Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stathe
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
P60
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
21:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Schalm
Assen
Paradiso
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
De Doelen
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
De Heeren van Aemstel
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Victorie
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
22:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
la Porte Noire
Brussel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Café Briljant
Haarlem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:45
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
Cultura
Ede
Hedon
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Vk*
Brussel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
STECK
Delft
Mezz
Breda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Volta
Amsterdam
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:30
EKKO
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
De Bosuil
Weert
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
TivoliVredenburg
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
woensdag 16 december 2015
Petter Carlsen
Stathe, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Maxi Jazz & The E-Type Boys
Bitterzoet, Amsterdam
Liv Kristine
P60, Amstelveen
Kasper van Kooten
Theater De Willem, Papendrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
Judas Priest
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Munttheater, Weert
20:00
Janne Schra + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jacqueline Govaert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Huub Stapel - MV²
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Helden van de top 2000
Heineken Music Hall, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Figi Theater, Zeist
21:00
Guilty Simpson / Phat Kat / Supa MC
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Great Mountain Fire / Protection Patrol Pinkerton
Nijdrop, Opwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Daniël Arends
Theater De Schalm, Assen
Bløf
Paradiso, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arch Enemy / Nightwish
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Anúna
De Doelen, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 17 december 2015
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
The Tenors
Kennemer Theater, Beverwijk
The Skatalites
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Metallicas
De Heeren van Aemstel, Amsterdam
20:00
The Indien
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Doors Alive
Victorie, Alkmaar
Sven Ratzke - STARMAN
Junushoff Theater, Wageningen
22:00
Sunday Sun
Fluor, Amersfoort
21:00
Strohm presents: Polynation
Hedon, Zwolle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sarah-Jane
Paradiso, Amsterdam
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Moir
la Porte Noire, Brussel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Petter Carlsen
Café Briljant, Haarlem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Pauw
Doornroosje, Nijmegen
Nightwish
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Diligentia, Den Haag
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest
PopEi, Eindhoven
20:30
Nathan Bell
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
Nathalie Baartman - Louter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
My Baby
Metropool, Hengelo
20:00
Mister and Mississippi
Bibelot, Dordrecht
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:45
Liptease XL
Bibelot, Dordrecht
Letz Zep
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Cultura, Ede
La Pegatina
Hedon, Zwolle
20:30
Kovacs
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Kenny B
Melkweg, Amsterdam
Kadavar
Vk*, Brussel
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg De Kring, Roosendaal
John Coffey
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meerpaal, Dronten
20:15
Jan Rot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Jalane Music Funk and Hip-Hop session
STECK, Delft
Jacco Gardner + V00d00 Gold dj's - Unknown Pleasures
Mezz, Breda
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
How to throw a Christmas party
Corneel, Lelystad
21:00
Hiphop Café X SKVR Fanatics
Grounds, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Haydon + Vital Element
Volta, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Hallo Venray
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Guantanamo Baywatch (USA) + The Mighty Breaks
Patronaat, Haarlem
20:00
Gotcha!
Duycker, Hoofddorp
19:30
Fresku
Nijdrop, Opwijk
20:30
Flying Horseman
EKKO, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
End of the Dream / Liv Kristine
De Bosuil, Weert
20:00
Dotan
013, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Di-rect
013, Tilburg
De Kift
Rotown, Rotterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
20:00
Danny Vera
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Cameretten Finalistentournee
C.C. Den Herd, Bladel
Blind Guardian
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht