Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Vooruit
Boechout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Carrousel
Ommen
21:00
De Loods
Ridderkerk
Paradiso
Amsterdam
21:30
STECK
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Energiehuis
Dordrecht
Musis
Arnhem
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Metropool
Hengelo
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Manifesto
Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
RASA
Utrecht
22:00
De Bliksem
Den Helder
19:30
Patronaat
Haarlem
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
RASA
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Dialoog
Ermelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
15:00
Hofman
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Iduna
Drachten
De Muze
Noordwijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
DeLaMar
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
14:00
De Amer
Amen
16:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
16:00
Concerto
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:00
Trix
Antwerpen
16:00
Café de Herberg
Ommen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Ernesto's
Sittard
Theater Concordia
Enschede
14:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
18:00
Ernesto's
Sittard
Dynamo
Eindhoven
20:30
De Schalm
Westwoud
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Club Escape
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zaterdag 06 februari 2016
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jan Hautekiet / Rick de Leeuw
Theater Vooruit, Boechout
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
20:00
Her Majesty
Theater Carrousel, Ommen
21:00
Hef + Sevn Alias
De Loods, Ridderkerk
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
21:30
Ground Control
STECK, Delft
Golden Earring
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Gerson Main
Vorstin, Hilversum
21:00
Femme Vanille
Energiehuis, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
20:00
DJ Miss World presents: Sterk Water (live) naar de Zee Dragen, Benefie
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Disclosure
Vorst Nationaal, Brussel
De Staat
Metropool, Hengelo
De Geweldigheid / Orgaanklap
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dazzled Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
Danny Vera
De Harmonie, Leeuwarden
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:30
CROWN
De Fles, Spijkenisse
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Colin Blunstone & his All Star Band
Manifesto, Hoorn
Chris Chameleon - Drie Vriende
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
RASA, Utrecht
22:00
Brutal Mindz / Misfit–UK / Mr. Leathers
De Bliksem, Den Helder
19:30
Bring On The Bloodshed (album release)
Patronaat, Haarlem
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Bixiga 70
RASA, Utrecht
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Dialoog, Ermelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Artvark / Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
20:00
3J'S - Tour 7
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 07 februari 2016
15:00
Voodoo Glow Skulls
Iduna, Drachten
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
20:00
Sun Club
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Bart Rijs + Pix
Hostel Strowis, Utrecht
20:00
Storytelling
Theater Aan De Slag, Culemborg
Skunk Anansie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
17:00
old spice band
De Fles, Spijkenisse
14:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
16:00
Koyle, carnaval met winnaar Clash Of The Coverbands 2015
Altstadt, Eindhoven
20:00
Joshua Radin
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
John Gorka
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Joep Berkenbosch
Taverne, Bergen
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
16:00
DeWolff
Concerto, Amsterdam
14:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Colin Blunstone - BIS concert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:30
Cirque de Juliette / Mayin
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Celtic Woman
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Boudewijn de Groot
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:00
Behemoth
Trix, Antwerpen
16:00
55 Blues club!
Café de Herberg, Ommen
maandag 08 februari 2016
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
19:00
SKARNAVAL with JAYA THE CAT!
Ernesto's, Sittard
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
14:00
Kozakky Boys - Groot carnavalsfeest in Mezz
Mezz, Breda
20:00
Kodaline
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Joshua Radin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hotei
Paradiso, Amsterdam
Halestorm
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gebruik de zoekmogelijkheid om een artiest te selecteren / Jason Derül
Vorst Nationaal, Brussel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Black Stone Cherry
Trix, Antwerpen
dinsdag 09 februari 2016
21:00
We Are Here
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Vintage Caravan
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Nevermen
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nekrogoblikon
Merleyn, Nijmegen
18:00
N-YANG?! APPELESIENE?!
Ernesto's, Sittard
Mayday Parade
Dynamo, Eindhoven
20:30
Martyn Joseph
De Schalm, Westwoud
20:00
Laibach
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Kodaline
De Oosterpoort, Groningen
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
Jason Derulo
Club Escape, Amsterdam
Jason Derülo
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Ivan Ave & Mndsgn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Israel Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer