Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Popcentrale
Dordrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Q-bus
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Statenzaal
Zwolle
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Thiemeloods
Nijmegen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
A9 studios
Uitgeest
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Annabel
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Chassé Theater
Breda
19:30
Corneel
Lelystad
dB's
Utrecht
21:15
De Bosuil
Weert
20:15
De Doelen
Rotterdam
14:00
De Erker
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kapel
Zoersel
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Pul
Uden
19:30
De Reggehof
Goor
De Roma
Antwerpen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Evoluon
Eindhoven
20:30
Extase
Tilburg
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gelredome
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
vrijdag 16 december 2016
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
High Tea
Patronaat, Haarlem
20:30
Fantosh
Patronaat, Haarlem
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Canshaker Pi
Podium Asteriks, Leeuwarden
Model Depose
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Huismerk
PopEi, Eindhoven
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
20:30
De B-kant
Q-bus, Leiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric Clapton Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Town of Saints
Rotown, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg De Kring, Roosendaal
LOS - VAST
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roos Blufpand - Hoe Dan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Tarragona
Statenzaal, Zwolle
19:30
The Avonden en Smetvis in de Suikerfabriek
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
New York Gospel Stars - Black Energy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Kik
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Mannen van Naam
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Iain Matthews
Theater in de Steeg, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Anne Soldaat / Iris Penning
Thiemeloods, Nijmegen
21:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
HoppaH! / Shoe Eating Rabbits
Vera, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
King of the World
Victorie, Alkmaar
21:00
The Doors Alive
Vorstin, Hilversum
20:30
Daredevils
Vorstin, Hilversum
21:00
Heights Meditation
Willemeen, Arnhem
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 december 2016
20:30
Pink FLoyd Project met Durga McBroom en Bert Heerink
A9 studios, Uitgeest
20:30
LOS - VAST
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Highway Orange / Out Of The Way
Altstadt, Eindhoven
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Annabel, Rotterdam
21:00
Joanne Shaw Taylor
Bibelot, Dordrecht
Bewilder
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Flat Tire
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Geoff Tate
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
19:30
Festival Stille Nacht (Lelystad)
Corneel, Lelystad
Coppersky / Green Lizard
dB's, Utrecht
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
De Doelen, Rotterdam
14:00
Kizzy
De Erker, Schiedam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Trixie Whitley
De Kapel, Zoersel
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lavinia Meijer
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
21:00
New Cool Collective ft. Mark Reilly
De Peppel, Zeist
20:15
The Doors Alive
De Pul, Uden
19:30
Ellen ten Damme
De Reggehof, Goor
Milow
De Roma, Antwerpen
23:00
Mike Servito / Move D. / Optimo / Zeezout
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Symfo Classics
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Trixie Whitley
Effenaar, Eindhoven
20:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:30
Ian Fischer / Town of Saints
EKKO, Utrecht
20:00
Boogie Wonderland Band
Evoluon, Eindhoven
20:30
Pelgrim
Extase, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Fidei et Arti, Oudenbosch
21:00
40 UP
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Meadows
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Salsa Dance Gala
Gelredome, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam