PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -891
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 15 dec
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
1
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Botanique
Brussel
Gaslab TU/e
Eindhoven
1
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
1
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
1
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
21:00
Mezz
Breda
vr 16 dec
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Grote Kerk Wageningen
Wageningen
Cultura
Ede
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Hasselt
Hasselt
De Nieuwe Kolk
Assen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Den Herd
Bladel
De Kreun
Kortrijk
1
01:30
Dynamo
Eindhoven
16:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
1
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Grote Kerk Naarden
Naarden
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf

donderdag 15 december 2016

20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cafe akoestiek Duycker, Hoofddorp
20:00
The Doors Alive Patronaat, Haarlem
20:00
Town of Saints Paradiso, Amsterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jesus Christ Superstar Heineken Music Hall, Amsterdam
1
20:00
Chippendales - Break The Rules 2016 Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Blaudzun Patronaat, Haarlem
20:00
Morgarten / Slechtvalk Gigant, Apeldoorn
20:00
Liptease and the Backstreet Crackbangers - kerstshow Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lucy Woodward Patronaat, Haarlem
20:00
Eefje De Visser Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Toneelschuur, Haarlem
20:00
Dans Dans Botanique, Brussel
Foto Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly Gaslab TU/e, Eindhoven
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pants Down Circus : "Rock" De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Figi Theater, Zeist
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Markant Uden, Uden
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater Hof 88, Almelo
20:15
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Her Majesty Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Georgie Fame / Jazz Orchestra of the Concertgebouw Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot AINSI, Maastricht
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Skip & Die EKKO, Utrecht
1
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Witte Theater, IJmuiden
20:30
CUT_ / Sofie Letitre Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Sara Kroos - Doorgefokt Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Alex Roeka, Reyer Zwart en Jeroen Kleijn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium ft. Alkmaars Songwriter Collectief Victorie, Alkmaar
Foto Sandra van Nieuwland
Sandra van Nieuwland Hedon, Zwolle
1
20:30
Enge Buren - Ruk! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Letz Zep Boerderij, Zoetermeer
20:30
Gare Du Nord Luxor Live, Arnhem
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Joanne Shaw Taylor Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Coppersky / Green Lizard Winston, Amsterdam
21:00
Blizzard Little Devil, Tilburg
21:00
DeWolff Gebouw T, Bergen op Zoom
21:00
Indian Askin Mezz, Breda

vrijdag 16 december 2016

Roos Blufpand - Hoe Dan Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Sleutelmoment De Kleine Komedie, Amsterdam
Anúna Grote Kerk Wageningen, Wageningen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Cultura, Ede
3J'S - Acoustic Christmas Orpheus, Apeldoorn
Symfo Classics Gigant, Apeldoorn
LOS - VAST Schouwburg De Kring, Roosendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty Het Klooster, Woerden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Het Park, Hoorn
The Dutch Eagles Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - Zalf Schaffelaartheater, Barneveld
Trixie Whitley C.C. Hasselt, Hasselt
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Dakota, Den Haag
Paul de Munnik Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Daglicht Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux Zaantheater, Zaandam
Debby Petter - Bed & Breakfast Theater de Kom, Nieuwegein
Maaike Ouboter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Hasselt, Hasselt
Amsterdam Klezmer Band De Nieuwe Kolk, Assen
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Spot C.C. Den Herd, Bladel
Foto Birth of Joy / The Sore Losers
Birth of Joy / The Sore Losers De Kreun, Kortrijk
1
01:30
Eindhoven Metal Meeting Afterparty Dynamo, Eindhoven
16:30
Eindhoven Metal Meeting Effenaar, Eindhoven
Jayh Melkweg, Amsterdam
19:00
F1rstman / I Am Aisha / Lil Kleine Paard, Den Haag
19:00
Letz Zep Melkweg, Amsterdam
19:30
The Avonden en Smetvis in de Suikerfabriek Sugar Factory, Amsterdam
Foto Blaudzun
Blaudzun Neushoorn, Leeuwarden
1
Foto De Dijk
De Dijk Paradiso, Amsterdam
1
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor Grote Kerk Naarden, Naarden
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Fleddy Melculy Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Noord Nederlands Orkest - Kerst met de Vijfde van Mahler De Nieuwe Kolk, Assen
Foto Dimitri Vegas & Like Mike
Dimitri Vegas & Like Mike Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Dynamics Oefenbunker, Landgraaf
Pagina -891