Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
16:15
Gigant
Apeldoorn
Mezz
Breda
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Rotterdam
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Concerto
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Dollars
Nijmegen
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Cretopia
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Orpheus
Apeldoorn
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Helling
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Dynamo
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Paradiso
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
Bitterzoet
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:00
Q-bus
Leiden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
De Zwerver
Oostende
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De Werf
Aalst
Duycker
Hoofddorp
20:30
Statenzaal
Zwolle
21:00
Winston
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
Theater Hof 88
Almelo
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Paard
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
zondag 20 november 2016
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
16:15
Jenny Berkel
Gigant, Apeldoorn
Kin
Mezz, Breda
15:00
LIVE: Metal Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
Maceo Parker
Theater Rotterdam, Rotterdam
22:00
Marc O’Reilly
Merleyn, Nijmegen
Monique Klemann
Concerto, Amsterdam
Pater Moeskroen
Gigant, Apeldoorn
20:00
Planet Of Zeus
dB's, Utrecht
16:00
Pocahontas - acoustic Neil Young tribute
De Bosuil, Weert
20:00
Sailing To Suez
Dollars, Nijmegen
15:00
Singer-Songwriter Annabel Laura
PopEi, Eindhoven
15:00
Snake Ranch met Bigsby’s Rocketeer / Junior Marvel & the Hi-tombs
Het Bolwerk, Sneek
Stackhouse
Cretopia, Rotterdam
Steeler
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Stéphanie Struijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Stomp - Anniversary Tour
Orpheus, Apeldoorn
15:30
Sunday Afternoon Jazz Ft. Hans Dulfer
Vorstin, Hilversum
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The Bootleg Sixties
Effenaar, Eindhoven
19:30
The Cadillac Three
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
The Dutch Queen Tribute - Freddie Lives!
Grenswerk, Venlo
The Levellers
Melkweg, Amsterdam
16:00
The Oldtime Stringband
Concerto, Amsterdam
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
Therapy?
Orpheus, Apeldoorn
Tim Knol - Lost & Found
Kantine Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
14:00
Tributeland
Klokgebouw, Eindhoven
20:30
Vreemde Kostgangers
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 21 november 2016
20:15
Anneke van Giersbergen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Crooked Brothers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Danny Brown
Melkweg, Amsterdam
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Han Bennink Trio
Café Wilhelmina, Eindhoven
22:00
Hooton Tennis Club
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jacob Collier
Tolhuistuin, Amsterdam
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
Concertgebouw, Amsterdam
19:45
Luke Sital-Singh / Mahalia
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lyenn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mortuus Umbra (ISR) + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Placebo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Reckless Love
De Helling, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Room Eleven
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Seafret
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Liquid Machine / The Naked Sweat Drips
Luxor Live, Arnhem
Tiger Army + Antillectual
Dynamo, Eindhoven
Tim Knol - Lost & Found
Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
UB40
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 22 november 2016
20:15
Autechre
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ben Weaver
Patronaat, Haarlem
Caravan Palace
Paradiso, Amsterdam
19:30
Cassius
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Crooked Brothers
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
Girl Band
Bitterzoet, Amsterdam
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jean Michel Jarre
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Doelen, Rotterdam
20:15
John buijsman hula blues
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
Las Kellies
Paradiso, Amsterdam
Lucky Chops
Melkweg, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
20:00
Robert Ellis
Q-bus, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Seafret + Siv Jakobsen
Rotown, Rotterdam
20:00
Sirenia
Gebr. De Nobel, Leiden
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Tyler Bryant & The Shakedown
De Zwerver, Oostende
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 23 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
B-Real
Duycker, Hoofddorp
20:30
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Statenzaal, Zwolle
21:00
Blupaint EP release
Winston, Amsterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Crooked Brothers
Het Witte Kerkje, Terheijden
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dockter and the Biggs
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal