Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Café de Herberg
Ommen
21:00
dB's
Utrecht
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
De Zwerver
Oostende
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Cacaofabriek
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Ernesto's
Sittard
Muziekodroom
Hasselt
Theater de Kom
Nieuwegein
De Nieuwe Kerk
Den Haag
11:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
11:00
Salle Dupreel
Brussel
14:00
C.C. De steiger Boom
Boom
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Hothouse Redbad
Leeuwarden
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
The Shack
Oude Meer
16:00
Little Devil
Tilburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
16:30
Diligentia
Den Haag
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Café Fabriek
Zaandam
Café Miles
Amersfoort
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
WORM
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
The Cave
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
22:00
BIRD
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Markant Uden
Uden
16:00
Café the Crown
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 09 januari 2016
21:00
Jimi Hendrix Tribute
Café de Herberg, Ommen
21:00
Richie Dagger
dB's, Utrecht
21:00
Bombay / Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
Pondertone / Uncle Harry
Altstadt, Eindhoven
21:00
Lavvi Ebbel
N9, Eeklo
21:00
BB-Ritz
Taverne, Bergen
21:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
21:00
Hans Dulfer - New Year's Party
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
New Madrid
De Zwerver, Oostende
21:30
Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
22:00
Chilly Willy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Degos & Re-Done / DJ Thera / Jason Payne
Cacaofabriek, Helmond
23:00
Ben Sims / Mark Broom / Shifted
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Assets
Ernesto's, Sittard
zondag 10 januari 2016
Therion
Muziekodroom, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
The Rosenberg Trio - Familia
De Nieuwe Kerk, Den Haag
11:00
Göksel Yilmaz Ensemble
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
11:00
Concerts Du Dimanche - Duo Escala
Salle Dupreel, Brussel
14:00
Kurt van Eeghem / Mikhail Zemtsov / Remy van Kesteren
C.C. De steiger Boom, Boom
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
15:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Hothouse Redbad, Leeuwarden
15:00
Guus Tangelder Bigband presents: Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
15:00
Frank Michaël
Centre Culturel de Tubize, Tubize
15:00
Nationaal Orkest België - Nieuwjaarsconcert
Kursaal Oostende, Oostende
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Faraways + Kalio Gayo (Culturel
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
3voor12 / Utrecht presenteert Willem Wits
dB's, Utrecht
16:00
Khatia Buniatishvili
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Singer-songwriter Anne Stockman
PopEi, Eindhoven
16:00
Steven de Geus
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Donnerwetter
The Shack, Oude Meer
16:00
Motörblok
Little Devil, Tilburg
16:15
NNENN
Gigant, Apeldoorn
16:30
Delta Crash (BE) – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
16:30
Hermitage
Diligentia, Den Haag
17:00
Johnny LaPorte
Taverne, Bergen
20:00
Quatuor Diotima - Kamermuziekserie Souvenir
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sven Ratzke -
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Frank Turner & The Sleeping Souls
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sabrina Starke
Mezz, Breda
20:00
Eefje De Visser
Café Fabriek, Zaandam
Ming's Pretty Heroes
Café Miles, Amersfoort
20:00
Amber Arcades
Bibelot, Dordrecht
20:00
Her Majesty
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Wilted Woman, L Lewis, Laser Poodle
WORM, Rotterdam
21:00
Wishbone Ash
Hedon, Zwolle
maandag 11 januari 2016
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
Wishbone Ash
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 12 januari 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
20:00
Point Quiet
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Her Majesty
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Ein Abend in Wien
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Satanique Samba Trio
Merleyn, Nijmegen
20:30
Them Moose Rush
The Cave, Amsterdam
20:30
Identikit
Musis, Arnhem
22:00
DOT Quartet (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
woensdag 13 januari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sven Ratzke - STARMAN
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Knol - Lost & Found
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
16:00
Kira / Lady Dandelion / Marjoram / Pelvoux / Vera's Charm / View for
Café the Crown, Groningen
Black Honey / FEWS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Milow
Musis, Arnhem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
Scott Kelly
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dubioza Kolektiv
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer