Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
Het Depot
Leuven
20:00
Luxor Live
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Extase
Tilburg
Fluor
Amersfoort
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stuk
Leuven
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Centrale
Gent
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hedon
Zwolle
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Atak
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Dolhuis
Dordrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
22:00
la Porte Noire
Brussel
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
Theater Hofpoort
Coevorden
Orpheus
Apeldoorn
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater De Musketon
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Apollofirst Theater
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Kolk
Assen
16:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Biebob
Vosselaar
Baroeg
Rotterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
LantarenVenster
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Paard
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
donderdag 10 december 2015
The Common Linnets
Paard, Den Haag
Kovacs
Het Depot, Leuven
20:00
Kenny B
Luxor Live, Arnhem
Florence + The Machine
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lieve Bertha
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
A Winged Victory for The Sullen
30CC/Schouwburg, Leuven
Extase
Extase, Tilburg
John Coffey
Fluor, Amersfoort
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:00
Roosbeef / Stan Lee Cole
Stuk, Leuven
20:00
Nathan Bell
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Andy Frasco (USA) + La Garçon
Patronaat, Haarlem
20:00
uKanDanZ
De Centrale, Gent
20:00
Trixie Whitley
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Indien
Hedon, Zwolle
Danny Vera
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Tenors
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Di-rect
Atak, Enschede
20:00
Sinatra 100: A Man And His Music
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dotan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Grave / Malevolent Creation
Effenaar, Eindhoven
20:00
Zuco 103
Bibelot, Dordrecht
20:00
Stadswacht: Die Nerven + Wolvon
Extase, Tilburg
20:00
Mark Blomsteel
Dolhuis, Dordrecht
20:00
Pat Smith
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Anúna
De Grote Kerk, Alkmaar
20:00
100%Zen: Assassin aka Agent Sasco
P60, Amstelveen
20:00
Hotei
Paradiso, Amsterdam
20:15
Janne Schra
TivoliVredenburg, Utrecht
José González
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rae Sremmurd
Effenaar, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Theater Harderwijk, Harderwijk
K's Choice
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stevie Ann
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Afterpartees
Luxor Live, Arnhem
20:30
JW Roy & Leon Verdonschot - Dry Goods & Groceries
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sven Hammond
Gigant, Apeldoorn
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Grote Prijs van Nederland (halve finale hiphop)
EKKO, Utrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Melissa Fortes
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
the mighty breaks
Paard, Den Haag
20:30
Shantalla
RASA, Utrecht
20:30
Balloon 6 / The Sue
Volta, Amsterdam
21:00
Hallo Venray + Automatic Sam
Vera, Groningen
22:00
The Imaginary Suitcase
la Porte Noire, Brussel
22:00
Autumn Child in BIRD
BIRD, Rotterdam
22:15
DVA
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 11 december 2015
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Zaantheater, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Tim Knol - Lost & Found
Orpheus, Apeldoorn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Musketon, Utrecht
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tango Extremo
Apollofirst Theater, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Kolk, Assen
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
19:00
Django Django
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Soilwork
Biebob, Vosselaar
GBH
Baroeg, Rotterdam
19:30
Steen + De Likt
Patronaat, Haarlem
19:30
Mantar + IZAH
Patronaat, Haarlem
Janne Schra
LantarenVenster, Rotterdam
Typhoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
Bløf
013, Tilburg
20:00
Maximo Park
Melkweg, Amsterdam
Kovacs
Luxor Live, Arnhem
John Coffey
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Daniël Arends
van Beresteyn, Veendam
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
Afterpartees
Gigant, Apeldoorn
20:00
Pat Smith
De Helling, Utrecht
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Lissie
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
The Tenors
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
a balladeer
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Radio Modern
Nijdrop, Opwijk