PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -921
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 nov
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Paard
Den Haag
1
1
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Boerderij
Zoetermeer
6
1
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
Metropool
Hengelo
1
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Hofman Café
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:30
Paradiso
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
vr 11 nov
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Grandcafé De Kleine Waarheid
Alkmaar
De Muze
Noordwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
De Speeldoos
Vught
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Paradiso
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Paap
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
Posthuis Theater
Heerenveen
Vestzaktheater
Son
BREStheater
Brielle
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Speeldoos
Baarn
17:00
Concerto
Amsterdam
1
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
1
013
Tilburg
3
1
19:30
Boerderij
Zoetermeer
3
Q-Factory
Amsterdam
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Hal 25
Alkmaar
Ziggo Dome
Amsterdam
4
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
2
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Pul
Uden
Paard
Den Haag
1
20:00
Capitole
Gent

donderdag 10 november 2016

Foto Gavin James
Gavin James Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Open Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Diggy Dex Effenaar, Eindhoven
20:00
Yorishiro + Circle of Silence Poppodium Volt, Sittard
20:00
Rise of the Northstar Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Graham Candy Paradiso, Amsterdam
20:00
Faces on TV Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
bFake dB's, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ryley Walker Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Blonde & Dreadful Metropool, Hengelo
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Veluvine, Nunspeet
20:15
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Flint, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Diligentia, Den Haag
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Zaantheater, Zaandam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
De Dijk Effenaar, Eindhoven
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Stomp - Anniversary Tour Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Honne Doornroosje, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Flip Noorman - Make-up Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Bombay Paard, Den Haag
1
1
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Anathema
Anathema Boerderij, Zoetermeer
6
1
20:30
Hiphop Café Grounds, Rotterdam
20:30
Le Guess Who? EKKO, Utrecht
20:30
Tangarine Luxor Live, Arnhem
Foto Danny Vera
Danny Vera Metropool, Hengelo
1
20:30
TaxiWars LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Fulcotheater, IJsselstein
20:30
St. Tropez Hedon, Zwolle
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden De Meerpaal, Dronten
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sunset Sons Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Eek-A-Mouse De Oosterpoort, Groningen
20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
21:00
Dave Douglas / Marc Ribot Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Sväva Cul de Sac, Tilburg
21:30
Hofman Live: Ilen Mer Hofman Café, Utrecht
22:00
Bellita Carol BIRD, Rotterdam
22:00
CUT_ Merleyn, Nijmegen
22:30
Woodie Smalls Paradiso, Amsterdam
23:45
Gedonder met: Diagonal Sugar Factory, Amsterdam

vrijdag 11 november 2016

Micha Wertheim - Ergens Anders TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Minou Bosua - Minoux Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martha Jane & The Talisman Grandcafé De Kleine Waarheid, Alkmaar
Ton Kas - JABROER De Muze, Noordwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater de Stoep, Spijkenisse
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske Theater de Spiegel, Zwolle
Paul de Munnik De Speeldoos, Vught
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Jamrock Paradiso, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart! Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Life`s Electric De Paap, Den Haag
Oldenosborn - #Life Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Agnietenhof, Tiel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Posthuis Theater, Heerenveen
Leon van der Zanden - Supergewoon Vestzaktheater, Son
Izaline Calister - Latin Diva BREStheater, Brielle
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Speeldoos, Baarn
17:00
Mecano un.ltd Concerto, Amsterdam
1
18:00
Le Guess Who? TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Broederliefde
Broederliefde Bibelot, Dordrecht
1
Foto Saxon
Saxon 013, Tilburg
3
1
19:30
Korpiklaani / Moonsorrow / Skálmöld Boerderij, Zoetermeer
3
Foto 65DaysofStatic
65DaysofStatic Q-Factory, Amsterdam
2
19:30
Russkaja Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Bear's Den Melkweg, Amsterdam
20:00
Ode aan Jimmy Smith door Mike Roelofs & friends Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Fureys de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Jochen Otten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De HAL op vrijdag Hal 25, Alkmaar
Foto Kensington
Kensington Ziggo Dome, Amsterdam
4
1
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Soho Rezanejad Melkweg, Amsterdam
Foto Gregory Porter
Gregory Porter Heineken Music Hall, Amsterdam
2
1
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Orkesta Mendoza Paard, Den Haag
20:00
Popa Chubby De Spot, Middelburg
20:00
Eskimo Callboy De Pul, Uden
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Paard, Den Haag
1
20:00
Vreemde Kostgangers Capitole, Gent
Pagina -921