Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Agnietenhof
Tiel
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
Fluor
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
22:00
la Porte Noire
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
11:30
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Dolhuis
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Atak
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
20:00
De Centrale
Gent
21:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Metropool
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Witte Theater
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stuk
Leuven
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Het Depot
Leuven
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Veluvine
Nunspeet
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:30
Nijdrop
Opwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Extase
Tilburg
Extase
Tilburg
013
Tilburg
17:45
Extase
Tilburg
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 09 december 2015
19:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
Nijdrop, Opwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Maarten Hogenhuis & Miguel Rodríguez (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Benjamin Herman & Robin Nolan Trio in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Jennah Bell
Cafe D’n Ingel, Thorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
20:30
Lunatree
Paradox, Tilburg
20:00
Gamma Ray
013, Tilburg
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Sven Ratzke - STARMAN
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Pretty Things
Spirit of 66, Verviers
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
The Aristocrats ft. Guthrie Govan
Boerderij, Zoetermeer
Agent Fresco
Hedon, Zwolle
donderdag 10 december 2015
20:30
Stevie Ann
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Anúna
De Grote Kerk, Alkmaar
John Coffey
Fluor, Amersfoort
20:00
100%Zen: Assassin aka Agent Sasco
P60, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:15
DVA
Paradiso, Amsterdam
20:30
Balloon 6 / The Sue
Volta, Amsterdam
20:00
Hotei
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Florence + The Machine
Ziggo Dome, Amsterdam
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
17:00
Agnesz Anna
Q-Factory, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
20:00
Sinatra 100: A Man And His Music
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Afterpartees
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kenny B
Luxor Live, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Trixie Whitley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
20:00
Nathan Bell
C.C. Breughelzaal, Bree
22:00
The Imaginary Suitcase
la Porte Noire, Brussel
20:00
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
11:30
Avishai Cohen Trio
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
20:30
the mighty breaks
Paard, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
The Common Linnets
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Mark Blomsteel
Dolhuis, Dordrecht
20:00
Zuco 103
Bibelot, Dordrecht
19:30
The Wailers
Iduna, Drachten
20:15
Rae Sremmurd
Effenaar, Eindhoven
20:00
Grave / Malevolent Creation
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Di-rect
Atak, Enschede
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
Danny Vera
De Kleine Willem, Enschede
20:00
uKanDanZ
De Centrale, Gent
21:00
Hallo Venray + Automatic Sam
Vera, Groningen
20:00
Andy Frasco (USA) + La Garçon
Patronaat, Haarlem
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
a balladeer
Metropool, Hengelo
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
Jacqueline Govaert
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pat Smith
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Roosbeef / Stan Lee Cole
Stuk, Leuven
20:00
A Winged Victory for The Sullen
30CC/Schouwburg, Leuven
Kovacs
Het Depot, Leuven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
K's Choice
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
20:00
Lieve Bertha
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:30
Hidden Orchestra
Nijdrop, Opwijk
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Tenors
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:00
Autumn Child in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Melissa Fortes
LantarenVenster, Rotterdam
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Philip Catherine Quartet / Steve Houben
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
JW Roy & Leon Verdonschot - Dry Goods & Groceries
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Stadswacht: Die Nerven + Wolvon
Extase, Tilburg
Extase
Extase, Tilburg
Soilwork
013, Tilburg
17:45
Stadswacht
Extase, Tilburg
20:30
Shantalla
RASA, Utrecht
20:30
Grote Prijs van Nederland (halve finale hiphop)
EKKO, Utrecht
José González
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Janne Schra
TivoliVredenburg, Utrecht