PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -927
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 02 nov
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
3
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
6
2
EKKO
Utrecht
1
13
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
ACU
Utrecht
1
Merleyn
Nijmegen
22:15
Paradiso
Amsterdam
do 03 nov
Theater Aan de Slinger
Houten
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Lochem
Lochem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
Sugar Factory
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
18:00
Concerto
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
2
1
Gebr. De Nobel
Leiden
5
Melkweg
Amsterdam
3
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
6
Hedon
Zwolle
2
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Volta
Amsterdam
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Canvas op de 7e
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
013
Tilburg
2
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Molenberg
Delfzijl
2
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cultura
Ede
EKKO
Utrecht
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
De School
Amsterdam
013
Tilburg
2
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Q-Factory
Amsterdam
3
5
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Luxor Live
Arnhem

woensdag 02 november 2016

20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Theater Sneek, Sneek
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Oldenosborn - #Life Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
The Fureys Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Magic Carpet Sessions Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Foto Walter Trout
Walter Trout De Oosterpoort, Groningen
3
20:30
Shane Alexander Patronaat, Haarlem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Posttheater, Arnhem
20:30
Welkom bij de Fresku show Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Samm Henshaw BIRD, Rotterdam
20:30
Diggy Dex Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Warpaint Paradiso, Amsterdam
6
2
Foto Twin Atlantic
Twin Atlantic EKKO, Utrecht
1
13
20:30
Stu Hamm Band Boerderij, Zoetermeer
21:00
Warhaus Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Brandee Younger - Tribute to Dorothy Ashby & Alice Coltrane North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
The Pheromones / Brentsleng Winston, Amsterdam
Foto Jo Marches
Jo Marches ACU, Utrecht
1
Amanda Bergman Merleyn, Nijmegen
22:15
Crying Boys Cafe Paradiso, Amsterdam

donderdag 03 november 2016

Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater Aan de Slinger, Houten
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Schaffelaartheater, Barneveld
Amsterdam Klezmer Band Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Spot Fransche School Culemborg, Culemborg
Wilfried de Jong & Bruut! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - De Afterparty Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nynke Laverman - Wachter Schouwburg de Lawei, Drachten
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden De Kleine Komedie, Amsterdam
Maaike Ouboter Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Ergens Anders Chassé Theater, Breda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater De Kolk, Assen
Life`s Electric Sugar Factory, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Het Musiater, Zevenaar
18:00
Lavinia Meijer Concerto, Amsterdam
Foto Obituary + Exodus + Prong + King Parrot
Obituary + Exodus + Prong + King Parrot Neushoorn, Leeuwarden
2
1
Foto Dark Funeral
Dark Funeral Gebr. De Nobel, Leiden
5
Foto The Slackers
The Slackers Melkweg, Amsterdam
3
19:45
Kula Shaker TivoliVredenburg, Utrecht
6
Foto Nils Petter Molvaer / Sly & Robbie
Nils Petter Molvaer / Sly & Robbie Hedon, Zwolle
2
20:00
Apneu / Breaking Levees Patronaat, Haarlem
20:00
CROWS Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Mercy John Theater De Boemel, Tilburg
20:00
Crossing Border Den Haag Paard, Den Haag
20:00
TRDGR8 presents Volta, Amsterdam
Foto Pink Oculus
Pink Oculus De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Eek-A-Mouse Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Experience / DJ Tim Jules / The Bunga Bunga Canvas op de 7e, Amsterdam
20:00
Black Flower Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Randy Hansen Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Warhaus
Warhaus Muziekgieterij, Maastricht
1
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers Metropool, Hengelo
20:00
King Crimson Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Diouff Melkweg, Amsterdam
Foto Agnes Obel
Agnes Obel Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Simone Kleinsma Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien ATLAS Theater, Emmen
20:00
The James Hunter Six De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Robert Glasper Experiment Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
Foto You Me At Six
You Me At Six 013, Tilburg
2
20:00
Kenny Rogers Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Tony Joe White Metropool, Hengelo
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Annet Malherbe / Frédérique Spigt - Elvis Never left the building Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
John The Revelator Patronaat, Haarlem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ivan Paduart Trio / Richard Galliano De Doelen, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater Sneek, Sneek
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Munttheater, Weert
20:15
Nederlands Kamerkoor Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Janneke Jager / Jennifer Evenhuis Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Discover Berget Lewis Veluvine, Nunspeet
20:15
Jan Beuving - Raaklijn Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Choir of Young Believers De Helling, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Tim Knol
Tim Knol De Molenberg, Delfzijl
2
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Freek de Jonge - De Peiling C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
British Pop Invasion - Volume 4 Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Fureys Cultura, Ede
Amanda Bergman EKKO, Utrecht
20:30
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax Victorie, Alkmaar
20:30
Sarah neufeld De School, Amsterdam
Foto Walter Trout
Walter Trout 013, Tilburg
2
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Harry Piekema Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Foto Barry Hay Flying V Formation
Barry Hay Flying V Formation Q-Factory, Amsterdam
3
5
20:30
Welkom bij de Fresku show Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Luciano Luxor Live, Arnhem
Pagina -927