Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:30
Vorst Nationaal
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Nijdrop
Opwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Paleis 12
Brussel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Sportpaleis
Antwerpen
12:30
De Roma
Antwerpen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Hedon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Extase
Tilburg
Extase
Tilburg
013
Tilburg
17:45
Extase
Tilburg
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
20:15
Het Klooster
Nuenen
Doornroosje
Nijmegen
maandag 07 december 2015
19:30
Doe Paoro
Melkweg, Amsterdam
21:00
Jan Akkerman ft. Benjamin Herman
P60, Amstelveen
dinsdag 08 december 2015
20:30
Yossi Sassi Band
Boerderij, Zoetermeer
Balthazar
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Cuca Roseta
De Oosterpoort, Groningen
K's Choice + support
De Oosterpoort, Groningen
Dorine Wiersma
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Iris Penning / Jara / Koosje Sekreve / Lady Amazone / Pieter Jouke / T
Rietveld Theater, Delft
20:30
Jovanotti
Vorst Nationaal, Brussel
The Wailers (JM)
Mezz, Breda
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dead Soul
Trix, Antwerpen
22:00
Andy Frasco
Paradiso, Amsterdam
Clutch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Trixie Whitley
Tolhuistuin, Amsterdam
Ibeyi
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 december 2015
Agent Fresco
Hedon, Zwolle
The Aristocrats ft. Guthrie Govan
Boerderij, Zoetermeer
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
20:00
The Pretty Things
Spirit of 66, Verviers
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Sven Ratzke - STARMAN
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lunatree
Paradox, Tilburg
20:00
Gamma Ray
013, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jennah Bell
Cafe D’n Ingel, Thorn
22:00
Maarten Hogenhuis & Miguel Rodríguez (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Benjamin Herman & Robin Nolan Trio in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
Roosbeef / Stan Lee Cole
Nijdrop, Opwijk
22:00
Andy Frasco
Merleyn, Nijmegen
20:15
Cracker
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
Die Nerven + WOLVON
Vera, Groningen
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
21:00
The Wailers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Supertramp
Paleis 12, Brussel
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
Florence + The Machine
Sportpaleis, Antwerpen
12:30
Golden Earring
De Roma, Antwerpen
Charles Aznavour
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Robert Forster
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
The Indien
Paradiso, Amsterdam
Rae Sremmurd
Melkweg, Amsterdam
K's Choice
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
donderdag 10 december 2015
20:00
The Indien
Hedon, Zwolle
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Shantalla
RASA, Utrecht
20:30
Grote Prijs van Nederland (halve finale hiphop)
EKKO, Utrecht
José González
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Janne Schra
TivoliVredenburg, Utrecht
Sven Ratzke - STARMAN
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
JW Roy & Leon Verdonschot - Dry Goods & Groceries
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Stadswacht: Die Nerven + Wolvon
Extase, Tilburg
Extase
Extase, Tilburg
Soilwork
013, Tilburg
17:45
Stadswacht
Extase, Tilburg
20:00
Philip Catherine Quartet / Steve Houben
C.C. De Kruisboog, Tienen
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Autumn Child in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Melissa Fortes
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Tenors
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Hidden Orchestra
Nijdrop, Opwijk
20:00
Lieve Bertha
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
K's Choice
Doornroosje, Nijmegen