Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Hedon
Zwolle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MFC De Pluk
Geldermalsen
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:15
De Bosuil
Weert
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Gaslab TU/e
Eindhoven
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Hofman
Utrecht
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
18:00
Grote- of Sint Janskerk
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
Het Klooster
Woerden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Winston
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
AINSI
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
Mezz
Breda
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Hasselt
Hasselt
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Rotown
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Brandpunt
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
donderdag 15 december 2016
The Dutch Eagles
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
The Doors Alive
Patronaat, Haarlem
19:30
The Cool Quest
Melkweg, Amsterdam
T-99 + Miraculous Mule
Vera, Groningen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Skip & Die
EKKO, Utrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Chassé Theater, Breda
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt
Fulcotheater, IJsselstein
Sandra van Nieuwland
Hedon, Zwolle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
MFC De Pluk, Geldermalsen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:15
Popavond Muziekschool De Drieklank
De Bosuil, Weert
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schuur, Haarlem
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Munnik
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Figi Theater, Zeist
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Pants Down Circus : "Rock"
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Open Podium ft. Alkmaars Songwriter Collectief
Victorie, Alkmaar
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Gaslab TU/e, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Morgarten / Slechtvalk
Gigant, Apeldoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Marvin Dee
Hofman, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
De Meenthe, Steenwijk
Maaike Ouboter
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Lucy Woodward
Patronaat, Haarlem
20:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers - kerstshow
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Letz Zep
Boerderij, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
18:00
Kizzy
Grote- of Sint Janskerk, Schiedam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Joanne Shaw Taylor
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Indian Askin
Mezz, Breda
20:15
Her Majesty
Het Kielzog, Hoogezand
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Koningshof, Maassluis
20:15
Georgie Fame / Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Gare Du Nord
Luxor Live, Arnhem
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:30
EMM Pre Party
Effenaar, Eindhoven
20:00
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dans Dans
Botanique, Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:30
CUT_ / Sofie Letitre
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Coppersky / Green Lizard
Winston, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Caliban + Suicide Silence + To The Rats and Wolves + Any Given Day
Dynamo, Eindhoven
20:00
Cafe akoestiek
Duycker, Hoofddorp
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Blizzard
Little Devil, Tilburg
20:00
Blaudzun
Patronaat, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Witte Theater, IJmuiden
Anúna
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
AINSI, Maastricht
André Manuel - De Onzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Dok6, Panningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Alex Roeka, Reyer Zwart en Jeroen Kleijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
A Soulful Xmass with Berget Lewis
Mezz, Breda
3J'S - Acoustic Christmas
Theater Zinin, Nijverdal
vrijdag 16 december 2016
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Junushoff Theater, Wageningen
Trixie Whitley
C.C. Hasselt, Hasselt
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Town of Saints
Rotown, Rotterdam
20:00
Tjing Tjing
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
THT
Brandpunt, Breda
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Kik
Theater de Spiegel, Zwolle