Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Lebuinuskerk
Deventer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Grounds
Rotterdam
16:30
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Ahoy
Rotterdam
19:30
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Spant!
Bussum
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Ahoy
Rotterdam
19:15
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:45
Hedon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:30
Paradiso
Amsterdam
maandag 19 december 2016
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Bløf
Paradiso, Amsterdam
Herman van Veen - Kerstconcert
Lebuinuskerk, Deventer
20:30
Steve-O
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
SKVR Jazznight Xmas Edition
Grounds, Rotterdam
16:30
Festival Stille Nacht (Rotterdam)
Rotown, Rotterdam
David Gray
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 20 december 2016
Paul de Munnik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Gina Yashere
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Ciaran Lavery
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:00
pbug
Paradiso, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Emiliana Torrini & The Colorist
Tolhuistuin, Amsterdam
Bløf
Paradiso, Amsterdam
19:30
MHD
Melkweg, Amsterdam
Anúna
De Nieuwe Kolk, Assen
Trixie Whitley
Koninklijk Circus, Brussel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lebbis - Good News Show
Diligentia, Den Haag
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
LOS - VAST
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Gosto
Muziekgieterij, Maastricht
Dans Dans
Merleyn, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
19:30
SKVR Pop On Stage
Grounds, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Bertolf
Schouwburg Odeon, Zwolle
woensdag 21 december 2016
Paul de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
CUT_
Paradiso, Amsterdam
Dans Dans
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rivers
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Paradiso, Amsterdam
19:30
Steve'n'Seagulls
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hooverphonic With Orchestra II
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Trixie Whitley
De Roma, Antwerpen
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Spant!, Bussum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Podium Hoge Woerd, De Meern
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Henk & Melle
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Anúna
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Benjamin Herman / Bert Heerink / Jan Akkerman / Ruben Hoeke
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Black and White Christmas Night
Wilminktheater, Enschede
Johan Goossens - Daglicht
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Her Majesty
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Merleyn, Nijmegen
20:30
Bart Wirtz
Theater de Bussel, Oosterhout
3J'S - Acoustic Christmas
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Hoftheater, Raalte
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
19:15
SKVR Pop On Stage
Grounds, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Steve-O
013, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sandra van Nieuwland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Carter Sampson / Hidden Agenda Deluxe
Grenswerk, Venlo
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Junushoff Theater, Wageningen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:30
Headspace
Boerderij, Zoetermeer
19:45
Nits
Hedon, Zwolle
donderdag 22 december 2016
Nits
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Anúna
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Flint, Amersfoort
20:00
DAC
Fluor, Amersfoort
20:30
Jochen Otten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:30
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam