PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -916
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 nov
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 18 nov
Het Kielzog
Hoogezand
Posttheater
Arnhem
Theater Grenedeer
Gronsveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Drommedaris
Enkhuizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaters Tilburg
Tilburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Poppodium Volt
Sittard
1
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Spant!
Bussum
Gasthuiskerk
Doesburg
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
1
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kreun
Kortrijk
Burgerweeshuis
Deventer
18:30
Klokgebouw
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paradiso
Amsterdam
1
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
6
Muziekgieterij
Maastricht
De Vorstin
Hilversum
1
1
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
2
1
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
1
20:00
De Pul
Uden
20:00
Penny Lane
Oostburg
20:00
De Twee Spieghels
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
P60
Amstelveen
1
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
Lucky
Rijssen
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
12
3
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Helling
Utrecht
1
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oedipus
Amsterdam
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Doelen
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
4
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Almere
Almere
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater De Veste
Delft

donderdag 17 november 2016

22:00
Animal House Vera, Groningen
22:00
Woodie Smalls Merleyn, Nijmegen

vrijdag 18 november 2016

Martijn Koning - Koning van de Lach Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Ergens Anders Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Grenedeer, Gronsveld
Maaike Ouboter Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Young Folk Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Wilfried de Jong & Bruut! Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Heerschop - Van horen zeggen Wilminktheater, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg Cuijk, Cuijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Agnietenhof, Tiel
Joep Onderdelinden - Taart! Diligentia, Den Haag
Tim Knol - Lost & Found Drommedaris, Enkhuizen
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot Podium Hoge Woerd, De Meern
Foto No Man’s Valley / The Sore Losers
No Man’s Valley / The Sore Losers Poppodium Volt, Sittard
1
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali Spant!, Bussum
Debby Petter - Bed & Breakfast Gasthuiskerk, Doesburg
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Izaline Calister - Latin Diva Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
1
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
LOS - VAST Theater De Verwachting, Ritthem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Levellers De Kreun, Kortrijk
T-99 Burgerweeshuis, Deventer
18:30
Come As You Are Klokgebouw, Eindhoven
19:00
Orphaned Land + Voodoo Kungfu + Imperial Age Baroeg, Rotterdam
19:30
Nouvelle Vague TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Sean Koch Trio Paradiso, Amsterdam
1
Mägo De Oz Melkweg, Amsterdam
Foto Therapy?
Therapy? 013, Tilburg
6
Sevn Alias Muziekgieterij, Maastricht
Foto Focus
Focus De Vorstin, Hilversum
1
1
The Monsters dB's, Utrecht
20:00
Mini & Maxi Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada Melkweg, Amsterdam
2
1
20:00
The Kik Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Vreemde Kostgangers Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van De Meenthe, Steenwijk
20:00
Stevie Ann Spant!, Bussum
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Kulturhus Holten, Holten
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Harry & De Gebroeëke Zwiêgelkes De Bosuil, Weert
20:00
Welkom bij de Fresku Show Parktheater, Eindhoven
20:00
Mark Villa / Pyrodox / Sleazy Elegance Metropool, Hengelo
20:00
Maiden United Bibelot, Dordrecht
20:00
Arcana 13 / MESSA Willemeen, Arnhem
KingFisher Sky Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
1
20:00
Luminize De Pul, Uden
20:00
Jeremy Pearl Jam Tribute Penny Lane, Oostburg
20:00
Azure Hiptronics De Twee Spieghels, Leiden
20:00
Discover Berget Lewis Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Kraantje Pappie
Kraantje Pappie De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Blue Crime / Donnerwetter De Vorstin, Hilversum
Foto VNV Nation
VNV Nation P60, Amstelveen
1
20:00
Indian Askin Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Douwe Bob Hedon, Zwolle
20:00
Grades Patronaat, Haarlem
Foto The Dire Straits Experience
The Dire Straits Experience Lucky, Rijssen
1
20:00
Sampha Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Iamthemorning Patronaat, Haarlem
Foto Opeth
Opeth 013, Tilburg
12
3
20:00
Huismerk PopEi, Eindhoven
20:00
Myles Sanko Paard, Den Haag
20:00
Rob Dekay Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Nirvana door Zapp4 De Spot, Middelburg
20:00
7 Layers Sessions De Helling, Utrecht
1
20:00
stax Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
The Sunshine Boys Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Canshaker Pi Oedipus, Amsterdam
Max Meser Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ton Kas - JABROER Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Molenberg, Delfzijl
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet De Doelen, Rotterdam
Foto Electric Six
Electric Six Doornroosje, Nijmegen
4
20:15
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Cultura, Ede
20:15
Hans Klok Schouwburg Almere, Almere
1
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stomp - Anniversary Tour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pliri Ntaxei - Hedendaagse rebetika uit Thessaloniki RASA, Utrecht
20:30
Gosto / Lakshmi Theater De Veste, Delft
Pagina -916