Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Grote Kerk Wageningen
Wageningen
19:30
Grote Kerk Naarden
Naarden
20:30
Groene Engel
Oss
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Extase
Tilburg
16:30
Effenaar
Eindhoven
01:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
De Zwerver
Oostende
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
De Meester
Almere
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kreun
Kortrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Grote Kerk
Alkmaar
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Buze
Steenwijk
20:15
De Bosuil
Weert
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
C.C. Landvast
Alblasserdam
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Brandpunt
Breda
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 16 december 2016
23:00
Bitbird Label Night
Melkweg, Amsterdam
Jayh
Melkweg, Amsterdam
19:00
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
21:00
Démira + Aiden
Luxor Live, Arnhem
20:00
Skip & Die
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rusty Nuts
Little Devil, Tilburg
Gare Du Nord
LantarenVenster, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Maxazine Presents: Marvin Dee + Petrol + Abby Lies
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Kennemer Theater, Beverwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
Anúna
Grote Kerk Wageningen, Wageningen
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Naarden, Naarden
20:30
A Soulful Xmas with Berget Lewis
Groene Engel, Oss
Sevn Alias
Grenswerk, Venlo
The Dutch Eagles
Goudse Schouwburg, Gouda
Symfo Classics
Gigant, Apeldoorn
20:00
Fleddy Melculy
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Flint, Amersfoort
20:30
Green Lizard
Extase, Tilburg
16:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
01:30
Eindhoven Metal Meeting Afterparty
Dynamo, Eindhoven
20:30
De Kift / Rats on Rafts
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Milow
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sabrina Starke
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
DVKES
De Zwerver, Oostende
20:30
Stephanie Struijk - Nieuwe Maan
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Noord Nederlands Orkest - Kerst met de Vijfde van Mahler
De Nieuwe Kolk, Assen
Amsterdam Klezmer Band
De Nieuwe Kolk, Assen
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Sandra van Nieuwland
De Meester, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Maaspoort, Venlo
Birth of Joy / The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman van Veen - Kerstconcert
De Grote Kerk, Alkmaar
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
20:00
Bökkers
De Buze, Steenwijk
20:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
T-99
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Dans Dans
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Frank Roberscheuten Hiptett
C.C. Landvast, Alblasserdam
Trixie Whitley
C.C. Hasselt, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Tjing Tjing
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
THT
Brandpunt, Breda
IQ - Christmas Bash
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Liptease Kerstshow
Bibelot, Dordrecht
21:00
Censi Rock
Altstadt, Eindhoven
10 jaar Nick & Simon
Ahoy, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 17 december 2016
20:00
Nils van Haften / Shirma Rouse
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:30
Avery Plains
Vera, Groningen
Bettie Serveert
Vera, Groningen
3J'S - Acoustic Christmas
van Beresteyn, Veendam
15:00
Dédé and the Hedge
Tuinhuis van Charlotte, Breda
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Zazí - Supernova
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Kik
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
20:00
Bertolf
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag
Paul de Munnik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Liptease Kerstshow
Sugar Factory, Amsterdam
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kovacs / Metropole Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem