Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Handelsbeurs
Gent
Capitole
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:15
Grounds
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Weverij
Zierikzee
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
donderdag 10 november 2016
22:30
Woodie Smalls
Paradiso, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Sunset Sons
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alter Bridge
Heineken Music Hall, Amsterdam
Gavin James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Phantogram
Bitterzoet, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Graham Candy
Paradiso, Amsterdam
Kate Tempest
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bernhoft
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tangarine
Luxor Live, Arnhem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Faces on TV
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Fureys
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Small Glories
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Ryley Walker
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
20:30
Bombay
Paard, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
19:30
Lou Rhodes
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maaike Ouboter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Kik
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Eva Crutzen - Spiritus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meerpaal, Dronten
21:00
Dave Douglas / Marc Ribot
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
20:00
Diggy Dex
Effenaar, Eindhoven
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Micha Wertheim - Ergens Anders
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
20:00
K's Choice
Handelsbeurs, Gent
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Eek-A-Mouse
De Oosterpoort, Groningen
Truckfighters + supports
Vera, Groningen
20:00
Carnifex / Fallujah / Make Them Suffer / Obey The Brave / Polar / Thy
Patronaat, Haarlem
Nervana
Patronaat, Haarlem
20:00
The Cool Quest
Patronaat, Haarlem
Never Say Die Tour
Patronaat, Haarlem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Join & Jam on Stage met special guest De Crisis
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Niels Geusebroek
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Danny Vera
Metropool, Hengelo
20:00
Blonde & Dreadful
Metropool, Hengelo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Johnny Hatez Jazz
Vorstin, Hilversum
20:15
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Birdeatsbaby
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Rise of the Northstar
Gebr. De Nobel, Leiden
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Izaline Calister - Latin Diva
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
CUT_
Merleyn, Nijmegen
20:15
Honne
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Veluvine, Nunspeet
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:00
Bellita Carol
BIRD, Rotterdam
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:30
TaxiWars
LantarenVenster, Rotterdam
19:15
Steff / ACE / Spanish & Lazy / Medioc0re / Jeffeffe / Lano / Mhayarhi
Grounds, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yorishiro + Circle of Silence
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Sväva
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Hofman Live: Ilen Mer
Hofman, Utrecht
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
bFake
dB's, Utrecht
Skillet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
Paul de Munnik
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Zaantheater, Zaandam
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
Anathema
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
St. Tropez
Hedon, Zwolle
20:00
Peter Broderick
Hedon, Zwolle
Level 42
Hedon, Zwolle
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater de Spiegel, Zwolle