PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -891
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 jan
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
De Peppel
Zeist
Bibelot
Dordrecht
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
EKKO
Utrecht
22:00
Bluescafe
Apeldoorn
22:30
Cafe The Other Side
Peer
23:00
Patronaat
Haarlem
za 23 jan
C.C. Stroud
Putten
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Veste
Delft
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Dialoog
Ermelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lux
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posttheater
Arnhem
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
07:30
In The Woods
Lage Vuursche
11:00
MECC
Maastricht
14:00
MECC
Maastricht
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
MECC
Maastricht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:30
De Pul
Uden
1
17:30
Baroeg
Rotterdam
1
18:00
Verlichte Geest
Roeselare
19:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
Zaal Oosterhof
Lummen
19:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Maison De La Culture
Tournai
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Altstadt
Eindhoven
1
20:00
Maison de la Culture Famenne-Ardenne
Marche-en-Famenne
Rotown
Rotterdam
2
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Mezz
Breda
4
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Riet
Horst
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Wilminktheater
Enschede
Ahoy
Rotterdam
1
1
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Cultura
Ede
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Boerderij
Zoetermeer
1
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
1
20:30
De Oosterpoort
Groningen

vrijdag 22 januari 2016

21:00
The Cool Quest Luxor Live, Arnhem
21:00
Undercoversessie Sade Roepaen, Ottersum
21:00
Dishking / Reverse Cowgirls / Tio Gringo De Peppel, Zeist
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Bibelot, Dordrecht
1
21:00
Amber Gomaa Hedon, Zwolle
21:00
MakeBelieve Het Bolwerk, Sneek
21:00
Identity Circus Cul de Sac, Tilburg
21:00
Fred Wesley 'Generations' North Sea Jazz Club Arrangement North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Maison Du Malheur Luxor Live, Arnhem
21:30
Falling Man De Zwerver, Oostende
22:00
Cairo Liberation Front presents: Eurabia IV EKKO, Utrecht
22:00
Bon Scotch Bluescafe, Apeldoorn
22:30
Legends of Rock Tribute Tour AC/DC UK Cafe The Other Side, Peer
23:00
Laidback Luke Patronaat, Haarlem

zaterdag 23 januari 2016

Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route C.C. Stroud, Putten
Lebbis - De Paardenpoetser De Kattendans, Bergeijk
Foto Tim Knol - Lost & Found
Tim Knol - Lost & Found Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Almere, Almere
Joris Linssen & caramba - STROOM Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - TOF Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roué Verveer - Op het laatste moment De Dialoog, Ermelo
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ben van den Dungen Kwartet Lux, Nijmegen
Matt Dusk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dorine Wiersma S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Alex Roeka - Voort! Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER Junushoff Theater, Wageningen
Lankmoed - Onvergetelijk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sven Ratzke - STARMAN Theater 't Speelhuis, Helmond
07:30
Suzanne Jarvie Trio In The Woods, Lage Vuursche
11:00
K3 MECC, Maastricht
14:00
K3 MECC, Maastricht
16:00
Carmen Gomes Concerto, Amsterdam
17:00
K3 MECC, Maastricht
17:00
Dirk Stelder Band Café de Pilaren, Alkmaar
17:30
Ragherrie Bookings presents: Showcase De Pul De Pul, Uden
1
17:30
Glowsun Baroeg, Rotterdam
1
18:00
Swedish Metal Invasion Tour Verlichte Geest, Roeselare
19:15
Nederlands Kamerkoor o.l.v. Hartmut Haenchen De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Legends of Rock Tribute Tour AC/DC UK en Kiss Lickss Zaal Oosterhof, Lummen
19:30
The Bruceband Metropool, Hengelo
Foto AN EVENING WITH WILLIAM McCARTHY OF AUGUSTINES
AN EVENING WITH WILLIAM McCARTHY OF AUGUSTINES Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Galantis Melkweg, Amsterdam
1
Angela Groothuizen - IKIGAI Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Clash of the Coverbands De Peppel, Zeist
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Trio Giphart / Chabot Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
VLEK PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Maurane Maison De La Culture, Tournai
20:00
Ogto Gadjè Boerderij Kamps, Rolde
20:00
De Koffers Patronaat, Haarlem
20:00
Hidden Charms Altstadt, Eindhoven
1
20:00
Thomas Fersen Maison de la Culture Famenne-Ardenne, Marche-en-Famenne
Foto Dazzled Sticks
Dazzled Sticks Rotown, Rotterdam
2
20:00
Hard Bass Gelredome, Arnhem
20:00
Charles Aznavour Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
40 UP De Oosterpoort, Groningen
20:00
Memphis Maniacs Neushoorn, Leeuwarden
Foto De Staat
De Staat Mezz, Breda
4
20:00
Glennis Grace A9 studios, Uitgeest
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Orpheus, Apeldoorn
20:00
Limburg Metal Bowling Championships De Riet, Horst
20:00
Rockcoverband Frits + Rockcoverband Frappandt J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:00
Her Majesty Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada Wilminktheater, Enschede
Vrienden van Amstel Live Ahoy, Rotterdam
1
1
20:00
Daniël Arends C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Rosenberg Trio - Familia TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Danny Vera Cultura, Ede
20:00
Bite Bullet Dance / Iris Penning / Wakkerlicht Rietveld Theater, Delft
20:00
Nieuwjaarsconcert De Vorstin, Hilversum
20:00
Jon Auer Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Huub Stapel - MV² Theaterhotel Almelo, Almelo
Foto Damnation Angels / Spheric Universe Experience / Threshold
Damnation Angels / Spheric Universe Experience / Threshold Boerderij, Zoetermeer
1
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Agnietenhof, Tiel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cameretten Finalistentournee Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater De Willem, Papendrecht
20:15
The Milk Carton Kids TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Wibi Soerjadi Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:30
Sana Bob & Kawa dub Maison De La Culture, Tournai
20:30
Ming's Pretty Heroes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lana Wolf - The American Country Legends Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel De Harmonie, Leeuwarden
20:30
André Manuel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Willem, Enschede
20:30
Etta James Experience Heyhoef-Backstage, Tilburg
Foto Will And The People
Will And The People Bibelot, Dordrecht
1
20:30
Elske DeWall De Oosterpoort, Groningen
Pagina -891