Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Café de Boemel
Delden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Botanique
Brussel
Bon theater
Medemblik
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Azotod
De Meern
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
WORM
Rotterdam
16:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
13:45
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater De Tuin
Leusden
15:00
Theater 4en1
Breukelen
17:00
Taverne
Bergen
Spant!
Bussum
20:00
Sojo
Leuven
14:30
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Muziekodroom
Hasselt
21:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Mansion24
Apeldoorn
20:00
Lux
Nijmegen
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
10:15
Koninklijk Circus
Brussel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
De Oosterpoort
Groningen
14:30
De Nieuwe Doelen
Enkhuizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
15:30
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
14:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
Azotod
De Meern
Trix
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
O.C. De Vonke
Heule
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Het Depot
Leuven
20:00
Grounds
Rotterdam
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vaudeville
Brussel
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 07 november 2015
20:00
Beans & Fatback
Cultuurkapel Deurne, Deurne
Tim Knol - Lost & Found
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Je Suis Ali
Cultura, Ede
17:00
Ben Reel
Café de Pilaren, Alkmaar
Dilana Smith
Café de Boemel, Delden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rayen Panday - Vrijspraak
BREStheater, Brielle
Ane Brun
Botanique, Brussel
De Partizanen - De Partizanen
Bon theater, Medemblik
Ray Wilson
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Krissy Matthews
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Bibelot, Dordrecht
16:00
Rotterdam Rocks
Baroeg, Rotterdam
20:00
Accidental Gap / Allez Mama / Crimson Inc. / Kalio Gayo / The Scraphea
Azotod, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Chrome Brulée
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Iamx
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Cold Fuse / Shiverburn
Altstadt, Eindhoven
zondag 08 november 2015
20:00
Jerusalem In My Heart / Laura Cannell
WORM, Rotterdam
16:45
November Music presents TaxiWars ft. Tom Barman & Robin Verheyen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
13:45
November Music presents Dans Dans
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Slaves
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Clean Pete
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Tuin, Leusden
15:00
Fanfare Orkest
Theater 4en1, Breukelen
17:00
Leif de Leeuw Band
Taverne, Bergen
Tangerine - In Stereo
Spant!, Bussum
20:00
Monkey3
Sojo, Leuven
14:30
EUREGIONAAL KOOR
Roepaen, Ottersum
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
15:00
Above the North / As Mercy Comes / Athena's Word / First Fight Down /
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Rome Fortune (USA) + FilosofischeStilte
Patronaat, Haarlem
22:00
Vast Countenance
Paradiso, Amsterdam
20:00
Other Lives
Paradiso, Amsterdam
20:00
Darwin Deez
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Wombats
Paard, Den Haag
21:00
Alex Carpani Band Feat. David Jackson
P3, Purmerend
15:30
Grainne Duffy
NiXenMeer, Enschede
20:00
Our Last Night
Muziekodroom, Hasselt
21:00
Douglas Firs (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:00
Queen Ifrica / Tony Rebel
Melkweg, Amsterdam
19:30
Third Eye Blind
Melkweg, Amsterdam
16:00
Leeways
Mansion24, Apeldoorn
20:00
Over The Rhine
Lux, Nijmegen
Hiatus Kaiyote
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Maarten Heijmans - Maarten Heijmans zingt Ramses Shaffy
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
10:15
Christophe Willem
Koninklijk Circus, Brussel
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Het Postkantoor, Bovenkarspel
16:00
Paradigm
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
Pondertone
Gigant, Apeldoorn
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Nicolas Jaar
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Guy Tortora Band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Alabama Shakes
De Oosterpoort, Groningen
14:30
The Fureys
De Nieuwe Doelen, Enkhuizen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
De Kleine Komedie, Amsterdam
Zebrahead
De Helling, Utrecht
15:30
Silent Voices + Synergy Protocol + Secret Soul
De Bosuil, Weert
16:00
Cherry Casino & The Gamblers + Roddy Jackson
dB's, Utrecht
14:00
Rondane Kwartet
Concerto, Amsterdam
20:00
Sheila E.
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Zella Day
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Christian Scott
BIRD, Rotterdam
20:30
Hiatus Kaiyote (LantarenVenster)
BIRD, Rotterdam
19:00
B-Brave BAD Tour
Bibelot, Dordrecht
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Azotod, De Meern
maandag 09 november 2015
Slaves
Trix, Antwerpen
20:30
Ester Rada
TivoliVredenburg, Utrecht
Anathema
TivoliVredenburg, Utrecht
Ane Brun
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Black Box Revelation
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Braids
Rotown, Rotterdam
Sharon Robinson (USA)
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Yorick van Norden
Paradiso, Amsterdam
19:30
Romi Cage
Paradiso, Amsterdam
Father John Misty
Paradiso, Amsterdam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
O.C. De Vonke, Heule
21:00
Jack Hustinx / Southern Aces / The Malford Milligan Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Rest is Noise: Touch Label Night.
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
19:00
Day Wave
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jamie Woon
Melkweg, Amsterdam
The Wombats
Het Depot, Leuven
20:00
Stef Delbaere
Grounds, Rotterdam
Palace
EKKO, Utrecht
Sheila E.
Effenaar, Eindhoven
19:30
Ute Lemper
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Protomartyr
Botanique, Brussel
20:00
The Arcs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 10 november 2015
Nickelback
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Chasing Ghosts / D At Sea / Omaha
Winston, Amsterdam
Toundra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Nicolas Godin
Vaudeville, Brussel
21:00
Light-Up / The Ploctones
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Yelawolf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
St Germain
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tangerine - In Stereo
Theater De Lievekamp, Oss