PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -930
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 29 okt
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
3
2
20:00
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Podium Neede
Neede
Iduna
Drachten
20:00
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
3
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
RASA
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Vera
Groningen
2
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Gigant
Apeldoorn
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Mezz
Breda
21:00
'T Uilekot
Herzele
21:00
Rotown
Rotterdam
1
21:30
Manifesto
Hoorn
21:30
De Vorstin
Hilversum
21:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
22:00
Artishock
Soest
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:30
Paradiso
Amsterdam
zo 30 okt
De Kloveniersdoelen
Middelburg
LantarenVenster
Rotterdam
Mezz
Breda
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Hoftheater
Raalte
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Het Depot
Leuven
13:00
Markant Uden
Uden
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:45
café d'n Engel
Bergen op Zoom
15:00
Dassenakker Live
Houten
15:00
Ledeltheater
Oostburg
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
City Art Rotterdam
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
16:00
Lux
Nijmegen
16:00
Corneel
Lelystad
16:00
RASA
Utrecht
17:00
LantarenVenster
Rotterdam
17:00
Taverne
Bergen
Melkweg
Amsterdam
13
2

zaterdag 29 oktober 2016

20:00
De Dijk De Oosterpoort, Groningen
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Kovacs / Metropole Orkest Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
3
2
20:00
Emilie & Ogden Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Jeremy Loops Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Band of Skulls Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Makaya McCraven / Takuya Kuroda Doornroosje, Nijmegen
20:00
Little Devil Allstars Little Devil, Tilburg
20:00
NUHR Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Red Bull Sound Select presents Clams Casino / FMNLAS / Ice Viper Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Podium Neede, Neede
The Cool Quest Iduna, Drachten
20:00
I Am Oak 013, Tilburg
Foto Mystery
Mystery Boerderij, Zoetermeer
3
20:00
Acid Mothers Temple dB's, Utrecht
20:00
Vreemde Kostgangers TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto The Analogues - Sgt. Pepper
The Analogues - Sgt. Pepper Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Willem, Papendrecht
20:15
50 jaar Palingsound II Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla Diligentia, Den Haag
20:15
Buddy Holly - Een legende herleeft Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Van Dik Hout - Het Best Van
Van Dik Hout - Het Best Van Theater 't Speelhuis, Helmond
1
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Vestzaktheater, Son
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Petrol Girls Patronaat, Haarlem
20:30
Brand New Bags Molen De Ster, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life De Schakel, Gilze
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lucy Dacus / Palace Winter Altstadt, Eindhoven
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus BREStheater, Brielle
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Werftheater, Utrecht
20:30
Welkom bij de Fresku Show Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Medicine Jet / The Glücks Paard, Den Haag
20:30
Drivin' N' Cryin' Q-Factory, Amsterdam
20:30
Arno Cacaofabriek, Helmond
20:30
Reinis Young P60, Amstelveen
20:30
Birth of Joy Bibelot, Dordrecht
20:30
Club Bouzouki: Rebetien - Griekse blues uit de havensteden RASA, Utrecht
Rumours of Fleetwood Mac 013, Tilburg
20:30
Diggy Dex Simplon, Groningen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees ATLAS Theater, Emmen
20:30
Dinosaur Jr. + support Vera, Groningen
2
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca Meervaart, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Make-up Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Antimatter Gigant, Apeldoorn
1
20:30
Laura Fygi meets Trio Malando Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Theater de Stoep, Spijkenisse
20:45
Bokoesam Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Larry Gus EKKO, Utrecht
21:00
JOANovARC Taverne, Bergen
21:00
70's tush Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Hardsoul / Lady Shaynah / Mitch Crown / Renato S / Shirma Rouse / DJ G Koningshof, Maassluis
21:00
666 The Nightmare: Halloween - Children of the Corn Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
St. Tropez Mezz, Breda
21:00
Karl Van Deun / Ruben Machtelinckx 'T Uilekot, Herzele
21:00
traumahelikopter Rotown, Rotterdam
1
21:30
Sick Sabbath Manifesto, Hoorn
21:30
Tijdmasjien De Vorstin, Hilversum
21:30
Oligarkh Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
22:00
Talkin' Blues Artishock, Soest
22:00
90's Now DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Mild High Club Merleyn, Nijmegen
22:00
Woodie Smalls Roepaen, Ottersum
22:00
Low Society (USA) Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
Alix Perez / Emperor / Ivy Lab / Levela Doornroosje, Nijmegen
23:30
Kiss All Monsters Paradiso, Amsterdam

zondag 30 oktober 2016

Eerie Wanda De Kloveniersdoelen, Middelburg
Bart Wirtz LantarenVenster, Rotterdam
Audio Adam + Eleonor Coco Mezz, Breda
Izaline Calister - Latin Diva De Nieuwe Regentes, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Hoftheater, Raalte
Foto Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Pavlov's Dog Het Depot, Leuven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow Markant Uden, Uden
14:15
Ruben Plazier D' Engelenburgh, Fijnaart
14:45
The Fabulous / WannaBeatles café d'n Engel, Bergen op Zoom
15:00
Robert Jan Stips Dassenakker Live, Houten
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass Ledeltheater, Oostburg
15:00
Spoelstra De Perifeer, Deventer
15:00
Whitney Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:30
The Mulligan Brothers Paradiso, Amsterdam
16:00
Zvov Sensory Tour City Art Rotterdam, Rotterdam
16:00
Talkin' Blues Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Bertus Borgers & The Young Retro's De Bosuil, Weert
16:00
Convoy Concerto, Amsterdam
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders Theaterkerk Bemmel, Bemmel
16:00
Bo de Graaf & Phillip Rüttgers / Bogerous / Eric Vloeimans / Jorrit We Lux, Nijmegen
16:00
Emil Landman Corneel, Lelystad
16:00
Tremolo - Ierse folk met een twist RASA, Utrecht
17:00
Ben van Gelder / Christoph Stiefel / Dhafer Youssef LantarenVenster, Rotterdam
17:00
Living Room Heroes Taverne, Bergen
Foto Billy Talent
Billy Talent Melkweg, Amsterdam
13
2
Pagina -930