PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -900
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 12 jan
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
The Cave
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
22:00
BIRD
Rotterdam
wo 13 jan
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Markant Uden
Uden
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
16:00
Café the Crown
Groningen
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Concertgebouw
Amsterdam
1
20:15
Flint
Amersfoort
1
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
1
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
21:00
Azotod
De Meern
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
do 14 jan
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Muzeval
Emmen
1
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Almere
Almere
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Het Musiater
Zevenaar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:30
Mezz
Breda
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Victorie
Alkmaar
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Wilminktheater
Enschede
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
t Uivernest
Hank
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hofman Café
Utrecht
1
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
De Gym
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 15 jan
Junushoff Theater
Wageningen
Musis
Arnhem
Schouwburg Ogterop
Meppel

dinsdag 12 januari 2016

20:30
Satanique Samba Trio Merleyn, Nijmegen
20:30
Them Moose Rush The Cave, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Theater Het Heerenlogement, Beusichem
22:00
DOT Quartet (Homegrown) BIRD, Rotterdam

woensdag 13 januari 2016

Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Schalm, Veldhoven
Sven Ratzke - STARMAN Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Je Suis Ali Theater de Hofnar, Valkenswaard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Zaantheater, Zaandam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ton Kas - JABROER Markant Uden, Uden
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kasper van Kooten Parktheater, Eindhoven
Foto Joris Linssen & caramba - STROOM
Joris Linssen & caramba - STROOM Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Knol - Lost & Found Het Postkantoor, Bovenkarspel
16:00
Kira / Lady Dandelion / Marjoram / Pelvoux / Vera's Charm / View for Café the Crown, Groningen
Foto Black Honey / FEWS
Black Honey / FEWS Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Scott Kelly Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Milow Musis, Arnhem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Threshold De Bosuil, Weert
20:00
Dubioza Kolektiv Muziekgieterij, Maastricht
Foto Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders Concertgebouw, Amsterdam
1
20:15
Slagerij van Kampen - LIP/STICK Flint, Amersfoort
1
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Cultura, Ede
20:15
Welkom bij de Fresku Show De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Barrage De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Ronald Goedemondt Theater De Omval, Diemen
1
20:30
Draaimolen presents: Henrik Schwarz Trio Theaters Tilburg, Tilburg
21:00
Nadia Struiwigh / Ringo live / Skønk / Stefan Vincent Azotod, De Meern
22:00
Pleasure Beach Merleyn, Nijmegen
22:00
Gowther (BIRDsessions) BIRD, Rotterdam

donderdag 14 januari 2016

Kirsten van Teijn - Heilloos Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Junushoff Theater, Wageningen
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Muzeval, Emmen
1
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Schalm, Veldhoven
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - Jazz & Comedy Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER De Harmonie, Leeuwarden
Joris Linssen & caramba - STROOM Het Musiater, Zevenaar
Lankmoed - Onvergetelijk Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:30
Hans Teeuwen & The Painkillers - Popstukken Mezz, Breda
2
19:30
Zita Swoon Group Melkweg, Amsterdam
20:00
Terra Collective Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Club 3voor 12 NH: The Cosmic Carnival / Moon Moon Moon / Kissing Jane Victorie, Alkmaar
Foto Jim Jeffries
Jim Jeffries Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Johan Goossens - Daglicht Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Eefje De Visser Fluor, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jan Beuving - Raaklijn Flint, Amersfoort
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent! Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Vonder & Bloom Cultura, Ede
20:15
Huub Stapel - MV² De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Ledeltheater, Oostburg
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Barrage C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Locrian / The Black Heart Rebellion De Helling, Utrecht
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Het Klooster, Woerden
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Perron-3, Rosmalen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Begijn le Bleu Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
We Are The City Sugar Factory, Amsterdam
20:30
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders - Breder dan klassiek Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Julian Sas Band t Uivernest, Hank
20:30
Avalanche Quartet - The Guests Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Canshaker Pi / Hooton Tennis Club / Oscar EKKO, Utrecht
20:30
One Eyed Wizard en Old Man's Riot Paard, Den Haag
20:30
Dreamers Circus RASA, Utrecht
20:30
André Manuel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Wedstrijd voor Stukafest 2016
Wedstrijd voor Stukafest 2016 Hofman Café, Utrecht
1
20:30
Mindloss + 1 band TBA Volta, Amsterdam
21:00
Zadelpijn De Gym, Groningen
21:00
Matt Dusk Luxor Live, Arnhem
21:00
Erik & The Worldly Savages Luxor Live, Arnhem
21:00
A Mote Of Dust Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Mad Professor meets Channel One Sound System Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Sara Hartman Merleyn, Nijmegen

vrijdag 15 januari 2016

Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Junushoff Theater, Wageningen
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi Musis, Arnhem
Alex Roeka - Voort! Schouwburg Ogterop, Meppel
Pagina -900