheyen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
13:45
November Music presents Dans Dans
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 09 november 2015
Palace
EKKO, Utrecht
20:30
Ester Rada
TivoliVredenburg, Utrecht
Anathema
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Braids
Rotown, Rotterdam
20:00
Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
Ane Brun
Theater Rotterdam, Rotterdam
The Wombats
Het Depot, Leuven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
O.C. De Vonke, Heule
20:30
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sharon Robinson (USA)
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sheila E.
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Arcs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Protomartyr
Botanique, Brussel
Slaves
Trix, Antwerpen
22:00
Yorick van Norden
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Rest is Noise: Touch Label Night.
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Black Box Revelation
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Ute Lemper
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Romi Cage
Paradiso, Amsterdam
Father John Misty
Paradiso, Amsterdam
19:00
Day Wave
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jamie Woon
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 10 november 2015
20:30
Caro Emerald
De Helling, Utrecht
20:15
Yelawolf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
St Germain
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Fureys
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Roy Donders
AFAS Circustheater, Scheveningen
Palace
Rotown, Rotterdam
20:00
Bruno Ferro Xavier da Silva / Liselot van Oosterom
Grounds, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Havezathe het Everloo, Rossum
Tangerine - In Stereo
Theater De Lievekamp, Oss