Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Myllesweerd
Mill
Scheldetheater
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
JVC De Schuit
Katwijk
Metropool
Hengelo
Posttheater
Arnhem
Heineken Music Hall
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Reggehof
Goor
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Iduna
Drachten
20:00
So What!
Gouda
Victorie
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Lucky
Rijssen
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
Fluor
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Bibelot
Dordrecht
vrijdag 09 december 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theaterhotel Almelo, Almelo
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
The T.S. Eliot Appreciation Society
JVC De Schuit, Katwijk
Bettie Serveert
Metropool, Hengelo
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
Vreemde Kostgangers
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
Amsterdam Klezmer Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Speeldoos, Baarn
The Dutch Eagles
Theater Aan de Slinger, Houten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anúna
De Reggehof, Goor
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
19:45
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rico & Sticks / Typhoon
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Nate Wooley
TivoliVredenburg, Utrecht
Indian Askin
Gebr. De Nobel, Leiden
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Skip & Die
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tjing Tjing + Tamino | 09-12-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emil Landman
De Spot, Middelburg
20:00
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
De Schakel, Gilze
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Schoolboy Q
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King of the World
Metropool, Hengelo
20:00
This Is Jackson - MJ liveshow & band
Mezz, Breda
20:00
DJ Illegal of Snowgoons / Ill Bill / Reef The Lost Cauze
Iduna, Drachten
20:00
Raglans
So What!, Gouda
Sevn Alias
Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tourist
Melkweg, Amsterdam
Selah Sue
013, Tilburg
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rob Acda Award
Patronaat, Haarlem
20:00
Rage Against The Machine Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Kappen, Haaksbergen
Blind Guardian
Lucky, Rijssen
20:00
Bestial Devastation
StudioGonz, Gouda
20:00
Kern Koppen / Tears & Marble
Theater De Veste, Delft
20:00
Phil Bee's Freedom
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Orchestre International du Vetex
De Casino, Sint-Niklaas
Max Meser
Fluor, Amersfoort
20:00
SFB
P60, Amstelveen
20:00
Dans Dans
TAC, Eindhoven
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
Charles Bradley & His Extraordinaires
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
20:15
LOS - VAST
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Smutfish - Smetvis Tour
Cacaofabriek, Helmond
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Elvis - I'll Be Home For Christmas (première)
Flint, Amersfoort
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
20:15
Kvelertak + Skeletonwitch
Dynamo, Eindhoven
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
20:30
Michiel Borstlap & Sherry Dyanne: Een ode aan Billy Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Welkom bij de Fresku Show
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Sandra van Nieuwland
Bibelot, Dordrecht