Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Handelsbeurs
Gent
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Singer Theater
Laren
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Islemunda
Rotterdam
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
00:00
Markant Uden
Uden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
00:00
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Vooruit
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
woensdag 12 februari 2020
20:00
Joost
Vooruit, Gent
20:00
Sara Correia
Handelsbeurs, Gent
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Brihang
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Medammecour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Javier Guzman - Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Vera Mann - Goesting
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Stef Bos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Iris Hond
Singer Theater, Laren
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Eric Vloeimans
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Moonchild
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Bussel, Oosterhout
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob de Nijs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Sophia
BIRD, Rotterdam
20:00
The Analogues
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Islemunda, Rotterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:30
Marlies Ruigrok
Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
No Warning
Hall Of Fame, Tilburg
00:00
Yora Rienstra - UP
Markant Uden, Uden
20:00
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mika
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Munttheater, Weert
20:00
O'G3NE
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 13 februari 2020
21:00
Torii op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Crossfaith
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Yori Swart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Live Demo Panel
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterhotel Almelo, Almelo
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Dominic Seldis
Flint, Amersfoort
20:30
Local The Night
P60, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Alex Ploeg - Ultimatum
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
María Moreno / Rafael Riqueni Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ian Noe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Moonchild
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Kleine Komedie, Amsterdam
La Roux
Melkweg, Amsterdam
20:00
Algiers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Christopher
Melkweg, Amsterdam
Lewis Capaldi
AFAS Live, Amsterdam
19:45
Troyboi
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Yung Internet
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beatles
De Roma, Antwerpen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
19:30
Bastian Steven
Luxor Live, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Carly Rae Jepsen
La Madeleine, Brussel
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Her Majesty
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Baardvader en Inside Electron
Paard, Den Haag
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Bert Cools / Gyða Valtýsdóttir / Kjartan Sveinsson
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:00
Dance With The Dead
Effenaar, Eindhoven
20:00
TAGO - Korean Drum
Parktheater, Eindhoven
Equilibrium
Dynamo, Eindhoven
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Joost
Vooruit, Gent
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pendants / The Cherees
Simplon, Groningen
20:30
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Vera, Groningen
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sara Correia
De Oosterpoort, Groningen