PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -885
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 18 dec
16:00
Grand Cafe De Haven
Zwammerdam
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Gigant
Apeldoorn
1
17:00
Metropool
Hengelo
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Grenswerk
Venlo
Melkweg
Amsterdam
1
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Taverne
Bergen
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Doornroosje
Nijmegen
2
20:30
EKKO
Utrecht
Arminius
Rotterdam
1
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Mezz
Breda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
ma 19 dec
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Lebuinuskerk
Deventer
1
16:30
Rotown
Rotterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Grounds
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
2
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
di 20 dec
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
19:30
Grounds
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
1
Koninklijk Circus
Brussel
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Merleyn
Nijmegen
2
wo 21 dec
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Roma
Antwerpen
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaantheater
Zaandam
De Oosterpoort
Groningen
19:15
Grounds
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Ahoy
Rotterdam

zondag 18 december 2016

16:00
Alphen Opus 2 Grand Cafe De Haven, Zwammerdam
16:00
Stage Experience Muziekcafé Helmond, Helmond
Foto Cynbel
Cynbel Gigant, Apeldoorn
1
17:00
De IJssel Stroomt Over Metropool, Hengelo
19:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Hiphop Paradiso, Amsterdam
19:30
Joanne Shaw Taylor Grenswerk, Venlo
Foto New Model Army
New Model Army Melkweg, Amsterdam
1
20:00
Trijntje Oosterhuis Roepaen, Ottersum
20:00
The New York Gospel Singers Show Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret Taverne, Bergen
20:00
Geoff Tate (ex Queensryche) Acoustic Tour + Snake Bite Love Dynamo, Eindhoven
20:00
Liptease TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mick Flannery Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme Wilminktheater, Enschede
20:00
Captain Beefheart / Frank Lammers / Magic Band Patronaat, Haarlem
20:00
King of the World Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
And Friends Concerts: a balladeer Hofman Café, Utrecht
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Stephanie Struijk Kerstconcert & Kerstbuffet Theater Dina, Dedemsvaart
20:00
Benjamin Francis Leftwich De Oosterpoort, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tjing Tjing Doornroosje, Nijmegen
2
20:30
Dans Dans EKKO, Utrecht
Foto DeWolff
DeWolff Arminius, Rotterdam
1
Foto The Doors Alive
The Doors Alive Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Sofie Letitre Mezz, Breda
21:00
Talib Kweli Bitterzoet, Amsterdam

maandag 19 december 2016

Ronald Goedemondt - Geen sprake van Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Herman van Veen - Kerstconcert
Herman van Veen - Kerstconcert Lebuinuskerk, Deventer
1
16:30
Festival Stille Nacht (Rotterdam) Rotown, Rotterdam
19:30
Bløf Paradiso, Amsterdam
19:30
SKVR Jazznight Xmas Edition Grounds, Rotterdam
Foto David Gray
David Gray TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 DeLaMar, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Meervaart, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Muff Paradiso, Amsterdam
20:30
Steve-O De Oosterpoort, Groningen
2
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Agora Theater Lelystad, Lelystad

dinsdag 20 december 2016

Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Anúna De Nieuwe Kolk, Assen
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Paul de Munnik Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
3J'S - Acoustic Christmas Schouwburg Almere, Almere
19:30
SKVR Pop On Stage Grounds, Rotterdam
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
1
19:30
MHD Melkweg, Amsterdam
19:45
Steve-O TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Bertolf
Bertolf Schouwburg Odeon, Zwolle
1
Foto Trixie Whitley
Trixie Whitley Koninklijk Circus, Brussel
1
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 DeLaMar, Amsterdam
20:00
pbug Paradiso, Amsterdam
20:00
Gosto Muziekgieterij, Maastricht
20:00
NUHR Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
B’Rock / Nederlands Kamerkoor Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lebbis - Good News Show Diligentia, Den Haag
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’ Ahoy, Rotterdam
20:00
Emiliana Torrini & The Colorist Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Watskeburt?! - de musical Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
LOS - VAST Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Ciaran Lavery De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Gina Yashere Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Dans Dans
Dans Dans Merleyn, Nijmegen
2

woensdag 21 december 2016

Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Oude Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Theaters Tilburg, Tilburg
Trixie Whitley De Roma, Antwerpen
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje Spant!, Bussum
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater De Veste, Delft
3J'S - Acoustic Christmas Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot Hoftheater, Raalte
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Licht Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Paul de Munnik TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht De Oosterpoort, Groningen
19:15
SKVR Pop On Stage Grounds, Rotterdam
19:30
Steve'n'Seagulls Melkweg, Amsterdam
19:45
Nits Hedon, Zwolle
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
1
20:00
The Black and White Christmas Night Wilminktheater, Enschede
20:00
Rivers Paradiso, Amsterdam
20:00
Henk & Melle Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Hooverphonic With Orchestra II Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’ Ahoy, Rotterdam
Pagina -885