PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -880
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 19 jan
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
2
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Patronaat
Haarlem
3
De School
Amsterdam
1
Ahoy
Rotterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Vera
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Sneek
Sneek
Boerderij
Zoetermeer
1
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
5
1
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mahogany Hall
Edam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Gaslab TU/e
Eindhoven
20:45
Duycker
Hoofddorp
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Mezz
Breda
vr 20 jan
Veluvine
Nunspeet
Gebouw T
Bergen op Zoom
2
Parktheater
Eindhoven
Fluor
Amersfoort
Theater De Winsinghhof
Roden
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Corneel
Lelystad
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Stenge
Heinkenszand
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Reggehof
Goor
Korzo
Den Haag
19:00
PopEi
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
2
TivoliVredenburg
Utrecht
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Flux
Zaandam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Willemeen
Arnhem
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Patronaat
Haarlem
2
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Paard
Den Haag

donderdag 19 januari 2017

14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Andrea Vasi / James Oesi Portugese Synagoge, Amsterdam
19:30
Trentemoller Melkweg, Amsterdam
19:30
Touché Amoré Dynamo, Eindhoven
2
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash Hedon, Zwolle
1
20:00
The Soul of Spanish Harlem Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Meenthe, Steenwijk
Foto Einstürzende Neubauten
Einstürzende Neubauten Patronaat, Haarlem
3
Foto Yves Tumor
Yves Tumor De School, Amsterdam
1
Foto Vrienden van Amstel Live!
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Batushka Vera, Groningen
20:00
Jord - Afstudeershow Neushoorn, Leeuwarden
20:00
NUHR Wilminktheater, Enschede
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Promised Land Sound Paradiso, Amsterdam
20:00
Young Gun Silver Fox Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Weijer, Boxmeer
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater Sneek, Sneek
Foto Tyketto
Tyketto Boerderij, Zoetermeer
1
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Muze, Noordwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Dok6, Panningen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
K's Choice Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
The Pilgrims Zaantheater, Zaandam
1
20:15
Barren Earth / Insomnium / Wolfheart Doornroosje, Nijmegen
5
1
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Hoftheater, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg Almere, Almere
20:30
The Kik Paradiso, Amsterdam
20:30
Maarten Hogenhuis Trio Mahogany Hall, Edam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Oliver / Season On The Line Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater PePijn, Den Haag
20:30
Alaskans Luxor Live, Arnhem
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Parktheater, Eindhoven
20:30
Hiphop Café Grounds, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Welkom bij de Fresku Show Diligentia, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Awir Leon Gaslab TU/e, Eindhoven
20:45
The Funkalicious Collective Duycker, Hoofddorp
23:00
Bismuth Patronaat, Haarlem
23:00
Coco Bryce / Rachel Green Mezz, Breda

vrijdag 20 januari 2017

The Dutch Eagles Veluvine, Nunspeet
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Gebouw T, Bergen op Zoom
2
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Parktheater, Eindhoven
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial Fluor, Amersfoort
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Theater De Winsinghhof, Roden
Henry van Loon - Sleutelmoment Lindenberg Theater, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
DeWolff Corneel, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toontje Lager ECI Cultuurfabriek, Roermond
Najib Amhali - (N)ergens goed voor De Stenge, Heinkenszand
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty De Kunstgreep, Oostzaan
Paul de Munnik Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot De Reggehof, Goor
Shishani Korzo, Den Haag
19:00
Sheverine PopEi, Eindhoven
Foto José González
José González Melkweg, Amsterdam
2
Foto Rondé
Rondé TivoliVredenburg, Utrecht
1
19:30
Leroy Sanchez Melkweg, Amsterdam
Foto Trentemoller
Trentemoller TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Van Piekeren De Kargadoor, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater De Kolk, Assen
20:00
The Bunga Bunga Experience OT301, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer P60, Amstelveen
20:00
ONCE EERT 'TEN' - A PEARL JAM TRIBUTE De Flux, Zaandam
Natalia C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Foto Batushka / Arkona / Support
Batushka / Arkona / Support Willemeen, Arnhem
1
20:00
Lee Fields & The Expressions Paradiso, Amsterdam
20:00
NUHR Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Albumpresentatie Captain Disco Neushoorn, Leeuwarden
1
20:00
Aimée de Jongh / Lavinia Meijer Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Ahmet Aslan TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
James Watts Q-Factory, Amsterdam
20:00
Promised Land Sound Molen De Ster, Utrecht
20:00
Bounty Island / Goodnight Moonlight / Track Club Party Winston, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy Poppodium Volt, Sittard
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys dB's, Utrecht
20:00
Metal Tribute Night: Metallica + Volbeat + support: Present Danger Mezz, Breda
20:00
Wim Helsen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Vrienden van Amstel Live!
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Agnietenhof, Tiel
Foto The Pineapple Thief
The Pineapple Thief Patronaat, Haarlem
2
20:00
The Soul of Spanish Harlem Orpheus, Apeldoorn
20:00
K's Choice Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Pater Moeskroen - Fiesta! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Mastersons Paard, Den Haag
Pagina -880