PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -908
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 nov
19:00
Estrado
Harderwijk
19:00
Atak
Enschede
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Dynamo
Eindhoven
2
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
14
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Reggehof
Goor
Fluor
Amersfoort
1
20:00
Paard
Den Haag
3
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
Ex-Voto
Voorhout
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
1
Heineken Music Hall
Amsterdam
4
1
20:00
De Meester
Almere
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
Corneel
Lelystad
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
De Vorstin
Hilversum
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
De Noot
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
1
Hilton Amsterdam
Amsterdam
3
20:00
Theater de Mythe
Goes
1
013
Tilburg
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Kulturhus
ruurlo
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
WTC Expo
Leeuwarden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
OJC Comeet
Someren
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Duycker
Hoofddorp
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Helling
Utrecht
2
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Effenaar
Eindhoven
7
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
013
Tilburg
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
EKKO
Utrecht
2
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Gigant
Apeldoorn
Simplon
Groningen
1
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
De Kroeg
Arnhem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
Rotown
Rotterdam
2
21:00
Klaver 4 Live
Brunssum
21:00
De Peppel
Zeist
Mezz
Breda
1

zaterdag 26 november 2016

19:00
Hillsphere / Mistral / Xeno Estrado, Harderwijk
19:00
Folkfest 2016 - Fiddler's Green / Pyrates! / Smokey Bastard / The Be Atak, Enschede
19:30
Band of Friends | 26-11-2016 | W2 Poppodium Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Dance Gavin Dance + Good Tiger + Jonny Craig & Kurt Travis
Dance Gavin Dance + Good Tiger + Jonny Craig & Kurt Travis Dynamo, Eindhoven
2
Foto Goose
Goose TivoliVredenburg, Utrecht
2
1
Foto Jake Bugg
Jake Bugg TivoliVredenburg, Utrecht
2
14
20:00
Banane Metalik Patronaat, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali De Reggehof, Goor
Foto Jungle By Night
Jungle By Night Fluor, Amersfoort
1
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band Paard, Den Haag
3
20:00
NUHR Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Chassé Theater, Breda
Marvin Dee Ex-Voto, Voorhout
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Alex Vargas
Alex Vargas De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Margaret Glaspy Paradiso, Amsterdam
Foto Danny Vera
Danny Vera Muziekgieterij, Maastricht
1
Foto Beth Hart
Beth Hart Heineken Music Hall, Amsterdam
4
1
20:00
Almere Blues: Budding Blues Band + BlueSalad De Meester, Almere
20:00
Dag van de Achterhoekse popmuziek DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
Martijn Fischer Corneel, Lelystad
20:00
Dabutes Patronaat, Haarlem
20:00
Room Eleven Paard, Den Haag
20:00
Kraantje Pappie Metropool, Hengelo
20:00
Legends of Rock Tributes Metropool, Hengelo
20:00
Birth of Joy / Dialogue / Hooked Den Diek, Lichtenvoorde
1
20:00
Stevie Ann Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
BigBird De Vorstin, Hilversum
1
20:00
Mini & Maxi Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Salsa Night met Acción con Clave Groene Engel, Oss
20:00
The Dutch Queen Tribute Iduna, Drachten
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Amstelveen City Blues P60, Amstelveen
20:00
Al Jarreau / NDR Big Band Paradiso, Amsterdam
20:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
20:00
Robert Ellis Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
LABtrio LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Phil Bee's Freedom De Noot, Amersfoort
20:00
Electric Eel Shock Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The FoolZ Oefenbunker, Landgraaf
1
Foto Boyzlife
Boyzlife Hilton Amsterdam, Amsterdam
3
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Mythe, Goes
1
Foto Sevn Alias
Sevn Alias 013, Tilburg
1
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maria de Fátima Kulturhus, ruurlo
Canshaker Pi C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Jan Smit WTC Expo, Leeuwarden
20:00
Douwe Bob Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Kik Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
After Bridge Tribute / De Band die op Justin Timberlake / Songs for th OJC Comeet, Someren
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Markant Uden, Uden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Spant!, Bussum
20:15
Janine Jansen / Radu Lupu TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Hof 88, Almelo
20:15
Discover Berget Lewis Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen De Oosterpoort, Groningen
Foto Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Munttheater, Weert
20:15
Def P Duycker, Hoofddorp
20:15
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60 Ledeltheater, Oostburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Moss
Moss De Helling, Utrecht
2
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Vreemde Kostgangers Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
LOS - VAST Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Big One Markant Uden, Uden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
PETER PAN SPEEDROCK: HOUDOE EN BEDANKT! Effenaar, Eindhoven
7
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Agnietenhof, Tiel
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Bon theater, Medemblik
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater Ludens, Voorburg
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot De Speeldoos, Vught
20:30
De Dijk 013, Tilburg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Welkom bij de Fresku Show TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Margriet Sjoerdsma Paradox, Tilburg
20:30
Chimera CD-Presentatie Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Foto Falco Benz
Falco Benz EKKO, Utrecht
2
20:30
Smal Water / Tunnelbirds Molen De Ster, Utrecht
Foto Ray Wilson Genesis Classic
Ray Wilson Genesis Classic Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Ronald Snijders (muzikant) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Magna Carta Gigant, Apeldoorn
Foto Bazart
Bazart Simplon, Groningen
1
21:00
George McCrae North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Moonstruck JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Letz Zeppelin De Kroeg, Arnhem
21:00
Jazzlab Session: Do your thing again Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
AS WE GO + meer tba De Bakkerij, Castricum
Foto CUT_
CUT_ Rotown, Rotterdam
2
21:00
Hot Rod Riot / Wayne's Traveling Band Klaver 4 Live, Brunssum
21:00
Pink Oculus De Peppel, Zeist
Foto Donnerwetter
Donnerwetter Mezz, Breda
1
Pagina -908