PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -89
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 13 feb
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
1
2
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Stadsklooster Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
2
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Slachthuisterrein
Haarlem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
vr 14 feb
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Spant!
Bussum
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Theater Idea
Soest
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Musis
Arnhem
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium heino
Heino
De Kroon
Markelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn

donderdag 13 februari 2020

20:00
Christopher Melkweg, Amsterdam
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
TAGO - Korean Drum Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Algiers Paradiso, Amsterdam
20:00
Spo Dee O Dee Hedon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dance With The Dead Effenaar, Eindhoven
20:00
Dutch Eagles TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hadewych Doet De Dames Theater De Lampegiet, Veenendaal
Foto Vreemde Kostgangers
Vreemde Kostgangers Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers TivoliVredenburg, Utrecht
Foto La Roux
La Roux Melkweg, Amsterdam
1
2
20:00
Crossfaith Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Carly Rae Jepsen La Madeleine, Brussel
20:00
Blanks TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sara Correia De Oosterpoort, Groningen
20:00
Joost Vooruit, Gent
20:00
Hatis Noit Stadsklooster Utrecht, Utrecht
20:15
David Luning TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Her Majesty
Her Majesty De Molenberg, Delfzijl
2
20:15
Caravan Palace Doornroosje, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Kattendans, Bergeijk
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen Het Klooster, Woerden
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Sven Ratzke - Where are we now Theater Hof 88, Almelo
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Hoftheater, Raalte
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:15
Stef Bos - Tijd Theater Sneek, Sneek
20:15
Van Dik Hout Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dominic Seldis Flint, Amersfoort
Foto Ellen ten Damme - Casablanca
Ellen ten Damme - Casablanca Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Markant Uden, Uden
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Bert Cools / Gyða Valtýsdóttir / Kjartan Sveinsson De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights Munttheater, Weert
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’ Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Live Demo Panel Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Yori Swart TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Moonchild Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Dulfer Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence Perron-3, Rosmalen
20:30
Wheel Metropool, Hengelo
20:30
Ian Noe Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver Vera, Groningen
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Zundert, Zundert
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio Bimhuis, Amsterdam
20:30
Hofman Live XXL: Suzy V, Wooden Soldiers, Potman Jr. & The Professiona Hofman Café, Utrecht
20:30
Local The Night P60, Amstelveen
20:30
Baardvader en Inside Electron Paard, Den Haag
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Pendants / The Cherees Simplon, Groningen
20:30
Daddy Long Legs Slachthuisterrein, Haarlem
21:00
Gender Roles V11, Rotterdam
21:00
Torii op Donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
Borokov Borokov Merleyn, Nijmegen

vrijdag 14 februari 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Voorveghter, Hardenberg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Yori Swart Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger De Reggehof, Goor
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Zinin, Nijverdal
00:00
René van Meurs - Hunkert C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Spant!, Bussum
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater Idea, Soest
Karin Bloemen - Souvenirs Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Molenberg, Delfzijl
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rob de Nijs Musis, Arnhem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire Theater Hofpoort, Coevorden
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Podium heino, Heino
The Rocket Man - A tribute to Elton John De Kroon, Markelo
Do - Mijn Kleine Huis Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pagina -89