PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -902
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 nov
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
013
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Mezz
Breda
1
Rotown
Rotterdam
2
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
21:00
Klaver 4 Live
Brunssum
Simplon
Groningen
1
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
7
21:00
De Kroeg
Arnhem
21:00
JKC Nirwana
Dronten
1
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:30
Oedipus
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
1
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
23:00
Mezz
Breda
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
013
Tilburg
23:45
Melkweg
Amsterdam
zo 27 nov
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Harmonie
Leeuwarden
De Bosuil
Weert
1
Beauforthuis
Austerlitz
Café Wilhelmina
Eindhoven
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
N9
Eeklo
14:00
Orpheus
Apeldoorn
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Paard
Den Haag
1
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:30
Rotown
Rotterdam
15:30
Cowboy Up
Waardamme
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
16:00
De Doelen
Rotterdam
16:00
Corneel
Lelystad
16:00
Mezz
Breda
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Cafe De Beurs
Meppel
17:00
De Pul
Uden
18:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Mezz
Breda
19:30
De Kube
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Botanique
Brussel
BIRD
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
3
Heineken Music Hall
Amsterdam
11
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Paard
Den Haag
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven

zaterdag 26 november 2016

20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
De Dijk 013, Tilburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Smal Water / Tunnelbirds Molen De Ster, Utrecht
20:30
Ronald Snijders (muzikant) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Chimera CD-Presentatie Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot De Speeldoos, Vught
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Symfo Classics Het Bolwerk, Sneek
Foto Donnerwetter
Donnerwetter Mezz, Breda
1
Foto CUT_
CUT_ Rotown, Rotterdam
2
21:00
The Ploctones The Hub for Expats, Eindhoven
21:00
Hot Rod Riot / Wayne's Traveling Band Klaver 4 Live, Brunssum
Foto Bazart
Bazart Simplon, Groningen
1
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies Gelderlandfabriek, Culemborg
21:00
AS WE GO + meer tba De Bakkerij, Castricum
21:00
Pink Oculus De Peppel, Zeist
21:00
George McCrae North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Jazzlab Session: Do your thing again Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Skip & Die Altstadt, Eindhoven
7
21:00
Letz Zeppelin De Kroeg, Arnhem
21:00
Ska/Reggae met The Bouncers / The Upsessions JKC Nirwana, Dronten
1
21:00
Moonstruck JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theater Walhalla, Rotterdam
21:30
Basecamp Oedipus, Amsterdam
21:30
INHUME Manifesto, Hoorn
1
21:30
NORDMANN try-out De Zwerver, Oostende
22:00
Comet Control Little Devil, Tilburg
22:00
DJ Ricky Ray / DJ Flowmotion / Mr. Belt & Wezol / Stacks Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
LIVE: Woodstock Tribute Band Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Blackmarket III Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Foto EIVØR
EIVØR Paradiso, Amsterdam
1
23:00
Het Lievelingsfeestje Van Je Zusje Mezz, Breda
23:00
Taveneer Merleyn, Nijmegen
23:00
FeestDJRuud Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Barong Family 013, Tilburg
23:45
Encore: Krept & Konan Melkweg, Amsterdam

zondag 27 november 2016

Cesar Zuiderwijk - Masterclass De Nieuwe Kolk, Assen
Maaike Ouboter C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Nynke Laverman - Wachter De Harmonie, Leeuwarden
Band of Friends De Bosuil, Weert
1
Izaline Calister - Latin Diva Beauforthuis, Austerlitz
Phil Bee's Freedom Café Wilhelmina, Eindhoven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas Oude Luxor Theater, Rotterdam
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans N9, Eeklo
14:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
14:15
Johann Markel / Matthew Baker D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
The Premise Boerderij, Zoetermeer
14:30
Jester of the King Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
14:30
Het Juniorenorkest Zuiderstrandtheater, Den Haag
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Sneek, Sneek
15:00
Singer-Songwriter Melissa Janssen PopEi, Eindhoven
15:00
LIVE: Stage Experience Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Bony King of Nowhere Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Hurd op Snein presents: Ringworm, Hierophant, Noisem & meer Iduna, Drachten
15:00
Folkfest 2016 Paard, Den Haag
1
15:00
Nederlands Kamerkoor / Toonkunstkoor Amsterdam / Wim Henderickx Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
Kloosterkamerfestival Hidden Treasures Roepaen, Ottersum
15:30
Ever After’s Songwriter Circle Rotown, Rotterdam
15:30
Crooked Brothers Cowboy Up, Waardamme
16:00
Big Creek Slim The Lane, Oostburg
16:00
Harry Sacksioni De Nieuwe Kerk, Den Haag
16:00
Songbird Festival De Doelen, Rotterdam
16:00
Mercy John Corneel, Lelystad
16:00
Phil Smith (AU) Mezz, Breda
16:00
McAnthony's Blues Gang Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:15
Mayin Gigant, Apeldoorn
17:00
JJ Sharp band Cafe De Beurs, Meppel
17:00
Best Of Foo De Pul, Uden
18:30
Within The Ruins + Fit For An Autopsy + Last Ten Seconds Of Life + Phi Dynamo, Eindhoven
19:00
Vicious Rumors Little Devil, Tilburg
19:30
Tangarine Mezz, Breda
19:30
The Game De Kube, Nijmegen
19:30
Tony Hadley Melkweg, Amsterdam
Foto Bazart
Bazart TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Azure Hiptronics / Plastik Soldiers Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Leyla McCalla M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
M83 Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sandra van Nieuwland Patronaat, Haarlem
20:00
Les Djinns / Monomyth Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Rag'n'Bone Man Botanique, Brussel
Pat Thomas & Kwashibu Area Band BIRD, Rotterdam
Foto Alex Vargas
Alex Vargas Paradiso, Amsterdam
3
Foto Pixies
Pixies Heineken Music Hall, Amsterdam
11
1
Niki Jacobs - Babyconcerten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
The Dutch Queen Tribute Paard, Den Haag
1
20:00
Vreemde Kostgangers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Con Brio
Con Brio Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Tjing Tjing De Helling, Utrecht
20:15
Magna Carta De Pul, Uden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Al Jarreau / NDR Big Band De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ben Weaver / Robert Ellis EKKO, Utrecht
20:30
Big One - Pink Floyd Tribute Luxor Live, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Schalm, Veldhoven
Pagina -902