PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -8
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 22 apr
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kattendans
Bergeijk
Junushoff Theater
Wageningen
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
Vera
Groningen
21:00
Livestream
Online
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
vr 23 apr
TheAtriuM
Mechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Sportpaleis
Antwerpen
C-Mine
Genk
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Kwartier
Stolwijk
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kardinge
Groningen
Livestream
Online
18:30
Burgerhaven
Deventer
18:30
De Spot
Middelburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Gebouw T
Bergen op Zoom
Vera
Groningen
De Vorstin
Hilversum
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Metropool
Hengelo
19:00
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Werftheater
Utrecht
De Helling
Utrecht
19:30
Hedon
Zwolle
De Roma
Antwerpen
Kursaal Oostende
Oostende
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Vorstin
Hilversum
Muziekgieterij
Maastricht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Simplon
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Gebr. De Nobel
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Patronaat
Haarlem
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Panama
Amsterdam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
So What!
Gouda
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Nijverheid
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Artone Studio
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Hofpoort
Coevorden
Kennemer Theater
Beverwijk
Markant Uden
Uden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Klinker
Winschoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Idea
Soest
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C-Mine
Genk
Stevenskerk
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Rockhal
Zik Zak
Ittre
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Kulturhus
Borne
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Willem
Enschede
Patronaat
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
Vera
Groningen
Paard
Den Haag
2
21:00
Bibelot
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Gebouw T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam

donderdag 22 april 2021

Edson Da Graça - Zoals het hoort KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Hunkert De Kattendans, Bergeijk
Beperkt Houdbaar - De Première Junushoff Theater, Wageningen
Sandra van Nieuwland Mezz, Breda
Lucas Hamming Musis, Arnhem
Corijn Vera, Groningen
21:00
Alfa Mist Livestream, Online
Altın Gün Patronaat, Haarlem
iamnotshane Paradiso, Amsterdam

vrijdag 23 april 2021

Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden TheAtriuM, Mechelen
Wende Schouwburg Ogterop, Meppel
Wende Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nienke Plas - Van de hak op de tak Chassé Theater, Breda
Rampage Sportpaleis, Antwerpen
Frank Boeijen - Theatertour 2020 C-Mine, Genk
Kamerata Zuid / Memphis Maniacs - CLASHUP! Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Riza Tisserand Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Een avond met mij Het Kwartier, Stolwijk
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time Schouwburg Venray, Venray
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
LICCEN In Je Zwembroek Kardinge , Groningen
MOMO Create Livestream, Online
18:30
DeWolff Burgerhaven, Deventer
18:30
Saartje van Camp / Spinvis De Spot, Middelburg
Tim Akkerman & The Ivy League - Tim 20 Akkerman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
SLOPER - vroege show Gebouw T, Bergen op Zoom
Personal Trainer Vera, Groningen
Jack Poels De Vorstin, Hilversum
Dripping Trees Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
WIES - Test Event Metropool, Hengelo
19:00
Graceless - Test Event Metropool Enschede, Enschede
19:00
The Vices Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
Het Zesde Metaal De Helling, Utrecht
19:30
Akwasi Hedon, Zwolle
Foto Joe Satriani
Joe Satriani De Roma, Antwerpen
Vreemde Kostgangers Kursaal Oostende, Oostende
Clara Luciani Koninklijk Circus, Brussel
Misja Helsloot / Signum Paard, Den Haag
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys De Maaspoort, Venlo
Dossier BoomBap De Vorstin, Hilversum
Wolfheart Muziekgieterij, Maastricht
Fred van Leer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rob Dekay Simplon, Groningen
Jandino - Opgefokt Theaterhotel Almelo, Almelo
Thijs Boontjes Gebr. De Nobel, Leiden
René van Meurs - Hunkert De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - In het beste geval Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric Vloeimans takes on Licks & Brains Podium Hoge Woerd, De Meern
Sven Hammond Patronaat, Haarlem
Sandra van Nieuwland Q-Factory, Amsterdam
Soen Melkweg, Amsterdam
Darren Styles Panama, Amsterdam
Stef Bos - Tijd C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Tim Knol So What!, Gouda
Paris Texas De Bosuil, Weert
20:00
Alquin - One More Night Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
Radio Melkweg: DRKNGHTS Collective / Arakaza Melkweg, Amsterdam
20:00
Rochat / Ultrastation De Helling, Utrecht
20:00
Luwten De Nijverheid, Utrecht
20:00
Fresku TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Roosbeef Podium 't Beest, Goes
20:00
Tim Knol Artone Studio, Haarlem
20:00
A Stream of Rainbows Podium Victorie, Alkmaar
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet Theater Hofpoort, Coevorden
Berget Lewis - Celebrate Tina Kennemer Theater, Beverwijk
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More Markant Uden, Uden
Edson Da Graça - Zoals het hoort Theater Harderwijk, Harderwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Janne Schra - Janne & de Vogels Theater De Klinker, Winschoten
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! Theater Idea, Soest
OG3NE - Sweet Harmony Tour Schouwburg Cuijk, Cuijk
Spinvis C-Mine, Genk
The Slow Show Stevenskerk, Nijmegen
The Yellowjackets Boerderij, Zoetermeer
The Beths Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Pomme Rockhal,
Mind2Mode Zik Zak, Ittre
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live Goudse Schouwburg, Gouda
Fource Theaters Tilburg, Tilburg
Fabian Franciscus - Kleine wereld Theater Kulturhus, Borne
RUMAG. - RUMAG Theater-Event S.C.C. De Ruchte, Someren
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Kleine Willem, Enschede
The Guru Guru Patronaat, Haarlem
Yentl en de Boer - Lacrimosa Chassé Theater, Breda
Vera Mann - Goesting Wesopa Weesp, Weesp
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch… Theater de Griffioen, Amstelveen
Beperkt Houdbaar - De Première Posttheater, Arnhem
The Overslept Fluor, Amersfoort
Popa Chubby P60, Amstelveen
Personal Trainer Vera, Groningen
Foto Monomyth [pilot event]
Monomyth [pilot event] Paard, Den Haag
2
21:00
Banner Bibelot, Dordrecht
Tim Akkerman & The Ivy League - Tim 20 Akkerman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
SLOPER Gebouw T, Bergen op Zoom
Jadu Heart Paradiso, Amsterdam
Pagina -8