PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -887
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 jan
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
De Meerpaal
Dronten
Paradiso
Amsterdam
1
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Mezz
Breda
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Walhalla
Deventer
21:00
Café de Herberg
Ommen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
The Bull's Eye
Assen
21:30
So What!
Gouda
1
21:30
Brouwershuis
Vrasene
1
21:30
Stathe
Utrecht
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
22:00
Merleyn
Nijmegen
1
EKKO
Utrecht
1
22:30
Studio K
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
2
1
za 30 jan
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
De Weijer
Boxmeer
Het Plein
West-Graftdijk
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Ahoy
Rotterdam
2
1
Dorpstheater Wormer
Wormer
Het Trefpunt
Warmond
1
Vorst Nationaal
Brussel
1
Gashouder
Dedemsvaart
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theaters Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Posttheater
Arnhem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
S.C.C. De Enck
Oirschot
12:00
Rietveld Theater
Delft
Go Planet
Enschede
2
16:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
17:00
Go Planet
Enschede
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
2
4
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Patronaat
Haarlem
1
Hedon
Zwolle
1
Effenaar
Eindhoven
3
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
013
Tilburg
3
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Bosuil
Weert
1
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
Gebr. De Nobel
Leiden
1
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
1
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Muziekcafé De Lantaern
Zevenaar

vrijdag 29 januari 2016

20:30
Silly Walks (bluesrock) / F.O.D. Paard, Den Haag
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
ACDC UK / Powerslave / Vintage Solid Rock Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg De Meerpaal, Dronten
Foto Suede
Suede Paradiso, Amsterdam
1
21:00
Wille and the Bandits - Grim Tim Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Sunday Kids / The Monroes Het Bolwerk, Sneek
21:00
Gerson Main & ’t Fanfare Mezz, Breda
21:00
Luke Winslow King feat. Roberto Luti Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Donnerwetter Cul de Sac, Tilburg
21:00
Beyond Horizons / Wayfarer Youth Walhalla, Deventer
21:00
In Trouble Café de Herberg, Ommen
21:00
Anna Rune Bibelot, Dordrecht
21:00
Club 3voor12/Eindhoven: Tsar Bompa + MOOON + Op Zoek Naar Johan Effenaar, Eindhoven
21:00
ESKA Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Jeff Lorber Fusion North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mr. Knowhow The Bull's Eye, Assen
21:30
Daydream Delusion So What!, Gouda
1
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons Brouwershuis, Vrasene
1
21:30
Sailing To Suez Stathe, Utrecht
21:30
Acoustic Mix Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
22:00
Dez Mona Merleyn, Nijmegen
1
Foto Broeder Dieleman
Broeder Dieleman EKKO, Utrecht
1
22:30
Gallowstreet / La Banda Fantastica / Tien Son Studio K, Amsterdam
23:00
Chali 2Na Paradiso, Amsterdam
23:00
Michael Mayer EKKO, Utrecht
23:00
Eskei83 / Full Crate / Sticks Doornroosje, Nijmegen
23:00
Blackout TivoliVredenburg, Utrecht
2
1

zaterdag 30 januari 2016

The Pink Floyd Sound Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - JABROER Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Joris Linssen & caramba - STROOM Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tim Knol - Lost & Found Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Schoft Theater de Hofnar, Valkenswaard
JP & The Seeger Session Band Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater Zuidplein, Rotterdam
1
Mark van de Veerdonk - TOF De Weijer, Boxmeer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Plein, West-Graftdijk
1
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Vrienden van Amstel LIVE!
Vrienden van Amstel LIVE! Ahoy, Rotterdam
2
1
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Dorpstheater Wormer, Wormer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Het Trefpunt, Warmond
1
Foto Tame Impala
Tame Impala Vorst Nationaal, Brussel
1
Lankmoed - Onvergetelijk Gashouder, Dedemsvaart
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tango Extremo De Schattelijn, Geertruidenberg
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato Podium Hoge Woerd, De Meern
Stef Bos Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg Ogterop, Meppel
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theaters Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind De Maaspoort, Venlo
Vincent Geers - Je moet het maar durven Werftheater, Utrecht
André Manuel - Het geval apart Het Kielzog, Hoogezand
Rob en Emiel - Da's sterk C.C. Nesterlé, Nistelrode
Lebbis - De Paardenpoetser Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Angela Groothuizen - IKIGAI S.C.C. De Enck, Oirschot
12:00
Derrel Niemeijer / Gert Vandenberghe / Iris Penning / Jee Kast / Marco Rietveld Theater, Delft
Foto K3
K3 Go Planet, Enschede
2
16:00
Reünie The Note Baroeg, Rotterdam
16:00
Eefje De Visser Concerto, Amsterdam
16:00
Cendrillon Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
17:00
K3 Go Planet, Enschede
17:00
De Bloes Broers Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
De Grote Prijs van Nederland - Hiphop Melkweg, Amsterdam
Foto De Grote Prijs van Nederland - Bands
De Grote Prijs van Nederland - Bands Paradiso, Amsterdam
2
4
19:30
Gerson Main Gebr. De Nobel, Leiden
Foto The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support
The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary Memphis Maniacs + Support Patronaat, Haarlem
1
Foto Broederliefde / SBMG
Broederliefde / SBMG Hedon, Zwolle
1
Foto together PANGEA
together PANGEA Effenaar, Eindhoven
3
20:00
Nahko And Medicine For The People Melkweg, Amsterdam
20:00
The Cool Quest De Meester, Almere
20:00
Her Majesty Capellenborg Theater, Wijhe
Foto Echo & The Bunnymen
Echo & The Bunnymen 013, Tilburg
3
20:00
Danny Vera Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Daniël Arends De Kattendans, Bergeijk
20:00
Remember Phil and Gary De Bosuil, Weert
1
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Jacques Stotzem Centre Culturel de Soignies, Soignies
20:00
Gone To Waste StudioGonz, Gouda
20:00
Frédérique Spigt Hedon, Zwolle
Foto Illusionless
Illusionless Gebr. De Nobel, Leiden
1
20:00
Wille and the Bandits Duycker, Hoofddorp
20:00
Barking Bruce The Waterhole, Amsterdam
20:00
Moon Moon Moon Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Automatic Sam / Raw Flowers / Sugartoosh Den Diek, Lichtenvoorde
1
20:00
T-Strijd Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Kevin Hart Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Orpheus, Apeldoorn
20:00
Herman Brock Jr. Bibelot, Dordrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Wibi Soerjadi Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Chassé Theater, Breda
20:15
Paul Mulder / Trio Odessa Muziekcafé De Lantaern, Zevenaar
Pagina -887