Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Brebl
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Weijer
Boxmeer
23:00
Mezz
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Mahogany Hall
Edam
20:30
Gaslab TU/e
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vera
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Lux
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
Victorie
Alkmaar
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
woensdag 18 januari 2017
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 1e jaars
Metropool, Hengelo
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - De Onzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Estafest
Brebl, Nijmegen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Dok6, Panningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paul de Munnik
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mathilde Santing
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 19 januari 2017
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Almere, Almere
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
The Kik
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yves Tumor
De School, Amsterdam
20:00
Young Gun Silver Fox
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Promised Land Sound
Paradiso, Amsterdam
19:30
Trentemoller
Melkweg, Amsterdam
19:00
Andrea Vasi / James Oesi
Portugese Synagoge, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alaskans
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Weijer, Boxmeer
23:00
Coco Bryce / Rachel Green
Mezz, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Maarten Hogenhuis Trio
Mahogany Hall, Edam
20:30
Awir Leon
Gaslab TU/e, Eindhoven
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Parktheater, Eindhoven
Touché Amoré
Dynamo, Eindhoven
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Batushka
Vera, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
23:00
Bismuth
Patronaat, Haarlem
Einstürzende Neubauten
Patronaat, Haarlem
20:30
Oliver / Season On The Line
Nieuwe Nor, Heerlen
André Manuel - De Onzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:45
The Funkalicious Collective
Duycker, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
René van Meurs - Even goede vrienden
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
K's Choice
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Jord - Afstudeershow
Neushoorn, Leeuwarden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Barren Earth / Insomnium / Wolfheart
Doornroosje, Nijmegen
The Dutch Eagles
Lux, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Muze, Noordwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Dok6, Panningen
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Hoftheater, Raalte
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Brace
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Meenthe, Steenwijk
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Leest, Waalwijk
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
The Pilgrims
Zaantheater, Zaandam
Tyketto
Boerderij, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
Hedon, Zwolle
vrijdag 20 januari 2017
21:00
Razorblade Messiah / Suicide Attack
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
The Dirty Daddies
Victorie, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere