PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -905
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 nov
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
1
Ex-Voto
Voorhout
20:00
Theater de Mythe
Goes
1
Corneel
Lelystad
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
013
Tilburg
1
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Effenaar
Eindhoven
7
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Duycker
Hoofddorp
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
De Helling
Utrecht
2
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
013
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
EKKO
Utrecht
2
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paradox
Tilburg
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Altstadt
Eindhoven
7
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
21:00
JKC Nirwana
Dronten
1
Mezz
Breda
1
21:00
Klaver 4 Live
Brunssum
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Kroeg
Arnhem
Rotown
Rotterdam
2
Simplon
Groningen
1
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
21:30
De Zwerver
Oostende
21:30
Oedipus
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
1
Paradiso
Amsterdam
1
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Mezz
Breda
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
013
Tilburg
23:45
Melkweg
Amsterdam
zo 27 nov
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
Café Wilhelmina
Eindhoven
Beauforthuis
Austerlitz
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Bosuil
Weert
1
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
N9
Eeklo
14:00
Orpheus
Apeldoorn
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
PopEi
Eindhoven

zaterdag 26 november 2016

20:00
NUHR Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Birth of Joy / Dialogue / Hooked Den Diek, Lichtenvoorde
1
Marvin Dee Ex-Voto, Voorhout
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Mythe, Goes
1
Martijn Fischer Corneel, Lelystad
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
LABtrio LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Chassé Theater, Breda
20:00
Margaret Glaspy Paradiso, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Lochem, Lochem
Foto Alex Vargas
Alex Vargas De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Dag van de Achterhoekse popmuziek DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
Foto Sevn Alias
Sevn Alias 013, Tilburg
1
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Bon theater, Medemblik
20:15
PETER PAN SPEEDROCK: HOUDOE EN BEDANKT! Effenaar, Eindhoven
7
20:15
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60 Ledeltheater, Oostburg
20:15
Vreemde Kostgangers Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Janine Jansen / Radu Lupu TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen De Oosterpoort, Groningen
20:15
LOS - VAST Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van Munttheater, Weert
Foto Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Agnietenhof, Tiel
20:15
Big One Markant Uden, Uden
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Hof 88, Almelo
20:15
Def P Duycker, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Spant!, Bussum
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Markant Uden, Uden
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Discover Berget Lewis Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Aan de Slinger, Houten
Foto Moss
Moss De Helling, Utrecht
2
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Welkom bij de Fresku Show TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater Ludens, Voorburg
Foto Ray Wilson Genesis Classic
Ray Wilson Genesis Classic Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Chimera CD-Presentatie Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Smal Water / Tunnelbirds Molen De Ster, Utrecht
20:30
Ronald Snijders (muzikant) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
De Dijk 013, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag
Foto Falco Benz
Falco Benz EKKO, Utrecht
2
20:30
Magna Carta Gigant, Apeldoorn
20:30
Margriet Sjoerdsma Paradox, Tilburg
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot De Speeldoos, Vught
21:00
Symfo Classics Het Bolwerk, Sneek
21:00
Skip & Die Altstadt, Eindhoven
7
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies Gelderlandfabriek, Culemborg
21:00
Ska/Reggae met The Bouncers / The Upsessions JKC Nirwana, Dronten
1
Foto Donnerwetter
Donnerwetter Mezz, Breda
1
21:00
Hot Rod Riot / Wayne's Traveling Band Klaver 4 Live, Brunssum
21:00
George McCrae North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Moonstruck JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Pink Oculus De Peppel, Zeist
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
AS WE GO + meer tba De Bakkerij, Castricum
21:00
Letz Zeppelin De Kroeg, Arnhem
Foto CUT_
CUT_ Rotown, Rotterdam
2
Foto Bazart
Bazart Simplon, Groningen
1
21:00
Jazzlab Session: Do your thing again Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
The Ploctones The Hub for Expats, Eindhoven
21:30
NORDMANN try-out De Zwerver, Oostende
21:30
Basecamp Oedipus, Amsterdam
21:30
INHUME Manifesto, Hoorn
1
Foto EIVØR
EIVØR Paradiso, Amsterdam
1
22:00
LIVE: Woodstock Tribute Band Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Blackmarket III Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
DJ Ricky Ray / DJ Flowmotion / Mr. Belt & Wezol / Stacks Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Comet Control Little Devil, Tilburg
23:00
Taveneer Merleyn, Nijmegen
23:00
Het Lievelingsfeestje Van Je Zusje Mezz, Breda
23:00
FeestDJRuud Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Barong Family 013, Tilburg
23:45
Encore: Krept & Konan Melkweg, Amsterdam

zondag 27 november 2016

Nynke Laverman - Wachter De Harmonie, Leeuwarden
Cesar Zuiderwijk - Masterclass De Nieuwe Kolk, Assen
Phil Bee's Freedom Café Wilhelmina, Eindhoven
Izaline Calister - Latin Diva Beauforthuis, Austerlitz
Maaike Ouboter C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Band of Friends De Bosuil, Weert
1
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas Oude Luxor Theater, Rotterdam
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans N9, Eeklo
14:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
14:15
Johann Markel / Matthew Baker D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Jester of the King Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Sneek, Sneek
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
The Premise Boerderij, Zoetermeer
14:30
Het Juniorenorkest Zuiderstrandtheater, Den Haag
15:00
Kloosterkamerfestival Hidden Treasures Roepaen, Ottersum
15:00
Singer-Songwriter Melissa Janssen PopEi, Eindhoven
Pagina -905