Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vooruit
Gent
16:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Spant!
Bussum
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
15:00
Paard
Den Haag
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
15:00
Chassé Theater
Breda
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
11:00
Go Planet
Enschede
14:00
Go Planet
Enschede
16:00
Zaal Thijssen
Vlierden
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
15:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Cacaofabriek
Helmond
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
14:00
V11
Rotterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
18:00
Café ‘t Spektakel
Asten
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rotown
Rotterdam
15:00
Splendor
Amsterdam
15:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
C.C. Evergem
Evergem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Omval
Diemen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
WORM
Rotterdam
20:30
People's Place
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:00
013
Tilburg
21:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
EKKO
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
013
Tilburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lux
Nijmegen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Little Devil
Tilburg
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater PePijn
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
19:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
zondag 31 januari 2016
20:00
Ghost
Vooruit, Gent
16:00
Gypsy Philharmonic Orchestra
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Hainides
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Half Way Station
Paradiso, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
19:00
Hard Skin (UK)
Little Devil, Tilburg
16:00
Incubated: Fluisterzacht - Sebastian Plano & String Quartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:30
Jasper Schalks / Luka
Tolhuistuin, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
15:00
Jaya The Cat / Voodoo Glow Skulls
Paard, Den Haag
18:30
Jeanne au bûcher
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
19:45
Joseph & Maia / Kelvin Jones
Bitterzoet, Amsterdam
11:00
K3
Go Planet, Enschede
14:00
K3
Go Planet, Enschede
16:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars
Zaal Thijssen, Vlierden
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
15:00
Le peuple des silencieux
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Ming's Pretty Heroes
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Mobb Deep
Paard, Den Haag
16:00
My Blue Van
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Oaks & Baggabiek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Patty Griffin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Richie Campbell
Rockhal, Esch zur Alzette
14:00
Saskia Josy
V11, Rotterdam
16:00
Sinas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Singer-songwriter Pleun Pijnenburg
PopEi, Eindhoven
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Amado + ... And Then Some
Hostel Strowis, Utrecht
STUFF.
Melkweg, Amsterdam
16:30
The Cavern
cafe de twee wezen, Sassenheim
18:00
The Grit
Café ‘t Spektakel, Asten
The Tallest Man on Earth
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
together PANGEA
Rotown, Rotterdam
15:00
Trio Fossati
Splendor, Amsterdam
15:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
De Oosterpoort, Groningen
maandag 01 februari 2016
Cancer Bats
Patronaat, Haarlem
20:00
Daughter
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mutemath
Melkweg, Amsterdam
20:15
Rhodes
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Singapore Sling
Paradiso, Amsterdam
19:00
The Game
Annabel, Rotterdam
The Tallest Man on Earth
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
together PANGEA
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 02 februari 2016
20:00
Alberta Cross
Tolhuistuin, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Axelle Red
C.C. Evergem, Evergem
19:30
Blue Crime
Melkweg, Amsterdam
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
Golden Earring
Theater aan de Schie, Schiedam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lilian Vieira
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Martyn Joseph
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
21:00
PANTROPICAL: MAURICE LOUCA + THE DWARFS OF EAST AGOUZA + SUBLIME FREQU
WORM, Rotterdam
20:30
Rhodes
People's Place, Amsterdam
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
20:00
Suicidal Tendencies
013, Tilburg
21:00
The Doors in Concert
P60, Amstelveen
The Paper Kites
Paradiso, Amsterdam
together PANGEA
EKKO, Utrecht
woensdag 03 februari 2016
21:00
013 op locatie: Grieved
Little Devil, Tilburg
20:15
3J'S - Tour 7
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
An Evening With: Steven Wilson
013, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater de Purmaryn, Purmerend
Chris Chameleon - Drie Vriende
Lux, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniel Lohues
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniel Norgren
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Danny Vera
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Dans Dans
Het Bos, Antwerpen
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Klooster, Woerden
20:00
Dynamite Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Grieved
Little Devil, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Heathered Pearls / Lord Raja / Shigeto
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo - Schoft
Agnietenhof, Tiel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
19:00
Lilly Wood & The Prick
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Mr. Carmack
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
19:00
Remy van Kesteren - Musica Callada
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen