PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -912
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 nov
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Rotown
Rotterdam
1
5
21:00
De Piek
Vlissingen
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Paard
Den Haag
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Simplon
Groningen
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
1
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Hedon
Zwolle
22:00
STECK
Delft
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Paradiso
Amsterdam
1
23:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Paardcafe
Den Haag
23:30
Melkweg
Amsterdam
za 19 nov
dB's
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Zwaan
Uitgeest
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Hof 88
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C Warenar
Wassenaar
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
Agora Theater Druten
Druten
De Spot
Middelburg
1
Figi Theater
Zeist
De Amer
Amen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Gouverneurstheater
Heusden
11:00
Paradiso
Amsterdam
13:30
Klokgebouw
Eindhoven
14:30
Doornroosje
Nijmegen
2
15:00
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
15:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
15:30
Willemeen
Arnhem
15:30
De Vorstin
Hilversum
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
013
Tilburg
5
1
19:00
Iduna
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
De Pul
Uden
Koorenhuis
Den Haag
1
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
013
Tilburg
12
2
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Hilton Rotterdam
Rotterdam
14
20:00
Trix
Antwerpen
Hedon
Zwolle
20:00
Fluor
Amersfoort
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Boerderij
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
4
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
Muziekgieterij
Maastricht
2
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
PopEi
Eindhoven
Twentietoe
Tiel

vrijdag 18 november 2016

21:00
Nihill Little Devil, Tilburg
21:00
Dubioza Kolektiv (BA) + support Mezz, Breda
21:00
Barrelhouse Metropool, Hengelo
21:00
Monomyth De Peppel, Zeist
21:00
Puggy Rotown, Rotterdam
1
5
21:00
Crooked Brothers De Piek, Vlissingen
21:00
Thin Lizzy Undercoversessie Roepaen, Ottersum
21:00
T.Raumschmiere Paard, Den Haag
21:00
GoGo Penguin LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Feuerengel Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
SX Simplon, Groningen
21:30
Randall Bramblett Porgy en Bess, Terneuzen
1
21:30
Hannah Georgas V11, Rotterdam
21:30
Scott & Young- Albumrelease Hedon, Zwolle
22:00
Aidan STECK, Delft
22:00
Rooie Waas Vera, Groningen
22:00
Bombay Merleyn, Nijmegen
1
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
LIVE: Luna Kiss (UK) Muziekcafé Helmond, Helmond
Foto Amber Arcades
Amber Arcades Paradiso, Amsterdam
1
23:00
FeestDJRuud De Oosterpoort, Groningen
23:00
Kraken Label Night Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:00
SPEKTRUM XL presents Eatbrain Night Haarlem Patronaat, Haarlem
23:30
Cassus Paardcafe, Den Haag
23:30
Fiesta Macumba Melkweg, Amsterdam

zaterdag 19 november 2016

T-99 dB's, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Zwaan, Uitgeest
Ton Kas - JABROER Schouwburg Ogterop, Meppel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Ergens Anders Zaantheater, Zaandam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Theater de Stoep, Spijkenisse
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske Agnietenhof, Tiel
Paul de Munnik Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot C.C Warenar, Wassenaar
Amsterdam Klezmer Band Het Kielzog, Hoogezand
De Partizanen - Welkom in Partizanië C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marc-Marie Huijbregts Scheldetheater, Terneuzen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bart Peeters - Alleen & zonder plan Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Minou Bosua - Minoux De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
Henry van Loon - Sleutelmoment Agora Theater Druten, Druten
Foto Indian Askin
Indian Askin De Spot, Middelburg
1
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Figi Theater, Zeist
The Young Folk De Amer, Amen
Matroesjka - Eeuwig Vlees Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Gouverneurstheater, Heusden
11:00
Dirk Scheele Paradiso, Amsterdam
13:30
The Sound Of Revolution Klokgebouw, Eindhoven
14:30
Entombed AD / Nihill / Voivod Doornroosje, Nijmegen
2
15:00
Canticum Anglicum St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
15:00
Tony Joe White North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Giant Tiger Hooch Concerto, Amsterdam
15:30
Grindfeast XL3 Willemeen, Arnhem
15:30
AVROTROS Muziekcafé De Vorstin, Hilversum
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
16:00
Crooked Brothers Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Foto Alcest + MONO
Alcest + MONO 013, Tilburg
5
1
19:00
Fryskbloed Muzykfestival Iduna, Drachten
Foto Wardruna
Wardruna TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Astrid S
Astrid S Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Vrienden van Uden Live! Beat The Stones / Staal Met Glazen De Pul, Uden
Foto Marc O’Reilly
Marc O’Reilly Koorenhuis, Den Haag
1
19:30
Haarlem Comedy Club Hotel Haarlem, Haarlem
19:45
The Heavy TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Progress Bar Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Jan Smit
Jan Smit Heineken Music Hall, Amsterdam
Foto Bullet For My Valentine + Killswitch Engage
Bullet For My Valentine + Killswitch Engage 013, Tilburg
12
2
20:00
The Kik DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Kel Assouf Grounds, Rotterdam
20:00
Rapalje De Meester, Almere
20:00
Smutfish - Smetvis Tour Rietveld Theater, Delft
20:00
Hidden Charms De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Niels Geusebroek Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Boyzlife
Boyzlife Hilton Rotterdam , Rotterdam
14
20:00
Danny Brown Trix, Antwerpen
Sevn Alias Hedon, Zwolle
20:00
King of the World Fluor, Amersfoort
Model Depose Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Stomp - Anniversary Tour Orpheus, Apeldoorn
Heather Findlay Band Boerderij, Zoetermeer
Foto Placebo
Placebo Sportpaleis, Antwerpen
4
20:00
Humberto Tan Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert - Tribute To The Doors Schaaf City Theater, Leeuwarden
Foto Electric Six
Electric Six Muziekgieterij, Maastricht
2
Foto Luke Sital-Singh / Mahalia / Nathan Ball
Luke Sital-Singh / Mahalia / Nathan Ball De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Dreamville presents Melkweg, Amsterdam
20:00
Night of The Proms Rotterdam Ahoy, Rotterdam
20:00
Strictly Family Business Annabel, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook van Beresteyn, Veendam
20:00
NUHR Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
British Pop Invasion Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dubioza Kolektiv Paard, Den Haag
20:00
Qlimax Gelredome, Arnhem
20:00
Beyond God / Diabulus in Musica / Elysian Gates / Serenity PopEi, Eindhoven
Re:Freshed Orchestra Twentietoe, Tiel
Pagina -912