PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -917
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 16 nov
20:30
De Maatschappij
Scheveningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Hedon
Zwolle
5
De Roma
Antwerpen
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
Cul de Sac
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
2
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 17 nov
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Agnietenhof
Tiel
1
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
C.C. De Werft
Geel
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
3
2
19:00
Zappa
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
4
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Fluor
Amersfoort
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
1
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
013
Tilburg
3
20:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Extase
Tilburg
2
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
OCCII
Amsterdam
1
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
So What!
Gouda
1
20:15
De Roma
Antwerpen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
The Cave
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
2
10
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede

woensdag 16 november 2016

20:30
Johnny Bruce Muller De Maatschappij, Scheveningen
20:30
GoGo Penguin De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lavinia Meijer Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Young Folk Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Iamthemorning
Iamthemorning Hedon, Zwolle
5
Foto The Human League
The Human League De Roma, Antwerpen
1
20:30
Sounds of Silence: Simon & Garfunkel Acoustic Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Myles Sanko Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Noa TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Scenic Route to Alaska Stathe, Utrecht
21:00
Royal Southern Brotherhood De Bosuil, Weert
21:30
Donnerwetter Cul de Sac, Tilburg
22:00
Hidden Charms Paradiso, Amsterdam
2
22:00
Rayn Bechoe BIRD, Rotterdam
22:00
Max Meser Merleyn, Nijmegen

donderdag 17 november 2016

Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Peter Heerschop - Van horen zeggen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Youp van 't Hek - Licht Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Agnietenhof, Tiel
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater de Spiegel, Zwolle
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Griffioen, Amstelveen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paul de Munnik Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Werft, Geel
André Manuel - De Onzen Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Pierce the Veil Melkweg, Amsterdam
3
2
19:00
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada Zappa, Antwerpen
19:30
Thomas Rhett Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Hate Eternal / Threat Signal / Vader Patronaat, Haarlem
Foto Radical Face
Radical Face TivoliVredenburg, Utrecht
4
19:45
Danny Vera TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Merlijn Nash Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Douwe Bob
Douwe Bob Fluor, Amersfoort
20:00
Strohm Presents: Cut_ / Zes Hedon, Zwolle
20:00
Stevie Ann Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Myles Sanko Hedon, Zwolle
Foto Max Meser
Max Meser Paard, Den Haag
1
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Chance The Rapper
Chance The Rapper 013, Tilburg
3
20:00
Spacebar / The Leonids Oostblok, Amsterdam
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Hidden Charms Extase, Tilburg
2
20:00
Froth + Cheena Stroomhuis, Eindhoven
20:00
T-99 Patronaat, Haarlem
Foto Weyes Blood
Weyes Blood OCCII, Amsterdam
1
Vapors of Morphine Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Hofman Live: Yellow Grass Hofman Café, Utrecht
20:00
K's Choice Het Depot, Leuven
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Chassé Theater, Breda
20:00
Black Flower Muziekodroom, Hasselt
20:00
Niels Geusebroek Rotown, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
LOS - VAST De Weverij, Zierikzee
20:15
Randall Bramblett De Helling, Utrecht
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peaches Doornroosje, Nijmegen
20:15
Pieter Jouke So What!, Gouda
1
20:15
GoGo Penguin De Roma, Antwerpen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach De Muze, Noordwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali Markant Uden, Uden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo C.C. De Pas, Heesch
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Stomp - Anniversary Tour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Welkom bij de Fresku Show De Maaspoort, Venlo
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Witte Theater, IJmuiden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Mother Engine / Samavayo The Cave, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling De Speeldoos, Vught
20:30
Minou Bosua Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Noa Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Young Folk Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Oldenosborn - #Life Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Sivert Høyem Paradiso, Amsterdam
2
10
20:30
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Dubioza Kolektiv
Dubioza Kolektiv Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pagina -917