Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
De Reggehof
Goor
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Kapel
Zoersel
20:00
IJsselhallen
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
dB's
Utrecht
20:00
Annabel
Rotterdam
Oedipus
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Evoluon
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Laurenskerk
Rotterdam
20:00
Music City
Antwerpen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Pul
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
A9 studios
Uitgeest
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Extase
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
N9
Eeklo
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:15
De Bosuil
Weert
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Vera
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Gigant
Apeldoorn
Baroeg
Rotterdam
Het Depot
Leuven
Grote Kerk
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
11:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
12:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:15
Musis
Arnhem
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 17 december 2016
19:30
Ellen ten Damme
De Reggehof, Goor
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
Kovacs / Metropole Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Symfo Classics
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Kik
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ntjam Rosie
Roepaen, Ottersum
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Geoff Tate
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
20:00
Trixie Whitley
Effenaar, Eindhoven
20:00
Trixie Whitley
De Kapel, Zoersel
20:00
Praise United XL
IJsselhallen, Zwolle
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Coppersky / Green Lizard
dB's, Utrecht
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Annabel, Rotterdam
Indian Askin
Oedipus, Amsterdam
20:00
Steak Number Eight
Poppodium Volt, Sittard
Milow
De Roma, Antwerpen
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Bombita's / Mark Foggo - Stappen als Toen XXL
Iduna, Drachten
20:00
Boogie Wonderland Band
Evoluon, Eindhoven
20:00
Still Alive Tribute
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Highway Orange / Out Of The Way
Altstadt, Eindhoven
20:00
Nils van Haften / Shirma Rouse
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
20:00
Meadows
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Messiah Händel
Laurenskerk, Rotterdam
20:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Damaged Head / Lotus
Music City, Antwerpen
20:00
Bertolf
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Salsa Dance Gala
Gelredome, Arnhem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Welkom bij de fresku Show
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
De Doelen, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Ian Fischer / Town of Saints
EKKO, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
LOS - VAST
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
20:30
Pink FLoyd Project met Durga McBroom en Bert Heerink
A9 studios, Uitgeest
20:30
Skip & Die
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Harry Sacksioni
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Zazí - Supernova
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Pelgrim
Extase, Tilburg
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Joanne Shaw Taylor
Bibelot, Dordrecht
Bewilder
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
New Cool Collective ft. Mark Reilly
De Peppel, Zeist
21:00
Miles!
N9, Eeklo
21:00
40 UP
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Paranoid State + Yawp! + Tense Reaction
Little Devil, Tilburg
21:00
Jazz & Beyond: Flatlandic RundFunk
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Afrolijk
Melkweg, Amsterdam
21:00
Rockabilly met de Barnbees
JKC Nirwana, Dronten
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
22:00
Flat Tire
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
LIVE: Among The Saints (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Mike Servito / Move D. / Optimo / Zeezout
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Merleyn, Nijmegen
23:30
Avery Plains
Vera, Groningen
zondag 18 december 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Her Majesty
Gigant, Apeldoorn
Hate / Noctem
Baroeg, Rotterdam
Milow
Het Depot, Leuven
Herman van Veen - Kerstconcert
Grote Kerk, Den Haag
Anúna
Theater De Willem, Papendrecht
11:00
Grootste platen/cd beurs van de Achterhoek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
12:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Singer-Songwriter
Paradiso, Amsterdam
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:15
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
14:15
Ellen Deelen / Jet Hoogen Esch / Ger Venneker
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Angels
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
15:00
A Soulful X-Mas with Berget Lewis
Iduna, Drachten
15:00
Pia Douwes - A Midwinter's Tale
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:00
Windbroke
Theater De Verwachting, Ritthem
15:00
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Nirvana door Zapp4
Tolhuistuin, Amsterdam