PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -927
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 19 nov
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Het Hijgend Hert
Breda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
STECK
Delft
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
1
21:30
Hofman Café
Utrecht
23:00
Mezz
Breda
vr 20 nov
O.C. Vondel
Meulebeke
1
Lindenberg Theater
Nijmegen
Flint
Amersfoort
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
EKKO
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Zinin
Nijverdal
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Onderdak
Sassenheim
van Beresteyn
Veendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
BREStheater
Brielle
Theater 't Pand
Gorinchem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
13:30
Schouwburg Rex
Mol
19:00
013
Tilburg
19:00
Dynamo
Eindhoven
1
Baroeg
Rotterdam
1
19:30
Vooruit
Gent
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Victorie
Alkmaar
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Flint
Amersfoort
Paard
Den Haag
3
Metropool
Hengelo
1
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Klokgebouw
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Vorst Nationaal
Brussel
1
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Hedon
Zwolle
2
Lebuinuskerk
Deventer
1
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Heineken Music Hall
Amsterdam
19
1
Trix
Antwerpen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:00
Theater De Veste
Delft
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
4
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Gigant
Apeldoorn
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Paradox
Tilburg
20:00
De Weijer
Boxmeer
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
1
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Effenaar
Eindhoven
5
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
LantarenVenster
Rotterdam

donderdag 19 november 2015

20:30
Maceo Parker Patronaat, Haarlem
20:30
Danny Vera - The New Black & White Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
World Series goes Wild! Met Sophie de Rijk RASA, Utrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Father (USA) + SMIB + Yung Internet Patronaat, Haarlem
21:00
Neutral Ground Brass Band Het Hijgend Hert, Breda
21:00
ChessBoxer / Jeff Sipe / Warren Haynes North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Club 3voor12: Raw Flowers + Bootleg Betty Luxor Live, Arnhem
1
21:00
STECKSTAGE LIVE met DE NIEUWE BAND VAN WOUTER KIERS STECK, Delft
21:00
The Underachievers Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Viet Cong + TV Wonder Vera, Groningen
1
21:30
HOFMAN LIVE: The Royal Engineers Hofman Café, Utrecht
23:00
Popronde: Iguana Death Cult DJ Team + Yakumo + Keljet officiële afterp Mezz, Breda

vrijdag 20 november 2015

Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde O.C. Vondel, Meulebeke
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Flint, Amersfoort
Kirsten van Teijn - Heilloos C.C. Parnassos, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Lochem, Lochem
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind Het Klooster, Woerden
Vincent Geers - Je moet het maar durven Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Drums United Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Zinin, Nijverdal
Deng Boy - Platzak Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kasper van Kooten Kennemer Theater, Beverwijk
Tangerine - In Stereo Theater 't Onderdak, Sassenheim
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop van Beresteyn, Veendam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Schoft C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Mark van de Veerdonk - TOF BREStheater, Brielle
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Schouwburg Rex, Mol
19:00
Projekt Rakija 013, Tilburg
19:00
Gnarwolves / Spraynard Dynamo, Eindhoven
1
Foto Hausmagger
Hausmagger Baroeg, Rotterdam
1
19:30
Patrick Watson Vooruit, Gent
20:00
The Maureens Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet Victorie, Alkmaar
1
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jacqueline Govaert Flint, Amersfoort
Foto Danko Jones
Danko Jones Paard, Den Haag
3
Foto Electric Six
Electric Six Metropool, Hengelo
1
20:00
Black Bottle Riot De Zwarte Ruiter, Den Haag
Foto Róisín Murphy - Verplaatst naar 20 februari
Róisín Murphy - Verplaatst naar 20 februari Klokgebouw, Eindhoven
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Daniël Arends DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Foto Rudimental
Rudimental Vorst Nationaal, Brussel
1
20:00
Extince Fluor, Amersfoort
20:00
Viva La Fête Poppodium Volt, Sittard
20:00
Spiralcove (Different Keys) Cafe D’n Ingel, Thorn
Foto Feuerengel
Feuerengel Hedon, Zwolle
2
Foto De Dijk
De Dijk Lebuinuskerk, Deventer
1
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
American Aquarium Metropool, Hengelo
20:00
Pink Oculus / Sarah-Jane Duycker, Hoofddorp
20:00
Vaja Kon Dioz (Tribute) C.C De Muze, Heusden-Zolder
Foto Nightwish
Nightwish Heineken Music Hall, Amsterdam
19
1
Faded Weekender Trix, Antwerpen
20:00
Dreaming of Kate Duycker, Hoofddorp
20:00
Gare Du Nord Bibelot, Dordrecht
Foto Everlast
Everlast Burgerweeshuis, Deventer
1
20:00
Dool Theater De Veste, Delft
Foto Randy Hansen
Randy Hansen Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:00
Cristina Branco Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mister and Mississippi Patronaat, Haarlem
1
20:00
The Royal Spuds De Bakkerij, Castricum
20:00
Huub Stapel - MV² Agnietenhof, Tiel
Foto Simply Red
Simply Red Ziggo Dome, Amsterdam
4
20:00
The Cosmic Carnival Simplon, Groningen
20:00
Alice On The Roof Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Countdown De Vorstin, Hilversum
20:00
Maison Du Malheur Gigant, Apeldoorn
1
20:00
Mod Sun Sugar Factory, Amsterdam
Daredevils Hedon, Zwolle
Maria Mendes Paradox, Tilburg
20:00
Wim Daniëls De Weijer, Boxmeer
Urbanus & De Fanfaar Paradiso, Amsterdam
20:00
Cd presentatie van Terzij De Horde ihkv LGW? dB's, Utrecht
20:00
Dead Lord Paard, Den Haag
20:15
The Kik Figi Theater, Zeist
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
1
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Foto The Stranglers
The Stranglers Effenaar, Eindhoven
5
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Robert Jan Stips Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Carmen Souza Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ton Kas - JABROER: Onemanshow Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater Sneek, Sneek
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden C.C. De Pas, Heesch
20:30
Diff Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Killer Queen - Tribute to Queen Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Fresku Podium 't Beest, Goes
20:30
Cory Henry & The Funk Apostles LantarenVenster, Rotterdam
Pagina -927