Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Vooruit
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Slachthuisterrein
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Dok6
Panningen
00:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
donderdag 13 februari 2020
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Bert Cools / Gyða Valtýsdóttir / Kjartan Sveinsson
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:00
Dance With The Dead
Effenaar, Eindhoven
20:00
TAGO - Korean Drum
Parktheater, Eindhoven
Equilibrium
Dynamo, Eindhoven
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Joost
Vooruit, Gent
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pendants / The Cherees
Simplon, Groningen
20:30
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Vera, Groningen
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sara Correia
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Daddy Long Legs
Slachthuisterrein, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. De Pas, Heesch
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Wheel
Metropool, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
René van Meurs - Hunkert
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Harmonie, Leeuwarden
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Borokov Borokov
Merleyn, Nijmegen
20:15
Caravan Palace
Doornroosje, Nijmegen
Broeder Dieleman - Theatertour
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Danny Vera - The Lone Stranger
Dok6, Panningen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Hoftheater, Raalte
20:00
Dutch Eagles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Perron-3, Rosmalen
21:00
Gender Roles
V11, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Stef Bos - Tijd
Theater Sneek, Sneek
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Stoep, Spijkenisse
Do - Mijn Kleine Huis
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Markant Uden, Uden
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona
Hofman, Utrecht
20:15
David Luning
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hatis Noit
Stadsklooster Utrecht, Utrecht
20:00
Blanks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Dik Hout
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Dulfer
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Spo Dee O Dee
Hedon, Zwolle
vrijdag 14 februari 2020
20:30
Spo Dee O Dee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Ekaterina Levental
Abdijkerk Aduard, Aduard
20:15
Queen The Music
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kitchenette & Real Derek
De Meester, Almere
Do - Mijn Kleine Huis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:30
Ben Dubin / David Luning
De Amsteltuin, Amstelveen
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
23:30
Janey
Paradiso, Amsterdam
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mary Halvorson & Bill Frisell
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obongjayar
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
20:00
Black Pumas
Trix, Antwerpen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Gigant, Apeldoorn
21:00
Kita Menari / Avi On Fire
Luxor Live, Arnhem
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
Rob de Nijs
Musis, Arnhem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Stef Bos - Tijd
Schaffelaartheater, Barneveld