PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -903
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 jan
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
RASA
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
do 07 jan
Markant Uden
Uden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Martiniplaza
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lux
Nijmegen
Theater Ins Blau
Leiden
Spant!
Bussum
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
M-Lab
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Luxor Live
Arnhem
1
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:30
Simplon
Groningen
Rotown
Rotterdam
3
21:00
WORM
Rotterdam
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Hofman Café
Utrecht
vr 08 jan
Agnietenhof
Tiel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Klinker
Winschoten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Myllesweerd
Mill
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Storm
Winterswijk
18:30
Maassilo
Rotterdam
2
19:00
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Theater de Mythe
Goes
Metropool
Hengelo
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De School
Amsterdam
1
20:00
De Tor
Enschede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Aloys
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
1
1
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Iduna
Drachten
1
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Pitboel Theater
Sittard
1
De Oosterpoort
Groningen
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
1
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
013
Tilburg

woensdag 06 januari 2016

20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Het Musiater, Zevenaar
20:30
Konya Turkish Sufi Music Ensemble RASA, Utrecht
22:00
Corb Lund Merleyn, Nijmegen
22:00
BINK, Emiel van Rijthoven & Kasper Kalf (BIRDsessions) BIRD, Rotterdam

donderdag 07 januari 2016

Mark van de Veerdonk - TOF Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Ogterop, Meppel
Ton Kas - JABROER Theaterhotel Almelo, Almelo
Joris Linssen & caramba - STROOM Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Meenthe, Steenwijk
Alex Roeka - Voort! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Knol - Lost & Found Lux, Nijmegen
André Manuel - Het geval apart Theater Ins Blau, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Lampegiet, Veenendaal
Nathalie Baartman - Louter Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
Corb Lund / New Madrid Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Véronique Sanson Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Dashboard Angels / The Jags Spirit of 66, Verviers
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands Bimhuis, Amsterdam
Avalanche Quartet - The Guests Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Sonic Soiree #40: Blackie & The Oohoos / Naive Set De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Ad van der Veen Poppodium Volt, Sittard
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders Muziekcentrum Enschede, Enschede
Foto Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck M-Lab, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV² Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Hof 88, Almelo
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Veste, Delft
Foto 3voor12 Gelderland jubileumshow.
3voor12 Gelderland jubileumshow. Luxor Live, Arnhem
1
20:15
Barrage Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Aarde aan Daan + 1 band TBA Volta, Amsterdam
20:30
The Oslo Jazz Orchestra LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Fulcotheater, IJsselstein
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:30
Super Star Gods Simplon, Groningen
Foto De Likt / Sjamsoedin
De Likt / Sjamsoedin Rotown, Rotterdam
3
21:00
Hieroglyphic Being, Assel, Paul du Lac, Parrish Smith WORM, Rotterdam
21:00
Benjamin Herman / Jan Akkerman P60, Amstelveen
21:00
Paramatman Cul de Sac, Tilburg
21:30
Sofia Dragt Hofman Café, Utrecht

vrijdag 08 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Agnietenhof, Tiel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - De Partizanen De Kleine Komedie, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Winsinghhof, Roden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Knol - Lost & Found Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Klinker, Winschoten
Drums United Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF C.C. Myllesweerd, Mill
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Dekking Hoog J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jacquelien de Savornin Lohman Theater Walhalla, Rotterdam
Joris Linssen & caramba - STROOM Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
Comedy Kitchen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ton Kas - JABROER Theater De Storm, Winterswijk
18:30
Therion Maassilo, Rotterdam
2
19:00
KEIURBAN Effenaar, Eindhoven
Foto Maaike Ouboter
Maaike Ouboter Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Barrage Theater de Mythe, Goes
Foto HAEVN / Indian Askin / The Brahms
HAEVN / Indian Askin / The Brahms Metropool, Hengelo
1
20:00
Boppin' the Rock presents Deke Dickerson & the Eccofonics dB's, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Huub Stapel - MV² Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
12:04 / Anouk Slik / Babyshakers (punk) / Grapevine Collection / PALMS Patronaat, Haarlem
20:00
traumahelikopter / zZz De School, Amsterdam
1
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands De Tor, Enschede
20:00
Dazzled Sticks Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Amber Arcades Fluor, Amersfoort
20:00
Dawn of mankind Aloys, Eindhoven
20:00
Spoil Engine + From Earth + Forgettoforgive Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Corb Lund Paard, Den Haag
1
1
20:00
G for Giraffe / Lyrebird / The Refs Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Mazu / The Seventh Wave Haags Pop Centrum, Den Haag
Foto Harry Sacksioni 'Welcome To The Club'
Harry Sacksioni 'Welcome To The Club' Iduna, Drachten
1
20:00
Concert de nouvel an Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Bounty Island / Cymbaline / Morganas Illusion / Storsky Pitboel Theater, Sittard
1
Foto Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders De Oosterpoort, Groningen
1
20:15
Automatic Sam / Hallo Venray Doornroosje, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Gé Reinders Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Milow
Milow TivoliVredenburg, Utrecht
1
1
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Erwin Nyhoff - Kings of Rock & Roll Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
The Analogues Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Veste, Delft
20:30
Here Be Dragons 013, Tilburg
Pagina -903