PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -902
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 10 jan
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
WORM
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
ma 11 jan
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
1
di 12 jan
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
The Cave
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
wo 13 jan
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Goudse Schouwburg
Gouda
16:00
Café the Crown
Groningen
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Musis
Arnhem
Concertgebouw
Amsterdam
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Flint
Amersfoort
1
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
1
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
Azotod
De Meern
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 14 jan
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Musiater
Zevenaar
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Muzeval
Emmen
1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Almere
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Mezz
Breda
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg

zondag 10 januari 2016

20:15
Avalanche Quartet - The Guests De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wibi Soerjadi Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman Cacaofabriek, Helmond
20:30
Wilted Woman, L Lewis, Laser Poodle WORM, Rotterdam
21:00
Wishbone Ash Hedon, Zwolle

maandag 11 januari 2016

20:00
Welkom bij de Fresku Show Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser Flint, Amersfoort
Foto Wishbone Ash
Wishbone Ash Paradiso, Amsterdam
1

dinsdag 12 januari 2016

Kapsalon - Kapsalon de Comedy Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Even goede vrienden Theater de Speeldoos, Baarn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Her Majesty De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Ein Abend in Wien Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Wishbone Ash Spirit of 66, Verviers
20:00
Point Quiet Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos Toneelschuur, Haarlem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Barrage Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing Flint, Amersfoort
20:30
Satanique Samba Trio Merleyn, Nijmegen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Identikit Musis, Arnhem
20:30
Them Moose Rush The Cave, Amsterdam
22:00
DOT Quartet (Homegrown) BIRD, Rotterdam

woensdag 13 januari 2016

Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater de Kampanje, Den Helder
Sven Ratzke - STARMAN Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
Foto Joris Linssen & caramba - STROOM
Joris Linssen & caramba - STROOM Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ton Kas - JABROER Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Goudse Schouwburg, Gouda
16:00
Kira / Lady Dandelion / Marjoram / Pelvoux / Vera's Charm / View for Café the Crown, Groningen
Foto Black Honey / FEWS
Black Honey / FEWS Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dubioza Kolektiv Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Milow Musis, Arnhem
Foto Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders Concertgebouw, Amsterdam
1
20:00
Scott Kelly Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Threshold De Bosuil, Weert
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Welkom bij de Fresku Show De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Cultura, Ede
20:15
Slagerij van Kampen - LIP/STICK Flint, Amersfoort
1
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ronald Goedemondt Theater De Omval, Diemen
1
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Barrage De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Draaimolen presents: Henrik Schwarz Trio Theaters Tilburg, Tilburg
21:00
Nadia Struiwigh / Ringo live / Skønk / Stefan Vincent Azotod, De Meern
22:00
Gowther (BIRDsessions) BIRD, Rotterdam
22:00
Pleasure Beach Merleyn, Nijmegen

donderdag 14 januari 2016

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Schalm, Veldhoven
Joris Linssen & caramba - STROOM Het Musiater, Zevenaar
Hans Liberg - Jazz & Comedy Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Muzeval, Emmen
1
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lankmoed - Onvergetelijk Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
Kirsten van Teijn - Heilloos Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Hans Teeuwen & The Painkillers - Popstukken Mezz, Breda
2
19:30
Zita Swoon Group Melkweg, Amsterdam
Foto Jim Jeffries
Jim Jeffries Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Terra Collective Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Club 3voor 12 NH: The Cosmic Carnival / Moon Moon Moon / Kissing Jane Victorie, Alkmaar
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Wilminktheater, Enschede
20:00
Eefje De Visser Fluor, Amersfoort
20:00
Johan Goossens - Daglicht Orpheus, Apeldoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Barrage C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Locrian / The Black Heart Rebellion De Helling, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV² De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Perron-3, Rosmalen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jan Beuving - Raaklijn Flint, Amersfoort
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent! Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Vonder & Bloom Cultura, Ede
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Ledeltheater, Oostburg
Pagina -902