Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Martiniplaza
Groningen
Luxor Live
Arnhem
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paleis 12
Brussel
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
Scheltema Complex
Leiden
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Roepaen
Ottersum
P3
Purmerend
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
De Waagschaal
Deventer
So What!
Gouda
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
22:00
Atak
Enschede
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Cafe de Pompe
Goes
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
WORM
Rotterdam
Musis
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Cultura
Ede
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Winsinghhof
Roden
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Sneek
Sneek
15:00
Hofman
Utrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
De Meester
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Sugar Factory
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
vrijdag 05 februari 2016
20:30
Michael Prins
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
Fresku
Luxor Live, Arnhem
De Staat
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
KISS on the Rocks
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Cooper / David Benjamin
Paard, Den Haag
20:30
Gerson Main
Simplon, Groningen
20:30
Beans & Fatback
Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Pretty Filthy Creatures
Metropool, Hengelo
20:30
La légende du Roi Arthur
Paleis 12, Brussel
20:30
Michel Jonasz
Maison De La Culture, Tournai
20:30
TAB
Centre Culturel d'Ans, Alleur
Spinvis
Scheltema Complex, Leiden
21:00
Colin Blunstone
Vorstin, Hilversum
21:00
Vlammende Vrijdag w. Sores (live) + DJ Jurre
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Kroese Records Labelnight: Robin Borneman / Einfach Kurt
Luxor Live, Arnhem
21:00
X Ambassadors
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda
21:00
Undercoversessie Iron Maiden
Roepaen, Ottersum
Sjako!
P3, Purmerend
21:00
MakeBelieve
De Peppel, Zeist
21:00
Alternative Chinese New Year
Cinetol, Amsterdam
21:00
Rabasa
Grounds, Rotterdam
21:00
WILDPLASSEN
OCCII, Amsterdam
21:00
Frank Blueka
De Waagschaal, Deventer
Orgaanklap
So What!, Gouda
21:30
The Bad Penny Band (UK)
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
22:00
Basic Grooves DJ's
Atak, Enschede
22:00
Pleinvrees on Tour
Hedon, Zwolle
22:00
Influenza* Invites
Neushoorn, Leeuwarden
22:30
De Broodroosters
Cafe de Pompe, Goes
23:00
Bixiga 70
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
Dope Boys: Met Slick, Djoevenile, Vanityball, Roger Brouwn, Yung Feuri
WORM, Rotterdam
zaterdag 06 februari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Aan de Slinger, Houten
Michael Prins
Cultura, Ede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Chris Chameleon - Drie Vriende
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Winsinghhof, Roden
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Meervaart, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stef Bos
Theater Sneek, Sneek
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Mewithoutyou / The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid
Melkweg, Amsterdam
19:00
Musique de Chambre à part
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
19:30
Kraftklub
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bring On The Bloodshed (album release)
Patronaat, Haarlem
19:30
NIET LULLEN, MAAR SPEELUH!!!
De Meester, Almere
Golden Earring
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Artvark / Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wim Mertens Ensemble
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Danny Vera
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
DJ Miss World presents: Sterk Water (live) naar de Zee Dragen, Benefie
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
De Geweldigheid / Orgaanklap
Sugar Factory, Amsterdam
De Staat
Metropool, Hengelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
20:00
Joshua Radin
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Suede
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dazzled Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
Lindi Ortega
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gerson Main
Vorstin, Hilversum
20:00
Spawn + Trashcan + Crashjaw
Luxor Live, Arnhem
20:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
20:00
3J'S - Tour 7
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Toe Maar
Duycker, Hoofddorp
20:00
Pleinvrees On Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Her Majesty
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Disclosure
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Protection Patrol Pinkerton
De Kreun, Kortrijk
20:15
Martyn Joseph
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft