Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Concerto
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Simplon
Groningen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Patronaat
Haarlem
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
Gigant
Apeldoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Winston
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
CC Asse
Asse
21:00
Taverne
Bergen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
Musis
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
22:00
Mezz
Breda
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
09:30
Vorstin
Hilversum
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Bosuil
Weert
Theater Hofpoort
Coevorden
14:00
Chassé Theater
Breda
14:30
Iduna
Drachten
19:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
Café de Stam
Joure
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:30
Vera
Groningen
Hedon
Zwolle
Burgerweeshuis
Deventer
16:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Manifesto
Hoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Hedon
Zwolle
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Mezz
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
14:00
RASA
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
EKKO
Utrecht
18:00
Paard
Den Haag
20:00
Poppodium Volt
Sittard
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
15:30
De Bosuil
Weert
17:00
Take Five
Venlo
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Club Mystique
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
013
Tilburg
19:45
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
13:30
De Pul
Uden
19:00
Iduna
Drachten
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Oefenbunker
Landgraaf
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Melkweg
Amsterdam
Vorst Nationaal
Brussel
Theater Hof 88
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 12 november 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Die Nerven
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
De Sluwe Vos
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Daniel Cane
Concerto, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
21:30
CUT_ / Gosto
Simplon, Groningen
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Chris Staples (US)
Mezz, Breda
20:30
Call It Off / The Press and the President
Patronaat, Haarlem
Bring Me The Horizon
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Bright Light Bright Light
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Brace
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Boston Manor (UK) + Cant Swim (USA) + Bounds of Modesty (NL) + Sarah A
Winston, Amsterdam
20:00
Biffy Clyro
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bear's Den
Melkweg, Amsterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
CC Asse, Asse
21:00
Backtobasix
Taverne, Bergen
23:45
Backsplace Presents: PLUS
Sugar Factory, Amsterdam
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
21:00
Art Felixx
Altstadt, Eindhoven
20:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Amsterdam.pl Hip Hop Festival
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
19:00
65DaysofStatic
Muziekgieterij, Maastricht
zondag 13 november 2016
09:30
Yoga in Concert
Vorstin, Hilversum
Whitney
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Tyketto
De Bosuil, Weert
Tim Knol - Lost & Found
Theater Hofpoort, Coevorden
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:30
The Skull
Iduna, Drachten
19:30
The Monsters
Patronaat, Haarlem
15:00
The Fureys
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Cure
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
The Cinematic Orchestra
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
TaxiWars
De Zwerver, Oostende
Tangarine
Café de Stam, Joure
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Singer-Songwriter Vera Zané
PopEi, Eindhoven
16:00
Shakedown Tim & the Rhythm Revue
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:30
Seratones
Vera, Groningen
Saxon
Hedon, Zwolle
Russkaja
Burgerweeshuis, Deventer
16:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Redfoo & the Party Rock Crew
Melkweg, Amsterdam
19:00
Prince Of Steal + Driftwood Penguins
Little Devil, Tilburg
Popa Chubby + Support
Manifesto, Hoorn
20:00
Panic! At The Disco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Orkesta Mendoza
Hedon, Zwolle
Nervana
De Azijnfabriek, Roermond
20:00
Myles Sanko (UK) + Support
Mezz, Breda
Mura Masa
Melkweg, Amsterdam
21:00
Monophonics
Rotown, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Maurits Pauwels Groep (Mauro Pawloski) (BE)
Mezz, Breda
Matangi Kwartet - 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Maiden United
Gigant, Apeldoorn
Local Natives
Paradiso, Amsterdam
14:00
Le Vent du Nord
RASA, Utrecht
13:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
18:00
Kult
Paard, Den Haag
20:00
Konstepaasje
Poppodium Volt, Sittard
14:30
Kathy Ziegler / Nicole Bianchet
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
14:30
Gert Petersen / Marion Petersen
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
Eton Crop
Concerto, Amsterdam
15:00
Emma Holmes / Marcel Lucont / Peter More / Ken Parsons / Richy Sheehy
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ed Motta
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Duchess Says
Patronaat, Haarlem
15:30
Dany Lademacher's Wild Romance / Exit31 / SQY Rocking Team
De Bosuil, Weert
17:00
Christopher Paul Stelling
Take Five, Venlo
16:15
Chris Staples
Gigant, Apeldoorn
20:00
Brother Dege (USA) live in Amsterdam
Club Mystique, Amsterdam
Bring Me The Horizon
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:00
Bob Sheppard / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
19:30
Blues Pills + Kadavar
013, Tilburg
19:45
Blaudzun
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Bigband Blast! / Catalijne Janssen / Nils van Haften / Ronald Snijders
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
13:30
Benefiet concert / talentenjacht
De Pul, Uden
19:00
Barry Hay Flying V Formation
Iduna, Drachten
19:30
Bandabardo
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Bahamas
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Audio Adam / Eleonor Coco
Paradiso, Amsterdam
Anvil
Oefenbunker, Landgraaf
maandag 14 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Xander & The Peace Pirates
Melkweg, Amsterdam
Volbeat
Vorst Nationaal, Brussel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
The Slow Show
TivoliVredenburg, Utrecht