Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rockhal
Esch zur Alzette
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Nijdrop
Opwijk
Theater De Willem
Papendrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Stathe
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
Figi Theater
Zeist
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Mezz
Breda
la Porte Noire
Brussel
Vk*
Brussel
21:00
STECK
Delft
20:30
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:45
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
Cultura
Ede
20:00
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Café Briljant
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Hofman
Utrecht
woensdag 16 december 2015
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arch Enemy / Nightwish
Rockhal, Esch zur Alzette
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Knol - Lost & Found
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Janne Schra + support
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Vet Kindercabaret
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Skatalites
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Great Mountain Fire / Protection Patrol Pinkerton
Nijdrop, Opwijk
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
22:00
XYZ Quintet (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Anúna
De Doelen, Rotterdam
20:00
The Doors Alive
013, Tilburg
The Common Linnets
TivoliVredenburg, Utrecht
Petter Carlsen
Stathe, Utrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
20:00
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 17 december 2015
20:00
The Doors Alive
Victorie, Alkmaar
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Sunday Sun
Fluor, Amersfoort
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Haydon + Vital Element
Volta, Amsterdam
20:30
The Metallicas
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
20:30
Sarah-Jane
Paradiso, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
19:30
Kenny B
Melkweg, Amsterdam
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Nightwish
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Ben Caplan and The Casual Smokers
Luxor Live, Arnhem
20:30
Nathan Bell
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
20:15
The Tenors
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
Jacco Gardner + V00d00 Gold dj's - Unknown Pleasures
Mezz, Breda
Rob Moir
la Porte Noire, Brussel
Kadavar
Vk*, Brussel
21:00
Jalane Music Funk and Hip-Hop session
STECK, Delft
20:30
Bazart presents i.s.m. Jan Borchers: Drone Valley
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
The Skatalites
Burgerweeshuis, Deventer
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:45
Liptease XL
Bibelot, Dordrecht
20:00
Mister and Mississippi
Bibelot, Dordrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest
PopEi, Eindhoven
John Coffey
Effenaar, Eindhoven
20:30
Kovacs
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Petter Carlsen
Café Briljant, Haarlem
20:30
Guantanamo Baywatch (USA) + The Mighty Breaks
Patronaat, Haarlem
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
My Baby
Metropool, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Gotcha!
Duycker, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
The Indien
Neushoorn, Leeuwarden
Hallo Venray
Gebr. De Nobel, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
How to throw a Christmas party
Corneel, Lelystad
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Pauw
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Fresku
Nijdrop, Opwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Danny Vera
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
3J'S Acoustic Christmas
Hoftheater, Raalte
20:15
Jan Rot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anúna
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Hiphop Café X SKVR Fanatics
Grounds, Rotterdam
20:30
Alex Calder, (Mac de Marco)
WORM, Rotterdam
De Kift
Rotown, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Di-rect
013, Tilburg
20:30
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dotan
013, Tilburg
20:30
Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Flying Horseman
EKKO, Utrecht
Blind Guardian
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
A name for the Moon
Hofman, Utrecht