PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -890
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 16 dec
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
PopEi
Eindhoven
Paard
Den Haag
2
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Victorie
Alkmaar
Poppodium Volt
Sittard
1
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
Grenswerk
Venlo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Thiemeloods
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
De Grote Kerk
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Ahoy
Rotterdam
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oedipus
Amsterdam
2
1
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Bosuil
Weert
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
C.C. Landvast
Alblasserdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
LantarenVenster
Rotterdam
1
Boerderij
Zoetermeer
3
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Q-bus
Leiden
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Extase
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
21:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Statenzaal
Zwolle
2
Rotown
Rotterdam
2
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Brandpunt
Breda
1
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:00
Melkweg
Amsterdam
1
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
za 17 dec
Meervaart
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
1
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Vera
Groningen
2
Goudse Schouwburg
Gouda
J.C. Elektra
Sliedrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn

vrijdag 16 december 2016

20:00
Enge Buren - Ruk! Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bökkers De Buze, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Chippendales - Break The Rules 2016 Chassé Theater, Breda
20:00
Huismerk PopEi, Eindhoven
Foto Barrelhouse
Barrelhouse Paard, Den Haag
2
20:00
The Kik Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
King of the World Victorie, Alkmaar
Foto DeWolff
DeWolff Poppodium Volt, Sittard
1
20:00
Jesus Christ Superstar Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Eric Clapton Undercoversessie Roepaen, Ottersum
20:00
Tjing Tjing Burgerweeshuis, Deventer
1
20:00
Sabrina Starke Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:00
Candy Dulfer Metropool, Hengelo
20:00
Dans Dans M.C. Cactus, Sint-Andries
Sevn Alias Grenswerk, Venlo
20:00
The Black Marble Selection in Mezz Breda Mezz, Breda
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Anne Soldaat / Iris Penning Thiemeloods, Nijmegen
20:00
Skip & Die Luxor Live, Arnhem
Herman van Veen - Kerstconcert De Grote Kerk, Alkmaar
20:00
Sandra van Nieuwland De Meester, Almere
Model Depose Popcentrale, Dordrecht
20:00
Maxazine Presents: Marvin Dee + Petrol + Abby Lies Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Lose Control: Serious Request Editie - dancefeest voor 12 t/m 15 jaar Mezz, Breda
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Concrete Meal / King Drive / switchboard P60, Amstelveen
20:00
Canshaker Pi Podium Asteriks, Leeuwarden
Foto 10 jaar Nick & Simon
10 jaar Nick & Simon Ahoy, Rotterdam
1
20:00
The Sunshine Boys Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Indian Askin
Indian Askin Oedipus, Amsterdam
2
1
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Iain Matthews Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Zaantheater, Zaandam
20:15
Stahlzeit De Bosuil, Weert
20:15
Vreemde Kostgangers Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Diligentia, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort Flint, Amersfoort
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
New York Gospel Stars - Black Energy Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Maaspoort, Venlo
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Dialoog, Ermelo
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Milow Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Welkom bij de Fresku Show Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
De Kift / Rats on Rafts Doornroosje, Nijmegen
20:30
Frank Roberscheuten Hiptett C.C. Landvast, Alblasserdam
20:30
Stephanie Struijk - Nieuwe Maan De Oosterpoort, Groningen
Foto Gare Du Nord
Gare Du Nord LantarenVenster, Rotterdam
1
Foto IQ - Christmas Bash
IQ - Christmas Bash Boerderij, Zoetermeer
3
20:30
Fantosh Patronaat, Haarlem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Oldenosborn - #Life Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
De B-kant Q-bus, Leiden
20:30
Daredevils De Vorstin, Hilversum
20:30
A Soulful Xmas with Berget Lewis Groene Engel, Oss
20:30
Green Lizard Extase, Tilburg
20:30
De Partizanen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mannen van Naam Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
21:00
Heights Meditation Willemeen, Arnhem
21:00
Bokoesam Paradiso, Amsterdam
21:00
T-99 Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Tarragona Statenzaal, Zwolle
2
Foto Town of Saints
Town of Saints Rotown, Rotterdam
2
21:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
HoppaH! / Shoe Eating Rabbits Vera, Groningen
21:00
Liptease Kerstshow Bibelot, Dordrecht
21:00
Démira + Aiden Luxor Live, Arnhem
21:00
Censi Rock Altstadt, Eindhoven
21:00
The Doors Alive De Vorstin, Hilversum
21:00
Rusty Nuts Little Devil, Tilburg
21:30
THT Brandpunt, Breda
1
21:30
DVKES De Zwerver, Oostende
22:00
Hugo Oak Merleyn, Nijmegen
22:00
Boscha Nova / Fountain Of Youth / Guado / Raynor Bruges & Murda Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Answer Code Request Muziekgieterij, Maastricht
23:00
Bitbird Label Night Melkweg, Amsterdam
1
23:00
High Tea Patronaat, Haarlem
23:00
RocknRolla Soundsystem Neushoorn, Leeuwarden

zaterdag 17 december 2016

Theatergroep Oeloek - Opschmùck Meervaart, Amsterdam
Foto DeWolff
DeWolff Patronaat, Haarlem
1
Johan Goossens - Daglicht Het Evertshuis, Bodegraven
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Vera, Groningen
2
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Goudse Schouwburg, Gouda
Fleddy Melculy J.C. Elektra, Sliedrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Het Park, Hoorn
Pagina -890