PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -904
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 jan
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
RASA
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 07 jan
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Martiniplaza
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Lux
Nijmegen
Spant!
Bussum
Theater Ins Blau
Leiden
Markant Uden
Uden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
M-Lab
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Luxor Live
Arnhem
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
P60
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
3
21:00
WORM
Rotterdam
21:30
Hofman Café
Utrecht
vr 08 jan
Theater Walhalla
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Klinker
Winschoten
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Spant!
Bussum
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Het Kielzog
Hoogezand
18:30
Maassilo
Rotterdam
2
19:00
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
Iduna
Drachten
1
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Aloys
Eindhoven
20:00
Fluor
Amersfoort
Metropool
Hengelo
1
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Pitboel Theater
Sittard
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Tor
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
1
1
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De School
Amsterdam
1
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Mezz
Breda

woensdag 06 januari 2016

20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016/2017 Flint, Amersfoort
20:30
Konya Turkish Sufi Music Ensemble RASA, Utrecht
22:00
BINK, Emiel van Rijthoven & Kasper Kalf (BIRDsessions) BIRD, Rotterdam
22:00
Corb Lund Merleyn, Nijmegen

donderdag 07 januari 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Louter Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Roeka - Voort! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Joris Linssen & caramba - STROOM Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Meenthe, Steenwijk
Tim Knol - Lost & Found Lux, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
André Manuel - Het geval apart Theater Ins Blau, Leiden
Mark van de Veerdonk - TOF Markant Uden, Uden
Ton Kas - JABROER Theaterhotel Almelo, Almelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Corb Lund / New Madrid Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels HAN Campustheater, Nijmegen
Foto Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck M-Lab, Amsterdam
20:00
Ad van der Veen Poppodium Volt, Sittard
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands Bimhuis, Amsterdam
Avalanche Quartet - The Guests Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Sonic Soiree #40: Blackie & The Oohoos / Naive Set De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Dashboard Angels / The Jags Spirit of 66, Verviers
20:00
Véronique Sanson Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
3voor12 Gelderland jubileumshow. Luxor Live, Arnhem
1
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Hof 88, Almelo
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Huub Stapel - MV² Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Barrage Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Veste, Delft
20:30
Aarde aan Daan + 1 band TBA Volta, Amsterdam
20:30
The Oslo Jazz Orchestra LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Super Star Gods Simplon, Groningen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Fulcotheater, IJsselstein
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Paramatman Cul de Sac, Tilburg
21:00
Benjamin Herman / Jan Akkerman P60, Amstelveen
Foto De Likt / Sjamsoedin
De Likt / Sjamsoedin Rotown, Rotterdam
3
21:00
Hieroglyphic Being, Assel, Paul du Lac, Parrish Smith WORM, Rotterdam
21:30
Sofia Dragt Hofman Café, Utrecht

vrijdag 08 januari 2016

Jacquelien de Savornin Lohman Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - De Partizanen De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Comedy Kitchen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Patrick Laureij - Dekking Hoog J.C. Pardoes, Hoogwoud
Drums United Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Klinker, Winschoten
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Winsinghhof, Roden
Mark van de Veerdonk - TOF C.C. Myllesweerd, Mill
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
Alex Roeka - Voort! Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER Theater De Storm, Winterswijk
Joris Linssen & caramba - STROOM Het Kielzog, Hoogezand
18:30
Therion Maassilo, Rotterdam
2
19:00
KEIURBAN Effenaar, Eindhoven
Foto Maaike Ouboter
Maaike Ouboter Paradiso, Amsterdam
1
Foto Harry Sacksioni 'Welcome To The Club'
Harry Sacksioni 'Welcome To The Club' Iduna, Drachten
1
20:00
12:04 / Anouk Slik / Babyshakers (punk) / Grapevine Collection / PALMS Patronaat, Haarlem
20:00
Boppin' the Rock presents Deke Dickerson & the Eccofonics dB's, Utrecht
20:00
G for Giraffe / Lyrebird / The Refs Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Mazu / The Seventh Wave Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Spoil Engine + From Earth + Forgettoforgive Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Dawn of mankind Aloys, Eindhoven
20:00
Amber Arcades Fluor, Amersfoort
Foto HAEVN / Indian Askin / The Brahms
HAEVN / Indian Askin / The Brahms Metropool, Hengelo
1
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Huub Stapel - MV² Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Bounty Island / Cymbaline / Morganas Illusion / Storsky Pitboel Theater, Sittard
1
20:00
Dazzled Sticks Burgerweeshuis, Deventer
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands De Tor, Enschede
20:00
Corb Lund Paard, Den Haag
1
1
20:00
Barrage Theater de Mythe, Goes
20:00
traumahelikopter / zZz De School, Amsterdam
1
20:00
Concert de nouvel an Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Veste, Delft
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Automatic Sam / Hallo Venray Doornroosje, Nijmegen
Foto Milow
Milow TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Erwin Nyhoff - Kings of Rock & Roll Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Analogues Theater de Stoep, Spijkenisse
Foto Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Gé Reinders Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Punkrock Riot: Harsh Realms + Lotus (BE) + Smash the Statues Mezz, Breda
Pagina -904