Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
16:00
Concerto
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
21:00
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Peppel
Zeist
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Weijer
Boxmeer
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Dorpstheater Wormer
Wormer
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
17:00
Go Planet
Enschede
Go Planet
Enschede
20:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Trefpunt
Warmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
JKC Nirwana
Dronten
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar
21:00
N9
Eeklo
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
12:00
Rietveld Theater
Delft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
Rotown
Rotterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 30 januari 2016
20:00
Herman Brock Jr.
Bibelot, Dordrecht
21:00
Maas
Blue Collar Hotel, Eindhoven
22:00
Thomas Toussaint Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Caamora Theatre Company / Clive Nolan / She in Concert
Boerderij, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Leif de Leeuw Band
Café de Gouden Leeuw, Nispen
17:00
De Bloes Broers
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Her Majesty
Capellenborg Theater, Wijhe
21:00
Deaf Charley / The Barbeardians
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Jacques Stotzem
Centre Culturel de Soignies, Soignies
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
16:00
Eefje De Visser
Concerto, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Cultura, Ede
21:00
Author & Punisher / Bong Ra
dB's, Utrecht
Remember Phil and Gary
De Bosuil, Weert
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
20:00
The Cool Quest
De Meester, Almere
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mark Lotz & A Fula’s Call
De Peppel, Zeist
Tango Extremo
De Schattelijn, Geertruidenberg
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
20:00
Automatic Sam / Raw Flowers / Sugartoosh
Den Diek, Lichtenvoorde
22:00
Planet Rose: Premiere PR Documentary + mystery guest
Doornroosje, Nijmegen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
21:00
Podium Dukdalf presents: De Dood || Rene SG || Cold Fire
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
together PANGEA
Effenaar, Eindhoven
Knalland's Birthday Bash
EKKO, Utrecht
20:30
Joséphine Baker : Paris mon amour!
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Cendrillon
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
T-Strijd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Illusionless
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Gerson Main
Gebr. De Nobel, Leiden
17:00
K3
Go Planet, Enschede
K3
Go Planet, Enschede
20:00
Frédérique Spigt
Hedon, Zwolle
Broederliefde / SBMG
Hedon, Zwolle
21:00
George Baker / Reservoir Dogs Band
Het Bolwerk, Sneek
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Engraved / Infantry / Route North / The Fourth
JKC Nirwana, Dronten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Roby Lakatos
Maison De La Culture, Tournai
20:00
Nahko And Medicine For The People
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs van Nederland - Hiphop
Melkweg, Amsterdam
23:00
Kei Goed Gratis: Daisy’s DJ Team + Seliér + Raywell + CHIMP + VJ Berry
Mezz, Breda
21:00
Clean Pete
Mezz, Breda
20:15
Paul Mulder / Trio Odessa
Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
21:00
Gregory Page
N9, Eeklo
22:00
Aroy Dee / Conforce
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
God Dethroned
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
20:30
The Timers
Paard, Den Haag
20:30
Woody & The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
De Grote Prijs van Nederland - Bands
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eva de Roovere
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support
Patronaat, Haarlem
Tim Knol - Lost & Found
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Jersey Devil / Skullsuit / Tarragona
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Porgy en Bess, Terneuzen
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
12:00
Derrel Niemeijer / Gert Vandenberghe / Iris Penning / Jee Kast / Marco
Rietveld Theater, Delft
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Dez Mona
Rotown, Rotterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Nederlands Blazers Ensemble - Cuba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Danny Vera
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
The Pink Floyd Sound
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Gone To Waste
StudioGonz, Gouda
20:00
Moon Moon Moon
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
William the Conqueror
Taverne, Bergen
20:00
Barking Bruce
The Waterhole, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Boudewijn de Groot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater Carrousel, Ommen
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stef Bos
Theater De Leest, Waalwijk