Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Vera
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Bibelot
Dordrecht
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Heineken Music Hall
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Pauluskerk
Tilburg
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Pul
Uden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kroeg Van Klaas
Groningen
20:00
WEX
Marche-en-Famenne
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
P3
Purmerend
21:00
Mezz
Breda
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Roepaen
Ottersum
Mezz
Breda
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Avenue
Breda
21:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Korzo
Den Haag
So What!
Gouda
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
013
Tilburg
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
22:00
Bluescafe
Apeldoorn
23:00
De Helling
Utrecht
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Metropool
Hengelo
Theater De Willem
Papendrecht
De Muze
Noordwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Winsinghhof
Roden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Evertshuis
Bodegraven
Spant!
Bussum
Theater Aan de Slinger
Houten
Deventer Schouwburg
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Hoftheater
Raalte
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vrijdag 15 januari 2016
Stef Bos
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Jagersonic!
Vera, Groningen
19:00
Ritual Black Fest: Verbum Verus + Infinity + Grift + Gestalte
Little Devil, Tilburg
19:30
Oplaadpop
Bibelot, Dordrecht
19:30
Keep on rockin in a free world
Bibelot, Dordrecht
20:00
Musest & reEditors
Duycker, Hoofddorp
20:00
Joris Linssen & Caramba - Stroom
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Lieve Bertha
Lux, Nijmegen
20:00
Jason Isbell
Paradiso, Amsterdam
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:00
Eefje De Visser
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Knausgard & Corton’s Lonely Hearts Club
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Agnietenhof, Tiel
20:00
Banane Metalik / Peter Pan Speedrock
dB's, Utrecht
20:00
CHVE / Scott Kelly
Pauluskerk, Tilburg
20:00
Arno
Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Volendam in Concert (volledig orkest) - 3Js & Jan Smit
A9 studios, Uitgeest
20:00
D-Double / SBMG
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Bliksem & Death Alley
De Pul, Uden
20:00
Distillator / Hilton Dive / Icon / Your Highness
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Canshaker Pi
Kroeg Van Klaas, Groningen
20:00
Alain Souchon & Laurent Voulzy
WEX, Marche-en-Famenne
20:00
Astersonic: Black Honey + De Underjordiske + Núria Graham
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Iris Penning / Stoomboot
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Metal Meeting Alkmaar
Victorie, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
De Doelen, Rotterdam
20:15
Paco Peña
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Oscar & The Wolf
Effenaar, Eindhoven
20:15
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Oerknal! Damask
Amstelkerk, Amsterdam
Gianmaria Testa
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Milow - Solo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:30
New Madrid
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Metropole Orkest met Ben van Gelder & Reinier Baas
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Klezmagic / Nyun Pransun / Roman Oro / Tombaz
Club Antre, Amsterdam
20:30
Bertolf / BloYaTop / Kiki Kettler / The Juke Joints
Vorstin, Hilversum
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bo Saris
Luxor Live, Arnhem
21:00
David Berkeley + Remco Jacobs
Luxor Live, Arnhem
21:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Dance with Dragons / Derivation
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Cacatory + Deamension en Harvest of Kairos
P3, Purmerend
21:00
The Fifth Alliance + IZAH
Mezz, Breda
21:00
MIRAGE - Fleetwood Mac Tribute Band
P60, Amstelveen
21:00
Undercoversessie Toto
Roepaen, Ottersum
Reservoir Dogs Band
Mezz, Breda
21:00
De Nachtapotheek: Dazzled Sticks
Fluor, Amersfoort
21:00
The Future's Dust
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Dubioza Kolektiv
Grounds, Rotterdam
21:00
Dead High Wire / DJ Width / The Mary Hart Attack
De Avenue, Breda
21:00
Froidebise présente Coldkiss
Spirit of 66, Verviers
21:00
Jungle By Night
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Route d'Afrique
Korzo, Den Haag
Gerson Main
So What!, Gouda
22:00
Rod Picott
Paradiso, Amsterdam
22:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg
Alcuna Wilds / Avtovaz / Cymbaline
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
22:00
The Captain
Bluescafe, Apeldoorn
23:00
Bonte Avond
De Helling, Utrecht
23:00
Carlos Valdes
Merleyn, Nijmegen
23:00
T.Raumschmiere
Metropool, Hengelo
zaterdag 16 januari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Joris Linssen & caramba - STROOM
Het Evertshuis, Bodegraven
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Spant!, Bussum
Sven Ratzke - STARMAN
Theater Aan de Slinger, Houten
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad