PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -910
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 nov
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
1
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
Gigant
Apeldoorn
Simplon
Groningen
1
21:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Simplon
Groningen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
ACU
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
21:30
Hofman Café
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
vr 25 nov
C.C. Den Horinck
Asse
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Spot
Middelburg
2
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Lochem
Lochem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Spil
Roeselare
Theater De Willem
Papendrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
2
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
LantarenVenster
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Drommedaris
Enkhuizen
Theater De Tuin
Leusden
Singer Theater
Laren
Wilminktheater
Enschede
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
17:00
Concerto
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
1
1
19:00
De Pul
Uden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
Melkweg
Amsterdam
4
2
Doornroosje
Nijmegen
2
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Arminius
Rotterdam
1
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Amsterdam Roest
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
Hal 25
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stathe
Utrecht
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Q-Factory
Amsterdam
5
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
1
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
1

donderdag 24 november 2016

20:30
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Griffioen, Amstelveen
Foto Archive
Archive Patronaat, Haarlem
1
20:30
Gosto Hall Of Fame, Tilburg
20:30
The Moorings Duycker, Hoofddorp
20:30
Woodie Smalls BIRD, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Ali B - Je Suis Ali Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
King of the World Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
De Dijk Luxor Live, Arnhem
20:30
John Primer & the Real Deal Bluesband LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Den heuvel, Alphen
B-Real Gigant, Apeldoorn
Foto Electric Eel Shock + support
Electric Eel Shock + support Simplon, Groningen
1
21:00
Capleton Doornroosje, Nijmegen
21:00
Kid Harlequin Simplon, Groningen
21:00
Toots Thielemans Tribute - o.l.v. Tim 'Harmony' Welvaars North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Smutfish TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Audio Adam Cul de Sac, Tilburg
21:00
Jasper Slaghuis Metropool, Hengelo
21:00
The Last Waltz Hedon, Zwolle
21:00
Las Kellies ACU, Utrecht
21:30
Pat Thomas & Kwashibu Area Band Vera, Groningen
21:30
Hofman Live: Sured Hofman Café, Utrecht
22:00
Any Vegetable Merleyn, Nijmegen
22:00
Gita Buhari BIRD, Rotterdam
22:00
Psychic Ills Paradiso, Amsterdam
23:30
Current Skies Melkweg, Amsterdam

vrijdag 25 november 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Den Horinck, Asse
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Moss
Moss De Spot, Middelburg
2
Daniël Arends - De Afterparty De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Lochem, Lochem
Cameretten halve finale Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen De Maagd, Bergen op Zoom
De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Spil, Roeselare
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater De Willem, Papendrecht
Joep Onderdelinden - Taart! DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Foto Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
2
Pieter Derks - Spot Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lavinia Meijer Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Goudse Schouwburg, Gouda
Woodie Smalls Grenswerk, Venlo
Nynke Laverman - Wachter LantarenVenster, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Kampanje, Den Helder
Bart Wirtz Drommedaris, Enkhuizen
Kirsten van Teijn - Zalf Theater De Tuin, Leusden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Singer Theater, Laren
Vreemde Kostgangers Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Even goede vrienden Theater Ins Blau, Leiden
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - Daglicht Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Zaantheater, Zaandam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mini & Maxi De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Purmaryn, Purmerend
Izaline Calister - Latin Diva Theater De Lievekamp, Oss
17:00
Mala Vita Concerto, Amsterdam
Foto Pixies
Pixies Lotto Arena, Antwerpen
1
1
19:00
Folkfest De Pul, Uden
19:00
Big One Gebr. De Nobel, Leiden
Smutfish - Smetvis Tour Melkweg, Amsterdam
Foto Michael Kiwanuka
Michael Kiwanuka Paradiso, Amsterdam
2
Foto Jake Bugg
Jake Bugg Melkweg, Amsterdam
4
2
Foto Alex Vargas
Alex Vargas Doornroosje, Nijmegen
2
Foto Top 1000 allertijden in concert
Top 1000 allertijden in concert Ahoy, Rotterdam
1
20:00
The Cool Quest TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Phoenix Ashes / Start A Revolution / Sunchair / WhiteNoise Oefenbunker, Landgraaf
Foto Therapy?
Therapy? Arminius, Rotterdam
1
20:00
De VV @ Volta Volta, Amsterdam
20:00
Akwasi - Tony Chocoloney Fairjaardag Amsterdam Roest, Amsterdam
20:00
Razend + Burning Hatred + Splinterbomb Little Devil, Tilburg
1
20:00
De HAL op vrijdag Hal 25, Alkmaar
20:00
Sandra van Nieuwland Paard, Den Haag
20:00
Batobe Stathe, Utrecht
Foto Dance Gavin Dance
Dance Gavin Dance Patronaat, Haarlem
1
20:00
Meshuggah + High On Fire Trix, Antwerpen
20:00
Emil Landman Poppodium Apollo, Emmen
20:00
The Kik Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dancin' the Chapel Roepaen, Ottersum
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Veluvine, Nunspeet
20:00
Band of Friends Iduna, Drachten
20:00
Pink Project Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet Muziekcentrum Enschede, Enschede
Foto Mestizo Dance Party: Amsterdam Klezmer Band + Antwerp Gipsy-Ska Orkest
Mestizo Dance Party: Amsterdam Klezmer Band + Antwerp Gipsy-Ska Orkest Q-Factory, Amsterdam
5
20:00
Paul de Munnik Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
No-Maddz Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Ton Kas - Jabroer De Nieuwe Kolk, Assen
1
20:00
Margaret Glaspy Trix, Antwerpen
20:00
Hooverphonic - 20 year anniversary 013, Tilburg
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Queen tribute by Vipers Boerderij, Zoetermeer
1
Pagina -910