PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -893
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 14 dec
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 15 dec
Hofman Café
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
MFC De Pluk
Geldermalsen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Hoftheater
Raalte
Koningshof
Maassluis
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
Vera
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Vooruit
Gent
De Muze
Noordwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Dakota
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:30
Theaters Tilburg
Tilburg
18:00
Grote- of Sint Janskerk
Schiedam
19:15
De Bosuil
Weert
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
4
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
Gaslab TU/e
Eindhoven
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Hedon
Zwolle
1
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Victorie
Alkmaar

woensdag 14 december 2016

20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Watskeburt?! - de musical De Meerpaal, Dronten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bløf Mezz, Breda
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca Theater De Boerderij, Huizen
20:30
The Doors Alive De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Temper Trap Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Everyday Robots / No More Jack Cul de Sac, Tilburg
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater De Omval, Diemen
21:00
Bauer Vera, Groningen
22:00
Spasmodique Paradiso, Amsterdam

donderdag 15 december 2016

Marvin Dee Hofman Café, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Almere, Almere
René van Meurs - Even goede vrienden MFC De Pluk, Geldermalsen
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Komedie, Amsterdam
The Dutch Eagles Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater de Speeldoos, Baarn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Hoftheater, Raalte
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
3J'S - Acoustic Christmas Theater Zinin, Nijverdal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Daglicht Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Dok6, Panningen
T-99 + Miraculous Mule Vera, Groningen
Maaike Ouboter Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
André Manuel - De Onzen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Trixie Whitley Vooruit, Gent
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Muze, Noordwijk
Anúna Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Minou Bosua - Minoux Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Dakota, Den Haag
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Het Klooster, Woerden
Paul de Munnik Theater De Storm, Winterswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Witte Theater, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Theaters Tilburg, Tilburg
18:00
Kizzy Grote- of Sint Janskerk, Schiedam
19:15
Popavond Muziekschool De Drieklank De Bosuil, Weert
19:30
EMM Pre Party Effenaar, Eindhoven
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
A Soulful Xmass with Berget Lewis Mezz, Breda
19:30
The Cool Quest Melkweg, Amsterdam
Foto Caliban + Suicide Silence + To The Rats and Wolves + Any Given Day
Caliban + Suicide Silence + To The Rats and Wolves + Any Given Day Dynamo, Eindhoven
4
19:30
De Dijk Paradiso, Amsterdam
20:00
Town of Saints Paradiso, Amsterdam
20:00
Cafe akoestiek Duycker, Hoofddorp
Foto Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly Gaslab TU/e, Eindhoven
1
20:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers - kerstshow Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lucy Woodward Patronaat, Haarlem
20:00
Morgarten / Slechtvalk Gigant, Apeldoorn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Blaudzun Patronaat, Haarlem
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dans Dans Botanique, Brussel
20:00
The Doors Alive Patronaat, Haarlem
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Toneelschuur, Haarlem
20:00
Jesus Christ Superstar Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Eefje De Visser Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Chippendales - Break The Rules 2016 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Her Majesty Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pants Down Circus : "Rock" De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek De Meenthe, Steenwijk
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater Hof 88, Almelo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Figi Theater, Zeist
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Georgie Fame / Jazz Orchestra of the Concertgebouw Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Markant Uden, Uden
20:30
Skip & Die EKKO, Utrecht
1
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Alex Roeka, Reyer Zwart en Jeroen Kleijn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Sandra van Nieuwland
Sandra van Nieuwland Hedon, Zwolle
1
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Witte Theater, IJmuiden
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Letz Zep Boerderij, Zoetermeer
20:30
CUT_ / Sofie Letitre Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Enge Buren - Ruk! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Chassé Theater, Breda
20:30
Gare Du Nord Luxor Live, Arnhem
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot AINSI, Maastricht
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Open Podium ft. Alkmaars Songwriter Collectief Victorie, Alkmaar
Pagina -893