Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
15:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
19:30
Hedon
Zwolle
14:00
Go Planet
Enschede
11:00
Go Planet
Enschede
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Flapcan
Haarlem
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
15:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
Chassé Theater
Breda
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
16:30
Café Buckshot
Groningen
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
21:00
WORM
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
People's Place
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Evergem
Evergem
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
20:00
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Munttheater
Weert
Melkweg
Amsterdam
Lux
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
zondag 31 januari 2016
20:15
Boudewijn de Groot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ambiq
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Singer-songwriter Pleun Pijnenburg
PopEi, Eindhoven
20:00
Canvas / Prevalent
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
14:00
Oaks & Baggabiek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Dez Mona (B) + Lili Grace (B)
Patronaat, Haarlem
Circle Percussion - Bang! That Drum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Half Way Station
Paradiso, Amsterdam
16:00
Sinas
Paradiso, Amsterdam
16:00
Mobb Deep
Paard, Den Haag
15:00
Jaya The Cat / Voodoo Glow Skulls
Paard, Den Haag
20:30
Echo & The Bunnymen
Muziekgieterij, Maastricht
STUFF.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
Hard Skin (UK)
Little Devil, Tilburg
15:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Amado + ... And Then Some
Hostel Strowis, Utrecht
19:30
De Nieuwe Stempel / Red Beard Funk Circus / View for a Day
Hedon, Zwolle
14:00
K3
Go Planet, Enschede
11:00
K3
Go Planet, Enschede
16:15
Einfach Kurt
Gigant, Apeldoorn
17:00
Damp
Flapcan, Haarlem
18:30
Jeanne au bûcher
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
15:00
Le peuple des silencieux
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:30
Anne Soldaat
EKKO, Utrecht
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
De Oosterpoort, Groningen
The Tallest Man on Earth
De Oosterpoort, Groningen
14:15
Delta Quintet
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:00
Éva Szalai speelt pianomuziek om lekker bij weg te dromen
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
18:00
The Grit
Café ‘t Spektakel, Asten
16:30
The Cavern
cafe de twee wezen, Sassenheim
16:30
Anthony's Putsch
Café Buckshot, Groningen
16:00
My Blue Van
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Gypsy Philharmonic Orchestra
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Joseph & Maia / Kelvin Jones
Bitterzoet, Amsterdam
Cancer Bats
Bibelot, Dordrecht
maandag 01 februari 2016
20:15
Rhodes
TivoliVredenburg, Utrecht
together PANGEA
Sugar Factory, Amsterdam
Cancer Bats
Patronaat, Haarlem
22:00
Singapore Sling
Paradiso, Amsterdam
20:00
Daughter
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mutemath
Melkweg, Amsterdam
The Tallest Man on Earth
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
The Game
Annabel, Rotterdam
dinsdag 02 februari 2016
21:00
PANTROPICAL: MAURICE LOUCA + THE DWARFS OF EAST AGOUZA + SUBLIME FREQU
WORM, Rotterdam
20:30
Martyn Joseph
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Alberta Cross
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
20:30
Lilian Vieira
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
Golden Earring
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Rhodes
People's Place, Amsterdam
The Paper Kites
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Doors in Concert
P60, Amstelveen
20:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
19:30
Blue Crime
Melkweg, Amsterdam
together PANGEA
EKKO, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Axelle Red
C.C. Evergem, Evergem
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
20:00
Suicidal Tendencies
013, Tilburg
woensdag 03 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
20:30
Heathered Pearls / Lord Raja / Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
Daniel Norgren
TivoliVredenburg, Utrecht
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Muzeval, Emmen
Stef Bos
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Daniël Arends
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Vonder & Bloom
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Her Majesty
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Lone Bellow
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dynamite Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
The Darkness
Melkweg, Amsterdam
Chris Chameleon - Drie Vriende
Lux, Nijmegen
21:00
013 op locatie: Grieved
Little Devil, Tilburg
20:00
Grieved
Little Devil, Tilburg
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar