PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -900
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 07 dec
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
1
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
2
20:30
Stathe
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
do 08 dec
Hedon
Zwolle
C.C. Strombeek
Grimbergen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Vorstin
Hilversum
1
De Harmonie
Leeuwarden
ATLAS Theater
Emmen
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Reflektor
Liège
1
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cultura
Ede
De Molenberg
Delfzijl
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Lievekamp
Oss
Parktheater
Eindhoven
Witte Theater
IJmuiden
Flint
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
4
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
1
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Stathe
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
dB's
Utrecht
Vera
Groningen
1
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Atak
Enschede
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Doelen
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Paradiso
Amsterdam
3
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koorenhuis
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Helling
Utrecht
1
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
1
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Victorie
Alkmaar
1
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
4
2
Burgerweeshuis
Deventer
2
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Melkweg
Amsterdam

woensdag 07 december 2016

20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lazuli Boerderij, Zoetermeer
1
1
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Peter Pannekoek Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Fai Baba + Floris Bates
Fai Baba + Floris Bates Patronaat, Haarlem
2
20:30
Gosto Stathe, Utrecht
22:00
Zimmerman Paradiso, Amsterdam
22:00
Terakaft Vera, Groningen

donderdag 08 december 2016

Audio Adam / Eleonor Coco Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Strombeek, Grimbergen
Vreemde Kostgangers Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Lavinia Meijer
Lavinia Meijer De Vorstin, Hilversum
1
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM De Harmonie, Leeuwarden
Maaike Ouboter ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Cuijk, Cuijk
Moaning Cities / The Sore Losers Reflektor, Liège
1
Johan Goossens - Daglicht Den heuvel, Alphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Deventer Schouwburg, Deventer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater De Winsinghhof, Roden
De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
3J'S - Acoustic Christmas Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - Van horen zeggen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paul de Munnik Theater Harderwijk, Harderwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - De Onzen Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Parktheater, Eindhoven
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht Flint, Amersfoort
Foto Selah Sue
Selah Sue TivoliVredenburg, Utrecht
4
20:00
BLASt Mezz, Breda
20:00
Dans Dans De Casino, Sint-Niklaas
20:00
The Kik Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct P3, Purmerend
1
20:00
Terakaft Nijdrop, Opwijk
20:00
Remco Veldhuis Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mark Foggo Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Philippe Geubels De Maaspoort, Venlo
20:00
Kerosine Duycker, Hoofddorp
20:00
Echo Movis Stathe, Utrecht
Honky Effenaar, Eindhoven
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sabrina Starke Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Simon Joyner dB's, Utrecht
Foto Vant
Vant Vera, Groningen
1
20:00
Oldenosborn - #Life ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
CUT_ / Lakshmi Patronaat, Haarlem
20:00
De Dijk Atak, Enschede
20:00
Fantan Mojah / Jahvolution P60, Amstelveen
20:00
Dulce Pontes De Doelen, Rotterdam
The Dutch Eagles Fulcotheater, IJsselstein
Foto Oscar & The Wolf
Oscar & The Wolf Paradiso, Amsterdam
3
20:00
Wolf + Joysylvio + Snelle + dj Nixus | 08-12-2016 | W2 Poppodium Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Foto Hiss Golden Messenger
Hiss Golden Messenger Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Chippendales - Break The Rules 2016 Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Bauer Koorenhuis, Den Haag
Foto Douwe Bob
Douwe Bob De Oosterpoort, Groningen
2
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Orpheus, Apeldoorn
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Skip & Die Paard, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater de Voorveghter, Hardenberg
Foto Indian Askin
Indian Askin De Helling, Utrecht
1
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sevn Alias Doornroosje, Nijmegen
20:15
Cor Bakker ontvangt... - Ivo Janssen en Fay Claassen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Foto Danny Vera
Danny Vera Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Her Majesty Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Symfo Classics Mezz, Breda
20:30
Welkom bij de Fresku Show De Harmonie, Leeuwarden
Foto Theo Nijland
Theo Nijland Schouwburg Amphion, Doetinchem
1
20:30
Jason Lindner TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto DeWolff
DeWolff Victorie, Alkmaar
1
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Raglans Patronaat, Haarlem
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Sandra van Nieuwland Luxor Live, Arnhem
20:30
De Stijl Paard, Den Haag
Foto Ash
Ash Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
4
2
Foto Kvelertak
Kvelertak Burgerweeshuis, Deventer
2
20:30
Eva Crutzen - Spiritus KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Davido Melkweg, Amsterdam
Pagina -900