Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Groene Engel
Oss
Paradiso
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
NiXenMeer
Enschede
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
22:00
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Fulcotheater
IJsselstein
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Weverij
Zierikzee
Scheldetheater
Terneuzen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Groene Engel
Oss
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Zaantheater
Zaandam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
15:00
RASA
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Sojo
Leuven
OT301
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
'T Witte Hoes
Adorp
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
P60
Amstelveen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
STECK
Delft
Ahoy
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaterpand Weesp
Weesp
De hoogte
Winsum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Klif
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Werftheater
Utrecht
C.C. De Adelberg
Lommel
woensdag 27 januari 2016
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Suzan Seegers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Taksim Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
20:30
Open Podium
Groene Engel, Oss
Lucinda Williams
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Hot Club d’Europe
NiXenMeer, Enschede
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
22:00
Beast Behind the Sound Design (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
donderdag 28 januari 2016
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
15:00
Heiko Dijker / Lenneke van Staalen / Matangi Quartet
RASA, Utrecht
Danny Vera
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lukas Lelie / Steven Mahieu
Nijdrop, Opwijk
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:30
Pique!: Matt Epp
Q-Factory, Amsterdam
Henry Rollins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bird on the Wire / Flying Horseman
Paard, Den Haag
20:00
together PANGEA
Vera, Groningen
20:00
Broeder Dieleman
Tolhuistuin, Amsterdam
STUFF.
Merleyn, Nijmegen
20:00
Golden Void / Holy Sons
Sojo, Leuven
The Black Cult
OT301, Amsterdam
20:00
Shopping
Melkweg, Amsterdam
20:00
Radio Mortale: 45 Acid Babies / Silent War / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Grave Pleasures / Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Her Majesty
Het Klooster, Woerden
20:00
Bombardier Muffy / Tsar Bompa / Udarnik
Extase, Tilburg
20:00
Hiphop Café XL editie
Grounds, Rotterdam
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:30
Lieve Bertha
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Taksim Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Davey Richmond
P60, Amstelveen
20:30
ESKA in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Jagwar Ma
Rotown, Rotterdam
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
Memphis Maniacs
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rob Klerkx & the Secret + Alaskans
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sam Renascent
Winston, Amsterdam
21:30
Jalane Music
STECK, Delft
vrijdag 29 januari 2016
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater De Kolk, Assen
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
Joris Linssen & caramba - STROOM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Knol - Lost & Found
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel